Zavazi Na Penis

Pomůže Vám Lépe Pochopit, Mluvení na Veřejnosti S Těmito Jednoduchými Tipy,

Je možné zpochybnit fakt, že mluvení na veřejnosti je něco, co mnoho strach a dokonce i strach. Nervozita a bušení srdce, které doprovázejí úkol vytvořit bezpočet jednotlivců se vyhnul úkol, kdykoli je to možné. Nicméně, pomocí poradenství nalézt níže, to je snadné pro každého, aby dobýt své obavy jednou a pro všechny.

Když přijedete na pódiu se zhluboka nadechl a zapojit publikum s vaše oči a úsměv. Chvilku uklidnit vaše nervy a používat nervózní energie jako způsob, jak povzbudit svůj projev. Aby vaše publikum cítit vaše nadšení pro to, co mluvíš.

Jak si připravit svůj projev, zjistit, víte, že vaše téma dobře. Výzkum své téma zcela. Promyslet, co chcete říct, a dát tyto myšlenky na papír, takže můžete sledovat své vlastní myšlenkové pochody. Připravuje vám pomůže, když budete muset odpovědět na otázky z publika.

Tón vašeho projevu by měla záviset na tom, kdo jste dávat to. Například, pokud vaše řeč je spojené s prací, vaše řeč by měla být profesionální. Na druhou stranu, pokud jste se kolem, přátel a mít proslov, můžete být více osobní. Založit proslov na své publikum.

Nikdy nepředpokládejte, že budete před nepřátelským publikem. Oni jsou ti dávat svůj čas a pozornost. Chtějí být informováni, zaujal, bavil a přestěhoval se. Vizualizovat je tleskat pro vás, protože se pravděpodobně doufám, že jim dáte důvod k tomu jen, že v určitém okamžiku.

Jedním z klíčů k úspěšné řeči je, aby to bylo vhodné délky. V podstatě, když řeč je příliš krátká, nemusí dávat všechny informace, publikum hledá. Na druhou stranu, pokud se vaše řeč je příliš dlouhá, vaše publikum může stát nudit a může dojít ke ztrátě jejich pozornost.

Využijte poznámka karty. Zatímco by měl mít svůj projev nazpaměť, měli byste mít sadu kartiček s sebou na pódium. Po přehledu na vědomí, karty mohou pomoci osvěžit paměť z hlavních bodů nechceš náhodou zapomněl.

Ujistěte se, že praxe váš projev dobře předem. Praxe často tak, že můžete dodat své myšlenky přirozeně a hladce. Použijte časovač pro perfektní délku vašeho projevu. Tímto způsobem, budete ani opustit své publikum visí s času nazbyt, ani je nutit, aby zůstali déle, než by si přál.

Předtím, než se dostanete připraven pro vaše řeč, ujistěte se, že znáte materiál. Je to snadné, když jste skutečně zájem o téma jste si vybrali. Zkuste se naučit víc o tématu, než to, co jste vlastně řekl ve svém projevu. To vám pomůže přidat nějaké další užitečné informace. to může také pomoci lépe odpovědět na otázky.

Netrap se, pokud uděláte chybu během své prezentace. Pokud informace uvedené nesprávně, je důležité napravit svou chybu. Místo toho, pokračovat s vaší řeči, jako by se nic nestalo. Pokud potřebujete opravit chybu, omluvit se a chybu opravit a pokračovat.

Když přijde čas, aby se řeč na veřejném místě, snažte se dorazit včas. To vám může pomoci stát se lépe seznámit s okolím. Seznámení se s uspořádáním místnosti, mikrofony, a další projev aids, které jsou k dispozici v místnosti může pomoci stát se více uvolněně, než mluvit.

Navázat vztah s publikem před provedením vaše poznámky. Nemusíte vyprávět vtipy. Můžete se zmínit o tom, že něco se stalo na cestě k události, pokud si myslíte, že publikum bude spojit se s ním. To vám pomůže spojit se s publikem.

Věřit v sebe sama. Pokud si myslíte, že budete dělat dobře, je více pravděpodobné, že dělat dobře. Pokud si myslíte, že jste se pádu byt na vaší tváři, to je něco, co je více pravděpodobné, že nastane. Snažte se vyhnat negativní myšlenky z vaší mysli a představit sebe dosažení dokonalé řeči.

Podívejte se na místo, kde jste naplánovaný projev před konáním akce. To vám dá dobrou představu o tom, kde diváci budou sedět a kde vás bude mluvit. To vám pomůže nastavit si v pohodě, když se tam dostanete, protože tu bude trochu povědomé.

Vytvořit jednoduchý přehled pro lepší veřejné prezentace. V řečnictví vaším cílem je jasné komunikace. To se nestane náhodou. Jednoduchý přehled by měl obsahovat úvod, tělo a závěr. Úvod by měl upoutat pozornost a prezentovat své práce. Tělo by mělo obsahovat vaše hlavní myšlenky. Závěr by měl zopakovat své práce a na konci s výzvou k akci. Pomocí osnovy zajistí, že vaše nápady jsou prezentovány srozumitelným způsobem.

Mluvení na veřejnosti je něco, že mnozí si, ale nespočet dalších opravdu nerada dělám. Nejlepší způsob, jak překonat strach, že myje za tolik je aplikovat některé časem prověřené techniky. Do dbát pokynů je uvedeno výše, neexistuje žádný důvod, aby se zabránilo mluvení na veřejnosti někdy znovu, protože to může být spousta legrace.