Xtrasize Diskuze

Domácí Škůdci Vás Štve? Zkuste Tyto Myšlenky.

Jste snaží škůdcům? Máte strach, že bude překročen váš domov? Chcete si najít odbornou pomoc, ale nevím, kde hledat? Mít žádný strach, tento článek je tu! Klín plný skvělé rady, tento článek se bude prime, abyste se těchto škůdců odsud.

Noste ochranný oděv, před použitím spreje nebo prášky zabít škůdců. Často tyto metody jsou také škodlivé pro člověka při požití. Vaše lepší v bezpečí, než později litovat, takže dát na rukavice a oblečení, které pokrývá vaše kůže úplně. Umyjte si oblečení hned po aplikaci těchto položek tak, aby žádné zbytky mohou mít vliv na vás později.

Můžete zabít sršně a vosy tím, že něco, co většina lidí v jejich koupelny – lak na vlasy. Použití aerosolu lak na vlasy sprej hnízda účinně těsnění larvy v hnízdě. Pokud jste se obtěžovat dospělé vosy,jednoduše bod a sprej přímo na sršně, aby ho zastavit v jeho stopách.

Zkontrolujte, zda nejsou žádná semena nebo pokojové rostliny, než si je koupíte a přinesete je domů. Chcete zkontrolovat aktuální známky hmyzu. Můžete také chtít podívat na problematiku nemoci, které by mohly přilákat hmyz. Nikdy dát něco, co ve vaší domácnosti, které by to přilákat hmyz nebo škůdců v divoké přírodě.

I když blechy jsou notoricky obtížné odstranit, můžete použít několik metod, jak zbavit váš domov blech a jejich vajíček. První věcí je začít vysávat denně a pomocí bleší sprej. Vakuový pytel z vašeho domova, když jste hotovi.

Ujistěte se, že váš domov je střecha a voda parapety jsou vypouštění správně. Stojaté vody může vést ke škůdci. Pokud máte louže tvořící které prostě nebude jít pryč, podívejte se na příčinu a opravit ji. Někdy je to snadné jako čištění okapů. V opačném případě, můžete získat více nechtěných návštěvníků, než jste očekávali.

Tam je řešení pro lidi, kteří zažívají problém. Viz obchodě pro domácí kutily blízkosti se zeptat profesionálů v tam, jak se zbavit škůdců. Oni vám ukázat, jaké pesticidy můžete použít na cokoliv škůdci jsou invazní váš domov.

Otravné komáry je známo, množí ve stojaté vodě. Pokud máte koupací miska pro ptáky ve vaší zahradě, měnit vodu každé tři dny. Mnoho lidí také naznačují, přidáním levandule do koupací miska pro ptáky na pomoc v boji proti komáří populace. Takže, zkuste to, aby vaše koupací miska pro ptáky pokaždé, když si náplň.

Obchod mouku, obiloviny, cukr, a dalších drogistického zboží v hermeticky uzavřených plastových, skleněných nebo kovových nádobách. Tím se zabrání invaze spíž můry, nosatci, mravenci, a dokonce i myší ve vaší kuchyni. Nemusíte spoléhat na karton nebo jiné chatrné balení, aby škůdce pryč. Myši mohou žvýkat přes ně, a hmyz může pronikat malé otvory.

Ujistěte se, že všechna okna jsou zavřené, když jdete v noci spát, nebo jít na dovolenou. Poslední věc, kterou budete chtít udělat, je dát chyby mimo volný vjezd do vašeho domu. Těsnění všechna okna, když jste spí nebo není doma snížit škůdců.

Špinavé stoky a ucpané kanalizace jsou magnety pro chyby a škůdci. Tito škůdci milují vlhkost, a místa, kde se mohou schovat a plemeno. Čištění okapů a nějaké pročištění kanalizace z vašeho domu. To bude eliminovat habitat chyby, které se rády schovávají. Když jsou čisté, není tam žádný, kde pro ně skrýt.

Udržet váš domov čistý. Jídlo je nejčastější příčinou škůdce mořit doma.

Je to v podstatě láká je uvnitř. Ujistěte se, že čištění pracovní desky a podlahy a vymazat jakékoli zbytky jídla po jídle a vaření. Udržet vaše povrchy čisté vám může pomoci zabránit škůdcům od vstupu do vašeho domova.

Nyní víte, jak se vypořádat s vaším problémem? Máte znalosti, které potřebujete získat práci? Máte důvěru, která je potřebná stejně? Skvělé! S tím vším v mysli, budete řešit ty škůdců a situace, na druhou se v žádném okamžiku ploché.