Ztopoření

Podívejte Se na Tyto Skvělé Tipy O Kočky

Kočky jsou některé z nejroztomilejší stvoření na zemi. Jsou velmi hravá s většinou lidé potkají a mají přátelskou povahu. Pokud jste chtěli vlastnit kočku, ale nebyl si jistý, co musíte udělat, aby se postarat o jeden, pak je tento článek je právě to, co potřebujete. Dát to podívat.

Udržet vaše starší kočka pohodlně tím, vyhřívané dlaždice pod jeho postel. Jednoduše teplo na terakotové dlaždice v 200 stupeň troubě po dobu 20 minut. Dát dlaždice uvnitř ručník a umístit jej pod kočičí podestýlky. Můžete dokonce přepnout ven každých pár hodin.

Nechci být vlezlý, když jste stále na svoji novou kočku. Kočky dávají přednost mít kontrolu a brát věci svým vlastním tempem. Ujistěte se, že vaše nová kočka je pohodlné a bezpečné. Nechte vaše kočka si svůj čas prozkoumat své nové prostředí. Když vaše kočka se cítí doma, to bude více pravděpodobné, že se snaží spřátelit se s vámi.

Ujistěte se, že vaše kočka je správně hydratovaná. Jako lidé, kočky potřebují pít hodně vody. Pokud se nechcete dostat dostatek vody, mohou získat dehydrovaný, rozvíjet různé zdravotní problémy, nebo zemřít. Ujistěte se, že mít vždy misku s čerstvou a čistou vodu. Misku samo o sobě rovněž musí být vyčištěny a znovu každý den. Také byste měli mít tuto misku na jednom místě.

Buďte pozorní, aby vaše kočka a dát jim svou lásku a společnost, často. Kočky hledají odpověď v druh výměnou za všechny přátelské kamarádství, které nabízejí lidem. Jako mnozí lidé, kočky potřebují stýkat s lidmi tak, že mají pocit, že jsou důležitou součástí jejich rodinného života. Chtějí vědět, že jsou cennou součástí rodiny.

Pokud chcete mít vaše kočka po mnoho let, je to dobrý nápad, aby jim v interiéru. Zatímco kočka může si jít ven, to je statisticky dokázáno, že venkovní kočky žijí kratší životy než domácí kočky. Tam jsou nebezpečím pro kočky, které tráví čas venku, v neposlední řadě i všech ostatních zvířat.

Pokud je vaše kočka se zdá, chtějí, aby se zabránilo jeho misku s jídlem, zkuste dostat jiný druh mísy. Plast může někdy obrátit kočka vypnout, pokud to není vyčistit neustále, a může držet na některé vůně. Zkuste skleněné nebo kovové mísy pro nejlepší výsledky, takže vaše kočka bude jíst dál.

Pochopit, že vaše kočka je snadno ovlivněn jeho okolí. Kočky mají vynikající vzpomínky a obvykle zachovávají školení pro život. Naopak, oni také udržet děsivé zážitky, a to trvá jim dlouho, než se jejich obavy. Být povzbuzující s vaší kočkou a vyhnout se situacím, které vyděsit.

Kotě krmit správné jídlo. Rozvojové kotě přežije výhradně na jejich mateřským mlékem po dobu prvních čtyř týdnů, obchodní vzorce, pokud matka není kolem. Při přechodu na normální jídlo, krmivo je speciálně vyvinutý kotě jídlo až do dosažení dospělosti ve věku jednoho. Koťata potřebují dostatek bílkovin, zatímco oni se vyvíjejí.

Pokud máte více než jednu kočku, budete potřebovat více než jeden vrh box. V ideálním případě, každá kočka by měla mít svůj vlastní box. Tím se zabrání okno z stává přeplněné nebo přeplněné. Neatraktivní sdílené bedničky někdy způsobuje, že kočky, aby se jejich obchodní koupelna jinde ve vašem domě. Jak si dokážete představit, to může být docela nepříjemné překvapení!

Pokud kočka přestane používat jejich bedničky najednou, dávat pozor na to. Mohl by to být vedlejší účinek zdravotní problém. Infekce močových cest nebo ledvin problém by mohl být zodpovědný za chování vaší kočky. Mluvit s svého veterináře, pokud váš mazlíček přestane používat bedničky.

Když vaše první kočka rodí koťata, odolat nutkání, aby je vyzvedla. To je rozhodující čas pro koťata do dluhopisů s jejich matkou a naučit nějaké základy, takže nechte je na pokoji. Měli byste být schopni mít větší interakci s koťata asi po týdnu.

Jak již bylo řečeno, kočky jsou velmi roztomilé. Jejich hravé a přívětivé způsoby, bude mít někdo oteplování se k nim v žádném okamžiku. Nyní, že víte, co dělat, po přečtení tohoto článku, můžete mít kočku vlastní. Zapamatovat si informace a bavit čas s kočičí.