Velký Péro

Může Vaše Podnikání Těžit Z Facebook Marketing?

Co chceš dělat s Facebook marketing? Chcete vytvořit reklamy, které lákat lidi, aby vaše webové stránky? Chtěli byste, aby se zapojily své stávající zákazníky v konverzaci? Chtěli byste raději kreslit nové zákazníky z celého světa? Bez ohledu na vašich cílů, zjistíte, že tipy v tomto článku jsou k nezaplacení.

Není repost žádné fotografie na Facebook, že tragédie senzaci. Si může myslet, že není nic špatného na sdílení fotografii, která trvá na tom, lidi si to ukázat respekt pro oběť trestného činu, ale je to úplný opak. Budete být díval se na jako někdo, kdo se snaží profitovat z neštěstí někoho jiného.

Použití fotografií v každé Facebook aktualizace, které děláte. Lidé milují při pohledu na fotky na Facebook. Více vizuální příspěvek je, tím lepší šance, že se skutečně stává trochu virové. Takže se nemusíte nechat žádnou příležitost, aby si visual kolem vás, i když vaše snaží získat post rychle. Udělejte si čas, aby se to vizuálně skvělý.

Cílem Facebook marketing je zvýšit celkové zisky. Nastavte si měsíční prodejní cíl, když začnete marketing na Facebook. To je skvělá věc, mít hodně likes na vaši stránku, ale pokud chcete vydělat peníze, to opravdu mnoho neznamená. Pokud vaše podnikání se nezlepšila, možná budete chtít změnit svou strategii.

Sledovat, jak se vaše stránky dělá. Sledovat vaše Facebook stránky provoz. Jaké příspěvky a obsah, zdá se získat co nejvíce pozornosti od svých zákazníků? Vezměte na vědomí, co se opravdu zdá, že zájem lidí a co ne. Sledovat tyto informace, takže si můžete lépe plánovat pro budoucnost.

Použití nástroje pro měření výkonu vašeho Facebook marketing. Tam jsou všechny druhy nástrojů, tam v těchto dnech pomoci dát vám představu o tom, jak silný váš Facebook marketing je. Můžete se podívat na něco, jako Sprout Sociální jako placenou službu, nebo prostě podívejte se na vaše Klout skóre, aby zjistili, zda vaše úsilí se zdá být v pohybu jehly.

Jakmile si vytvořit Facebook účtu, to je velmi důležité pro vás být velmi aktivní. Pokud jste nikdy psát veškerý obsah, jak můžete očekávat, že lidé i nadále zájem. Videa, obrázky a pravidelné komentáře jsou jen část toho, co budete potřebovat, pokud chcete dělat dobře na Facebook.

Je možné posílat zprávy na všechny vaše odběratelé najednou. Zatímco vy určitě nechcete nadužívání této funkce, jak to bude otravovat lidi, to by mohlo přijít velmi vhod, pokud máte velké oznámení, nebo jste běží soutěž. Uložit pouze vaše nejdůležitější oznámení, nicméně.

Zeptejte se ostatních lidí, které znáte pro doporučení týkající se Facebook, pokud jste nový na to. Facebook byl asi pro mnoho let, a díky tomu, mnoho lidí se naučili hodně o tom, jak efektivně optimalizovat stránku na webu. Budete pravděpodobně překvapeni, jak moc je potřeba se naučit.

Při použití Facebook pro marketingové účely, vždy udržovat vysokou úroveň profesionality. Bez ohledu na to, kolik byste rád reagoval s emocionální hledisko se zákazníky, je vždy nejlepší, aby se vaše osobní stanovisko. Chovat stejným způsobem byste, pokud zákazník byli přímo v kanceláři.

Co investice do marketingu na Facebook, musíte použít to, co jste se naučili tady, aby to stálo za co platíte. Mít solidní plán na místě jako první, bude zajistit, že vaše kampaň splňuje cíle, které jste nastavili. Čím tvrději budete pracovat, tím lepší bude výsledek, takže dostat se do práce!