Zvetseni Udu

Skvělý Návod, Jak Maximalizovat Své Kreditní Karty

Je možné používat kreditní karty zodpovědně, nebo máte pocit, jako když jsou jen pro fiskálně suverénní? Pokud si myslíte, že to je nemožné, aby používat kreditní kartu v zdravým způsobem, jste na omylu. Tento článek má některé skvělé tipy na odpovědné využití úvěru.

Nepoužívejte své kreditní karty, aby se nouzové nákupy. Mnoho lidí věří, že to je nejlepší použití kreditní karty, ale nejlepší využití je skutečně za věci, které si koupíte v pravidelných intervalech, jako jsou potraviny. Klíčové je, aby účtovat pouze věci, že budete schopni splácet včas.

Nepřijímejte první nabídku kreditní karty, které obdržíte, bez ohledu na to, jak dobře to zní. I když můžete být v pokušení přejít na nabídku, nechcete riskovat, že bude nakonec zapsat na kartu a pak, když viděl lepší řešení, krátce poté, co od jiné společnosti.

Dávejte pozor na své kreditní karty, i když nechcete používat velmi často. Pokud vaše identita je kradený, a nemusíte pravidelně sledovat vaší kreditní karty zůstatků, nemusí být vědomi. Zkontrolujte, zda vaše zůstatky alespoň jednou za měsíc. Pokud vidíte jakékoliv neoprávněné použití, oznamte je na vydavateli vaší karty okamžitě.

Pokud máte kreditní kartu účet a nechtějí to vypnout, ujistěte se, že používat to. Společnosti vydávající kreditní karty jsou závěrečné účty, kreditní karty pro non-použití na zvýšení sazeb. Je to proto, že pohled na tyto účty, které mají být chybí v zisku, a proto nestojí za zachování. Pokud nechcete, aby váš účet bude uzavřen, použijte ji pro malé nákupy, nejméně jednou za tři měsíce.

Jeden důležitý tip pro všechny uživatele kreditních karet, je vytvořit rozpočet. S rozpočet je skvělý způsob, jak zjistit, zda můžete nebo nemůžete dovolit koupit něco. Pokud si nemůžete dovolit to, nabíjení něco na vaší kreditní kartě je jen recept na katastrofu.

Pokud máte problém získat kreditní kartu, zvažte zajištěné účtu. Zabezpečené kreditní karty bude vyžadovat, abyste otevřít spořící účet, než je karta vydána. Pokud jste někdy výchozí na platby, peníze z tohoto účtu budou použity na splacení kartu a žádné pozdní poplatky. To je dobrý způsob, jak začít, kterým se stanoví kreditní, takže budete mít možnost získat lepší karty v budoucnosti.

Aby vaše platby kreditní kartou na čas a v plné výši každý měsíc. Většina společnosti vydávající kreditní karty bude účtovat drahé pozdní poplatek, pokud jste i o den později. Pokud platíte váš účet 30 dnů pozdě, nebo více, věřitelé hlásit tuto pozdní platby úvěrovými institucemi.

Nepokoušejte se otevřít a zavřít kreditní karty často. Pokud nemusíte, neměňte účty. Délka historie účtu přímo ovlivňuje vaše kreditní skóre. Součástí budování úvěru je vedení účetnictví otevřít, pokud je to možné.

Věnujte pozornost na všechny úrokové sazby na vaší kreditní karty. Mnoho karty účtovat různé sazby v závislosti na typu transakce spuštění. Zálohy v hotovosti a bilance transferů běžně velení vyšší sazbou než běžné nákupy. Musíte mít na paměti, než začnete přesouvá peníze zapnutí a vypnutí jednotlivých karet.

Existuje mnoho karet k dispozici, že byste se měli vyhnout podpisem s jakoukoliv společnost, která vám účtuje měsíční poplatek jen za to, že karta. To bude nakonec být velmi nákladné a mohlo by to skončit tak, že ti dlužím mnohem víc, peníze do společnosti, než si můžete dovolit pohodlně.

Nezapomeňte na věci, které jste se dozvěděli v tomto článku, a budete se dobře na vaší cestě k mít zdravější finanční život, který zahrnuje zodpovědný úvěr použít. Každý z těchto tipů jsou velmi užitečné na jejich vlastní, ale při použití ve spojení, zjistíte, že vaše kreditní zdraví výrazně zlepšit.