Velky Ud

Tipy Pro Budování Lepší Mobilní Marketingové Kampaně

Bez ohledu na to, jestli se vám to líbí nebo ne, mobilní marketing je důležitou součástí reklamy v dnešním obchodním světě. Stačí se podívat kolem sebe a uvidíte, příkladů je všude – od textových zpráv, aby se in-game reklamy na mobilní web. Tento článek vám poskytne tipy, jak používat to, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.

Patří zprávy o standardní zprávu, náklady na jakékoliv mobilní marketing forma zápisu. Mnozí spotřebitelé nyní máte neomezený zpráv plány, ale pro ty platí za zprávu, nebo s konkrétní měsíční limit, poskytuje tato zpráva zajišťuje, že vědí, že mohou vidět, poplatky související zprávy, zvolí pro příjem z vašeho podnikání.

Vždy poskytnout výzvu k akci. Vaši zákazníci potřebují vědět, co by měly dělat, aby nákup od vás, a pokud nechcete dát jim odpověď, že nebude nákup od vás v dohledné době. Řekněte jim, že mají to, co potřebují, a řekněte jim, jak dostat to.

Dát lidem vědět, že nabízejí mobilní marketing v každém způsob, jak můžete. Mluví o tom na svůj blog, webové stránky a fóra bude informovat své zákazníky o programu, a dát jim informace, které potřebují k účasti. Využití sociálních sítí čerpat zákazníci, tím, že nabízí speciální nabídky k dispozici pouze prostřednictvím mobilní programu.

Mít cíl. Nezačínejte mobilní marketingové kampaně, dokud nebudete přesně vědět, proč chcete mít jeden. Možná budete chtít mít dodatečné příjmy, nebo kreslit více čtenářů, ale ať je důvod jakýkoliv, je třeba sledovat informace, které obdržíte, jak zjistit, jestli váš program je opravdu úspěšný.

Nikdy zanedbávání se zaměřit na lidi, kteří nereagují na vás v mobilní marketingové kampaně, pokud chcete ještě více zákazníků. Měli byste také udělat více, aby se přivést zpět opakovat zákazníky, ale také napravit to, co nefunguje s vaší kampaň tak, že můžete přilákat více lidí, aby se zastavit.

Pokud budete provozovat na místo podnikání, jako restaurace, malý obchod, nebo jakékoliv jiné živé místo, ujistěte se, že jste s důrazem na své místo ve vaší mobilní marketing. Podniky, jako jsou tyto, mají mnohem větší mezeru na trhu, a někdo jen houpat do oblasti na chvíli mohla milovat se zastavit a chytit něco k jídlu.

Váš mobilní reklamy musí být krátké a sladké, nebo zákazník bude mazat! Zákazníci nechtějí nebo nemají čas procházet zdlouhavé zprávy. Mějte své reklamy jako krátké a stručné, jak je to možné, aby se zvýšily šance na to, že číst a zákazníků o koupi vašeho produktu!

Jeden způsob, jak vybudovat svůj mobilní databáze zákazníků je nabídnout jim exkluzivní slevy nebo obsah, který není sdílení s každým. Můžete si je zaregistrovat na texty a dát jim 10% slevu na kupón. To povzbudí více lidí, aby se zaregistrovat, a vaše mobilní marketingové úsilí bude pryč platit rychle.

Použít QR kódy. Tyto obrazy umožňují lidem komunikovat s vaším kampaň tím, že skenování kód, který bude přesměrovat je na vaše webové stránky. Ujistěte se, že QR kód bere lidem místo, kde mohou najít užitečné informace nebo zajímavé slevy. Pokud ne, nemusí skenovat další kód od vás.

Aby se vaše mobilní marketing na další úroveň, podporovat vaše telefonní číslo. To zní všední podporovat telefonní číslo, když mobilní trh je přeplněný místo aware služby a směry na vyžádání. Ale, nezapomeňte, většina mobilních zařízení jsou telefony. Vaše telefonní číslo venku. Umístit viditelně na domovské stránce vašeho optimalizované webové stránky. Jen jedním kliknutím, že telefonní číslo jim dává snadný přístup k vaší společnosti.

Byste měli mít na paměti, že mobilní marketing je obvykle efektivnější se stávajícími zákazníky. Je těžké se dostat někoho, kdo nikdy koupil vaše produkty chcete-li otevřít zprávu od vás na svých mobilních telefonech. Soustředit své úsilí na své stávající zákazníky a najít jiný způsob, jak získat nové zákazníky.

QR kódy, které jsou snímány zařízení nebo smartphone skenery, efektivní hák pro vaši kampaň. Podívejte se na způsoby, jak začlenit tyto po nějaké produkty nebo fyzické reklamních materiálů. Jsou poměrně nové a velmi poutavá pro zákazníky, zvláště pokud jste nabízejí mobilní konkrétní kupóny nebo média od skenování QR kód.

Znát své publikum. Mobilní zařízení jsou v provozu většinou obyvatel, nicméně ne všechny demografické údaje jsou zdatní ve všech použití k dispozici. Plně vybavený smartphone aplikace s všechny zvonky a píšťalky, je skvělé, pokud vaše cílená uživatelé jsou mladí a tech-důvtipný; nicméně, to může být ztráta peněz, pokud máte v úmyslu oslovit starší zákazníky. Někdy méně je více, a jednoduchý SMS-based kampaň je lepší volba. Klíčem je vědět, který přístup odpovídá své publikum.

Zákazníci, kteří užívají mobilní marketing nechtějí mít honosné nebo nejasné zprávy. Chtějí vás dostat do bodu, a dejte jim vědět, proč jste zasílání zpráv. Nedovolte, aby se jim klikněte na obrázek pro zobrazení zprávy, dostat do bodu, a řekněte jim, jaké jsou výhody vaší zprávy jsou okamžitě.

Ujistěte se, že dělat to snadné pro vaše zákazníky k odhlášení na vaše zprávy. Pokud budete dělat to těžké pro ně, oni se chystáte dostat frustrovaný s vámi úplně a mohl se zabránilo dělat jakýkoli druh podnikání s vámi v budoucnu. Snažte se udržet to jednoduché jeden krok procesu se odstraní ze seznamu.

V závěru, že není lepší způsob, jak oslovit ty, kteří jsou stále na svých mobilních zařízení než prostřednictvím mobilního marketingu. To dosáhne této cílové publikum v mnoha různými způsoby, které jsou jisti, pošlete své zamýšlené poselství. Doufejme, že tento článek má uklizeno jakékoliv otázky, které byste měli o tomto.