Vyrážka Na Penisu

Skvělé Způsoby, jak Efektivně Zlepšit Svou Paměť

Pokud hledáte pro snadné způsoby, jak zvýšit své paměti a vzpomeňte si, v následujícím článku vám šikovné nápady a triky, které vám pomohou k vašemu cíli. I když ne všechny z tipů může být ideální pro vás, existuje mnoho, které vám mohou pomoci ve způsobu, jakým jste doufal, že.

Pokud jste si všimli, že vaše paměť už není co bývala, možná, že nejste dostatek spánku. Musíte být sedm až osm hodin spánku každou noc, aby zlepšit svou paměť. Během spánkového cyklu, váš mozek zpracovává všechny nové informace k vytvoření těchto vzpomínek pro vás, takže si je připomenout později.

To je jednodušší si pamatovat informace, pokud jste uspořádat materiál do souvisejících skupin, než se snaží, aby se zavázaly ji do paměti. Tvorba osnovy je další dobrý způsob, jak uspořádat materiál, které mají být studovány. To je podobné, jak se váš mozek organizuje informace a bude odvolání jednodušší.

To je dobře známý fakt, že stres je těžké na těle člověka, ale je také velmi těžké na paměť člověka. Chronický stres je škodlivé pro mozkové buňky zničí, stejně jako hippocampus, což je část mozku, která vyvolá staré vzpomínky, stejně jako dělá nové. Cvičení stres snižuje techniky jsou důležité pro udržení dobré paměti.

Podle studií, materiál je lépe zapamatoval, pokud jdete přes to několikrát během pravidelných studijních sezení. To dává váš mozek adekvátní čas na zpracování informací. Podle výzkumu, studentů, která založila pravidelné studijní setkání připomněl, materiál mnohem lépe než ti, kteří přeplněné, veškerý materiál do jedné studijním maratonu.

Skvělý způsob, jak pro vás zlepšit vaše celkové paměti, je, aby se ujistil, že jste vždy zaměřit svou pozornost na co jste studoval v době. Cílem je udržení znalostí. Neschopnost plně se soustředit na předmět v ruce znamená, že informace nemusí být uchovávané správně.

Hodně informací jsme se dozvěděli, je velmi blízko k informacím již víme, tak zlepšení paměti může být stejně jednoduché jako hraní sdružení hra. Ujistěte se, že nic nového se pokoušíte učit se může spojit s někým, koho už znáte, a budete rozvíjet plynulé přechody mezi jednoho kusu materiálu a další.

Přestat říkat, že máte slabou paměť. Když říkáte, že tyto věci začnete sázet myšlenka ve vaší mysli, a to se stává skutečností. Připomenout si neustále, že máte velkou paměť, a můžete si na nic vzpomenout, jak dlouho, jak si dát svou mysl na úkol. Uvidíte zlepšení ve vaší schopnost vyvolání.

Nevynechávejte na spánek, pokud chcete zlepšit svou paměť. To je, když jsme spát, že náš mozek opravdu jít do práce. Během hlubokého spánku se naše mozky jsou neuvěřitelně aktivní ve zpracování informace a snaží se pochopit problémy. Skimping na spánek, začne mít téměř okamžitý vliv na vaše paměť.

Strávit chvíle k navázání vztahu mezi informace, které jste se snaží dát na paměti některé již zavedené znalosti. Při vytváření vazby mezi staré a nové informace, bude to pomůže udržet nové informace v paměti. Tyto relační cvičení by vám měly pomoci vytvořit lepší zapamatování proces.

Když se snaží něco zapamatovat, zahrnovat co nejvíce z vašich smyslů, jak je to možné. Větší smysl použít při vytváření paměti, tím snazší bude, aby si vzpomenout na později. Tento proces můžete vidět v akci pokaždé, když známou vůni vám připomíná něco z minulosti.

Měli byste se snažit stýkat a bavit se. I když to zní divně, stýkat s přáteli je skvělé cvičení pro váš mozek. Smích je také životně důležité pro zdraví mozku, stejně jako to používá mnoho částí vašeho mozku. To může také pomoci přemýšlet v širších souvislostech a udržet ji aktivní.

To může znít hloupě, ale jeden způsob, jak zlepšit paměť je obklopit se dobrými přáteli, a udržovat aktivní společenský život. Harvard studie naznačuje, že ti, kteří měli aktivní a plnohodnotný sociální život, ukázal sazby z kognitivní pokles výrazně nižší, než jejich méně společensky aktivní vrstevníci.

Dobrý tip, který vám může pomoci zlepšit svou paměť je podílet se na činnosti, které mohou napadnout vás psychicky. Když přijde na paměti, pokud nechcete používat, můžete ho ztratit. Vybrat činnost, nejste obeznámeni s, takže to je dobrá výzva pro vás.

Skvělý tip, který vám může pomoci zlepšit svou paměť, aby se týkají informací, které chcete vzpomenout na něco, co už víte. To je skvělý způsob, aby se zabránilo kus informace se ztratí v shuffle. Související informace může být skvělý způsob, jak zlepšit svou paměť.

Věci jsou jednodušší si pamatovat, pokud mají zvláštní význam pro vás. Přemýšlet o tom, proč budete muset zapamatovat si informace. Například, pokud se chystáte nakupovat, zeptejte se sami sebe, proč. To by mohlo být pro vaše dítě narozeniny a přemýšlel o tom, že vám pomůže si vzpomenout, co budete muset koupit.

Naučte se používat mnemotechnické pomůcky. Mnemotechnické pomůcky mohou být spojení pojmu s známý objekt, nebo si pamatovat zkratky nebo rýmy. Vytvořte si vlastní mnemotechnické pomůcky: budete potřebovat, aby se ujistil, že jsou smysluplné a že si bude pamatovat, co jste spojené informace se později.

Jíst více potravin s flavonoidy. Potravin s flavonoidy pomůže, aby se vaše paměť zhoršuje. To zahrnuje potraviny, jako hrozny, bobule, čaje, kakaových bobů a chmele. Tyto flavonoidy bude podporovat růst nových neuronů v mozku a zvyšuje průtok krve. To vám pomůže lépe si zapamatovat nové věci a udržet informace.

Jak můžete vidět, existuje mnoho nápadů a triků, které mohou pomoci zvýšit vaše paměť. Pokud jedno kliknutí s vámi, pak zkuste některé další. Nejlepší návrh je dělat to, co pracuje pro vás a co vám výsledky, které hledáte. Rozhodování je nejdůležitější krok.