Velky Penis Foto

Získat Dobrou Noc Spát S Těmito Nespavost Tipy

Mnoho lidí se nelíbí, co úžasná věc, spánek je, dokud se nemohou dostat to. Nespavce, tak moc dobře ví, jak důležitý je spánek. Nedostatek spánku může způsobit mnoho problémů s zdraví a vaší mysli. Takže přečtěte si na níže uvedené tipy, a najít nový způsob, jak získat nějaké zasněný spánek.

Pokud vám lékař předepíše léky na spaní, vezměte si ji přesně tak, jak se říká, že etiketa. Spánku léky by měla být přijata těsně před spaním, protože jsou navrženy tak, aby jednat rychle. Nikdy neřiďte po nástupu prášky na spaní. Nikdy nepijte alkohol po dobu brát prášky na spaní. Pokud se rozhodnete přestat užívat své léky, poraďte se se svým lékařem.

Vytvořit spaním rutina, a následovat ho věrně každou noc. Můžete začít tím, že sleduje oblíbený pořad s šálkem bylinného čaje. Koupel nebo mytí obličeje, a dentální nití zuby by mohl přijít další. Dostat se do postele a číst klidné knihu, nebo oddané, pak vypnout světla. Jakmile si zvyknete na rutinní, spánek by měl být přirozený další krok.

Pokud zjistíte, že sami mají problémy s nespavostí, každý večer, přestat pít nic s kofeinem v něm v poledne. To může znít jako krajnost, nebo jako self-deprivace, ale účinky kofeinu může být ve skutečnosti cítil mnoho hodin po konzumaci. Vychutnejte si kávu nebo čaj oběd, a vzdát jim v odpoledních hodinách nebo v podvečer.

Pokud jste se snažil všechno ostatní pro vaše nespavost, proč ne zvážit self-hypnóza? Mluví se do stavu ospalosti může znamenat usíná mnohem rychleji. Dalo by se také přehrávat záznamy z hypnotizér, které jsou zaměřeny na tento účel. Opakující se slova v klidné hlas by měl pomoci vyřešit nespavost.

Použití audio přehrávač, nejlépe jeden s časovačem, které vám pomohou usnout ve večerních hodinách. Vyberte si hudbu, která je jemná a relaxační. Existuje mnoho produktů na trhu, které byly navrženy tak, aby pomoc lidem s více klidný spánek. Možná zjistíte, že jiné zvuky než hudba pomoci i vám.

Pamatujte si, že kofein není jen našel v kávě! Čaj, pop a dokonce i čokolády obsahují kofein, stejně jako energetické nápoje. Chcete omezit množství kofeinu ve vaší stravě po 12 hodin tak, že jste schopni usnout v noci bez stimulační účinky této látky.

Vaše ložnice prostředí by mělo být pomoci vám spát, a ne zůstat vzhůru. Ujistěte se, že osvětlení v ložnici je vhodné, hluk je minimální a teplota je moderované. Vaše postel by měla být pohodlné pro vás a pomáhat váš spánek. Pokud váš mazlíček spí s vámi, ale dělá zvuky během noci, možná se váš mazlíček někde jinde spát.

Starat o to, co budete muset udělat později může dělat to těžké usnout. Pokud jsou účty, které musíte platit, starat se o ně, když je den, tak, že vaše mysl může odpočinout v noci. Zkuste eliminovat všechny obavy můžete, dokud je den. Udělat seznam úkolů pro další den před spaním, takže nemusíte stres v posteli.

Nespavost může nastat, když vaše postel je to klidný místo. Mnoho lidí si neuvědomuje, že jejich matrace může být velký viníka v jejich nespavost problém. Každý člověk je jiný, s různými potřebami pro spánek. Můžete mít příliš tvrdé nebo měkké matraci, která udrží vaše tělo najít pohodlnou pozici na spaní.

100 mg 5-HTP doplněk mohou pomoci s spánku. I když je to relativně nízké dávce, to se ukázalo užitečné při léčbě nespavosti spojené s depresí. Prosím, poraďte se se svým lékařem dříve, než uvedení sebe na doplnění pluku, takže se může poradit o dávkování úrovně a sledovat svůj pokrok.

Teplá koupel před spaním může pomoci uvolnit své tělo. To je zvláště užitečné, když budete mít těžké spaní. Zkuste koupel s Epsom soli a jedlé sody, o pohár každého. Tato směs vám pomůže relaxovat a také odstraňuje toxiny z vašeho těla.

To je stejně důležité, aby věci, které budete spát na jsou pohodlné, jak to je, že v místnosti je tma a ticho. To znamená, že musíte mít kvalitní matrace, která není ani příliš tvrdý, ani příliš měkký polštář, který drží svou hlavu správně a noční oblečení, které jsou volné a pohodlné.

Jak již víte, nedostatek spánku může být velmi vážné. Nečekejte, až se vaše nespavost začne ovlivňovat své fyzické a psychické i-bytí. Použijte spánku tipy výše, aby vám pomohou ve vaší snaze o spánek. Během několika noc, vaše tělo začne relaxovat a můžete si osvěžující noční spánek.