Velke Penis

Naučte Se Pár Tipů, Kdy Vlastnit Psa.

Pes je ideální mazlíček jako on je milující, loajální a milující. Psi mohou být skvělý mazlíček pro celou rodinu, nebo může být skvělý společník pro lidi, kteří žijí sami. Pokud byste chtěli, aby se lépe starat o psa, ujistěte se, že používat tyto tipy.

Udržet na vrcholu blechy. Nejen blechy může způsobit infekci v vašeho psa, pokud je požití, váš mazlíček může dostat tasemnice stejně. Mluvit se svým lékařem o nejlepší způsob prevence, ale pamatujte, že to není jednorázovka. Budete muset pokračovat v úsilí za život vašeho domácího mazlíčka.

Zamyslete se nad svým životem a pak najít psí plemeno, které se hodí v dobře s vaší návyky. Pokud máte rádi spustit, hledat čokl, že bude milovat běžet vedle vás. Pokud jste spíše domácí typ, menší, méně aktivní pes, který se těší, že hýčkat je lepší volba. Výběr správné psí budete oba šťastnější.

Buďte opatrní, pokud hledáte pro nový pes na Craigslist nebo další inzeráty. Mnoho lidí přehánět pravdu v pořadí vyložit problémy nebo náročné školení problémy, a ty by mohly skončit s nemožnou situaci na ruce. Jen mluvit s lidmi, kteří jsou ověřitelné prostřednictvím vet záznamy a prokázat pozitivní zážitek manipulaci.

Vyhněte se smlouvat značek krmiv pro domácí zvířata. Obecně platí, že jídlo, které je méně nákladné, není tak zdravé pro vašeho domácího mazlíčka z důvodu konzervační látky a přísady, dát do jídla. Můžete získat seznam veterinární lékař-doporučené potraviny od veterináře nebo od zvířat zájmových skupin nebo povědomí spotřebitelů skupin. Váš pes bude mít dobrou výhod od jídla.

Pokud školení má stát rutinní a nuda se svým psem, zvážit zavedení agility cvičení do mixu. Tyto budou stále učit svého psa poslouchat a být náročné, ale mají tendenci být mnohem větší zábava, než běžné příkazy. Získejte celou rodinu zapojit tím, že překážkovou dráhu a pracovní pes přes to často.

Znát chování svého psa a tělesné rytmy dobře, aby ho v jeho nejzdravější. Zdravotní problémy často prezentují v mírné nuance brzy a pokud víte, že váš pes, uvidíte je. Dávejte pozor na vstup a výstup, trvání spánku, energetické hladiny, a tak dále, aby se na vrcholu důležité otázky, které ovlivňují jeho zdraví.

Pokud jste zvažuje stává majitel psa, ale nejste jisti, zda jste připraveni učinit krok, vás může podpořit. Psi, kteří byli zneužívány nebo vlevo bez domova zůstávají v útulcích až do někoho, kdo je přijímá. Protože tam je tak mnoho psů v útulcích, tam jsou malé zdroje. Pomocnou ruku tím, že podpoří psa, a určit, zda je dobrou volbou pro vás a vaši rodinu.

Vyhněte se drží svého psa venku celý den, každý den. To je běžné pro lidi, ale psi by měli komunikovat s ostatními. Pouze s jedním psem může způsobit mu smutno. Plán na uvedení vašeho psa uvnitř, když se počasí je deštivé, zasněžený, velmi horké nebo velmi chladné.

Pokud máte nové štěně v domě, který najednou začne žvýkat věci, nebojte se. To by mohlo být znamení, že vaše štěně je kousací. Aby štěně od žvýkání na své věci, ujistěte se, že jste mu poskytl dostatek žvýkat hračky z jeho vlastní.

Je nezbytné, aby se svého psa očkovat. Očkování bude chránit svého psa z různých druhů nemocí a chorob. Většina očkování se provádí na své psy, roční check-up. Váš veterinář může vysvětlit, co každé očkování je pro. Vakcínu proti vzteklině je vyžadováno zákonem v mnoha různých státech.

Je-li váš pes zahrnující vše, co v domě s jeho zbavuje srst, vezměte papírový ručník. Lehce navlhčete ji vodou a vetřete ho po zádech ve směru srst růst. Rozpuštěné vlasy by měla přijít off snadno na papírový ručník a váš pes bude milovat pozornost!

Někdy si myslíme, že to je v pořádku krmit naše štěňata něco z toho, co jíme. To je dobře, některé potraviny, ale i jiné potraviny, které nejsou zdravé pro psy. Psi by nikdy neměla být podáván kofein, hroznové víno nebo čokoládu. Tyto potraviny mají tendenci poškodit zdraví psů.

Pokud žijete s ostatními lidmi, ujistěte se, že jsou si vědomi své školení “pravidla.” Je důležité, aby všichni přesměrování psa z nábytku, například, a že používají stejný jazyk, při tom. Když všichni pravidla jsou různé, váš pes je jen tak zmatená, což bude tréninkový proces mnohem delší a obtížnější.

Mějte na paměti, že podložky na psí nohy jsou velmi podobné na kůži v dolní části lidské nohy. To znamená, že mají pevný čas vydržet extrémní teplo a chlad. Pokud budete muset vzít svého psa ven na extrémní počasí, ujistěte se, že pokrytí jejich tlapky, nebo nemáte je na velmi dlouho.

Být přemýšlivý o chov psa. Opakované chovné samice může evetually vést k závažné zdravotní problémy, pro psy a štěňata, která se rodí z její. Pokud máte v plánu chovat ujistěte se, že nejprve se váš výzkum, takže si můžete být jisti, že děláte správnou věc pro vaše zvířata.

Zvažte, spaying nebo kastrace psa. Tato jednoduchá operace zvyšuje délku života vašeho psa a vám pomůže vyhnout se mnoha problémy chování, včetně běží pryč, nebo agresivita. Pokud nechcete, aby váš pes vykastrovaný, být zodpovědný, a ne nechat svého psa jít ven bez dozoru.

Tam je hodně podílí na při dobré péči o vašeho psa. To zahrnuje mnohem více než jen hrát s ním trochu každý den, a ujistěte se, že dostane dost. Musíte být vědomi toho, jak se správně starat o svého psa. Čím více se naučíte, tím lepší jsou vaše šance na to, že tento nádherný společník s vámi po velmi dlouhou dobu.