Velky Pera

Posílení Boje proti Rakovině Tipy, Triky A Rady,

Otevřené komunikační linky jsou velmi důležité, pokud vy nebo někdo víte, byl diagnostikován s rakovinou, ale to, co jste vlastně komunikace je stejně důležité. Ujistěte se, že budete mít vždy nejlepší informace k dispozici, aby se vypořádat s rakovinou. Zde jsou některé tipy odborníků, které vám pomohou v boji proti rakovině.

Když bojuje s rakovinou, je důležité, aby obklopit se lidmi, kteří se upřímně poslouchat vaše názory a pocity bez rozsudku. Jsou dny, kdy budeš naštvaný, frustrovaný nebo smutný, a musíte být schopni vyjádřit tyto pocity otevřeně a upřímně, když je to potřeba.

Po diagnóze rakoviny, komunikace je klíč. Mluvit s přáteli a členy rodiny, svého lékaře a ostatních členů společenství. Budete se cítit tak sám, když se můžete vyjádřit k ostatním, jak se cítíte a co se děje prostřednictvím. To povede k neuvěřitelným systém podpory pro vás.

Nebojte se požádat o pomoc od rodiny a přátel. Hrdost může udržet si od žádostí o pomoc, nicméně, může být slabý, když podstupují léčbu. Svým blízkým můžete udělat drobné domácí práce a pochůzky, jako je nakupování nebo úklid domácnosti. Dělám jen malé úkoly, které může zmírnit své břemeno.

Aby bylo prioritou, aby si sednout a opravdu poslouchat pocity a obavy o někoho blízkého, který obdržel diagnózu rakoviny. I když to může být citově obtížné pro vás, naslouchat jejich obavy mohou pomoci udržet je pozitivní a pomoci jim uzdravit. Snažte se aplikovat své vlastní myšlenky nebo názory na ně; umožnit jim jen ventilovat své vlastní pocity bez přerušení.

Vždy byste měli dostávat pravidelné prohlídky u svého lékaře, na klinice, nebo s jakýmkoli zdravotnickým pracovníkem. Rakovina je něco, co bylo známo, že se šíří rychle, ale každý lékař by měl být schopen zachytit nádor, jak to začne růst. To je, když se rakovina je v jeho nejpomalejší, a tak je možné se zbavit.

Někdo nad 50 let věku by měl být příjem alespoň roční screening typů rakoviny, jako je rakovina tlustého střeva. To je přibližně doba, kterou většina lidí dostane rakovinu tlustého střeva, tak to je velmi důležité, že budete pracovat, aby se chytit v čase. Více než 90 procent všech lidí s diagnózou rakoviny tlustého střeva jsou ve věku nad 50 let.

Čas naslouchat někomu s rakovinou, je důležité, ale mělo by vlastně jít o krok dál a naplánovat čas mluvit a dostat všechno ven. Když člověk je ve vyšších duchů, a ne co do činění s žádné negativní vedlejší účinky onemocnění, je to dobrý čas, aby si sednout a mít srdce-na-srdci.

Je důležité, že budete mít na starost přes vaše tělo a životní styl poté, co jste porazil rakovinu. Ať už jste ztratil hodně na váze a/nebo svalů, nebo dokonce i když jste získali hodně po léčbě byl u konce, musíte se dostat zaneprázdněný právo jíst a výkonu, stejně tak, aby se postarat o váš život a tělo.

Pomocí přesné informace, které vám pomohou v boji proti této nemoci, můžete si dát sebe v lepší pozici, aby nakonec vyhrát. Neužívejte skvělé tipy, které jste právě přečetli za samozřejmost. Mohou jen pomoci zachránit váš život nebo život někoho, na kom vám záleží.