Velky Ocas

Inteligentní Poradenství Pro Péči o Vašeho Psa,

Každý může jít ven a koupit psa a přivést ho domů. Nicméně, pokud chcete, aby správně pečovat o vašeho psa, musíte vědět, co děláte. Věnovat pozornost na následující užitečné rady, takže si můžete ujistěte se, že váš pes má vše, co potřebuje, aby mohl žít a dlouhý a zdravý život.

Aby váš domov pes-důkaz. To by mělo být provedeno dříve, než pes se objeví u vás doma. Skrýt čistící prostředky a léky a skrýt odpadkové koše ve skříni. Některé běžné pokojové rostliny, které jsou toxické pro domácí zvířata by měly být odstraněny z vašeho domova.

Vyhněte se trvá na tom, že svého psa socializovat pěkně s každým dalším kolem psa. Odborníci doporučují, aby váš pes být schopen tolerovat úvody přes čichání a eying s jiným zvířetem, ale řekl nutit problém může způsobit problémy. Přijmout svého psa vést při setkání a pozdravu ostatní zvířata a umožnit přirozenou interakci.

Pokud jste přemýšlel, jak získat nového psa pro vaši rodinu, ujistěte se, že jste připraveni na tento závazek. Menší psi bude vyžadovat alespoň 14-16 letý závazek a větší psy si vyžádá nejméně 10 let. Pokud si nejste připraveni na vlastní psa za celý jeho život, pak nevybírejte psa jako domácího mazlíčka.

Pokud váš pes má blechy, a oni padají z jeho kabát na podlahu, vakuum je. Pamatujte však, že blechy jsou docela dobrý útěk umělců, takže budete muset vyhodit sáček ihned po dokončení. Aby se na bezpečné straně, pásky, tašky úplně vypnout dříve, než jste si ji do svého odpadkového koše.

Pokud se snažíte přijít na to, jaký druh psa budete chtít dostat, podívejte se na svůj životní styl. Pokud jste lovec, například, možná, že retrívr je pes pro vás. Pokud jste spíše domácí typ, menší, méně aktivní pes, který se těší, že hýčkat je lepší volba. Vedení nesoulad mimo hru, abyste byly obě spokojené.

Váš pes potřebuje pes dům, pokud on nebo ona musí zůstat venku v chladném počasí. Nepříznivé povětrnostní podmínky mohou být škodlivé pro vaše čokl, což způsobuje onemocnění, úzkosti a špatné chování. Vždy ho chránit před větrem, sluncem a deštěm tím, že má suché přístřeší.

Snadnost vašeho psa do vědět, nový dítě, které přijde do vašeho domova. Psi mohou být velmi žárlivý, a vy potřebujete, aby i nadále, aby mu ukázal spoustu lásky náklonnost, i když máte zbrusu nový svazek radosti ve vašem životě. Mluvit na psa, jak zvládnout dítě a držet ho ve smyčce.

Udělejte si čas k nápravě špatné chování vašeho psa při prvním náznaku. Pokud budete ignorovat jakýkoliv problém se svým miláčkem, pak později to bude těžší trénovat ho poslouchat, protože to už lepší nebude. Váš pes mohl ublížit někdo, včetně vás, takže mějte ho pod kontrolou.

Pokud školení má stát rutinní a nuda se svým psem, zvážit zavedení agility cvičení do mixu. Tyto budou stále učit svého psa poslouchat a být náročné, ale mají tendenci být mnohem větší zábava, než běžné příkazy. Získejte celou rodinu zapojit tím, že překážkovou dráhu a pracovní pes přes to často.

Být opatrní, aby ne více než krmit svého psa. Obezita je obrovský problém pro zvířata v těchto dnech vzhledem k tomu, že mnoho majitelů psů, aby zvíře určit, kolik to žere každý den. Pro nejlepší výsledky, a zdraví vašeho psa, měli byste postupujte podle pokynů vašeho veterináře, když přijde na krmení návyky.

Váš pes vás miluje bezpodmínečně, a chcete, aby ujistěte se, že poskytují nejvíce pro něj. Proto je naprosto nezbytné, že budete využívat informace, které jste dostali tak, že můžete pracovat na při dobré péči o vašeho domácího mazlíčka. Váš mazlíček si zaslouží náležitou péči, a můžete nyní poskytují mu to.