Zvetseni Penisu Diskuze

Co By měl Každý Vědět O Auto Opravy

Přeji vám měl mnohem větší znalostní základny o auto opravit, nebude vám kdekoliv. Můžete chtít jak chcete, ale je to to, co budeš dělat příště, oprava je nutná. Místo toho, proč ne zaměřit se na nadále číst tento článek, takže se můžete naučit některé skvělé kroky, aby se o auto opravy.

Pokud jakékoliv části vašeho auta je třeba vyměnit, ujistěte se, zeptejte se pro (OEM) Původní Zařízení Výrobce dílů namísto obecné části. Udržování přesné specifikace požadované výrobcem je důležité v tom, že optimální výkon. I když obecné části jsou levnější, strávit trochu více na OEM díly bude mít velký dopad na vaše auto dlouhověkosti.

Ujistěte se, že číst váš návod k obsluze, aby zjistili, jaké druhy kapalin (oleje, brzdové kapaliny, převodové kapaliny, kapaliny pro posilovač řízení), vaše auto potřebuje, a naučit se, jak kontrolovat a začátek tyto off sami. Mějte několik lahví každý kapaliny v kufru vašeho auta v případě nouze.

Zachránit výlet do obchodu auto opravit, měli byste se podívat na vaše uživatelské příručce. Zde můžete najít rady, nebo možná odpovědi na otázky, můžete mít o své vozidlo. To může být docela užitečné znát velikost vašeho motoru nebo jeho konfiguraci, což je obvykle nalézt v manuálu.

Podívejte se na on-line body shop recenze pro jakékoliv podnikání uvažujete o povýšeně. Dostanete skvělý nápad, jak obchod funguje tímto způsobem. To vám pomůže vybrat nejlepší obchod.

Mějte dobře organizované záznamy o vaše auto. Měli byste mít k dispozici záznamy o vše, co ve vztahu k udržení své auto, když jsem viděl mechanik. Dobře organizované záznamy jim může pomoci diagnostikovat problém správně poprvé. Neorganizovaný záznamů může vést k opakování opravy a spoustu promarněného času a peněz.

Přijmout opatření, pokud věříš garáži, nebo prodejce vám ošizený. Oznámit jeden správce a dát jim šanci na refundaci. Pokud stále nejste spokojeni, obraťte se na místní better Business Bureau, podat stížnost. Vašeho města nebo státu spotřební záležitost kancelář je také dobrý zdroj.

Vezměte si své vozidlo na full service car wash pár krát za rok, pro rozsáhlé čištění, dovnitř a ven. Tím se odstraní většinu půdy a pomáhá chránit interiér vašeho vozu. To se může vyplatit, když chcete prodat nebo vyměnit svůj vůz za novější.

Ujistěte se, požádat mechanik, který se chystá pracovat na vaše auto, zda nebo ne on je certifikovaný. Je-li odpověď ne, opustit hned, a dostat někoho jiného, aby udělat opravy. Pokud on říká, že on je, požádat o nějaký typ důkaz, tak víš, že tohle je pravda.

Neexistují žádné standardní záruky na opravy. Ujistěte se, že jste si vědomi toho, co vaše záruka se vztahuje, a že budete mít to písemně. Záruky mohou mít omezení, jako je například spoluúčastí, počet ujetých kilometrů, čas, firmy, oprávnění na záruční práce nebo zvláštní kroky potřebné k získání náhrady. Znát vaše záruční práva.

Myslíte si, že můžete využít informace, které byly poskytnuty k vám. Je důležité, že můžete vidět, jak tyto tipy vám mohou pomoci vám převzít kontrolu nad situací. Nechte se cítit připraveni nadále dozvědět se více o této oblasti.