Velikost Penisu

Notebook Poradenství Jak Pro Začátečníky A Experty,

Notebook je přenosný počítač, který můžete použít pro mnoho různých věcí. Je snadné přinést s sebou do školy, práce, domu vašeho přítele, nebo tam, kde vůbec jdete. Pokud máte přenosný počítač, chcete, aby dělat, co chcete to udělat, takže je důležité, že víte, pár věcí o tyto přenosné počítače.

Zvažte životnost baterie při nákupu notebooku. Pokud si koupíte notebook, který má minimální životnost baterie, a to bude obtížnější, aby ji používat na cestách, a to zejména, když elektrické zásuvky nejsou k dispozici. Místo toho se rozhodnout pro notebook, který nabízí několik hodin životnost baterie, zvýšit přenositelnost a pohodlí.

Získat správné velikosti obrazovky, když si koupíte notebook. Podívej se na obrazovce vašeho počítače právě teď, a rozhodnout, zda to bude dobré velikosti obrazovky pro váš nový notebook. Ve skutečnosti, podívejte se na větší obrazovky stejně. Jen mějte na paměti, že čím větší je obrazovka, tím více, notebook bude vážit.

Než si koupíte notebook, vzít si testovací jízdu s modelem, který udeří vaše fantazie. Spousta lidí si nemyslím, že ergonomie týkající notebooky, a soustředit se na jiné věci. Nicméně, vaše pohodlí a fyzické zdraví může být negativně ovlivněn špatnou ergonomii, takže se vyplatí být jisti, před nákupem.

Možná budete chtít levnější notebook, ale koupit tolik životnost baterie jak si můžete dovolit. Předčasně dochází šťáva je nejčastější stížnost o levnější notebooky. Obchod po dobu nejméně čtyř hodin životnosti baterie, ale snaží zachytit model, který trvá šest hodin nebo více, pokud je to možné. Podívejte se na funkce úspory energie.

Zvažte velikost vašeho displeje. Pokud jde o notebooky, můžete ušetřit spoustu peněz tím, že jde s menším displejem. Zatímco můžete připojit externí monitor, když s ním cestujete, je důležité zvážit, co budete dělat a jak velký potřebujete displej aby se to udělat správně. Například, pokud pracujete s grafikou pomocí malé displeje nemusí být ideální. Musíte se ujistit, že je dostatečně velká pro vaše potřeby.

Přemýšlejte o tom, kolik místa na disku budete potřebovat při pohledu na notebook. Jako standardní počítače, pevného disku bude držet všechny vaše soubory a informace. To se dostane kompletní, budete muset nahradit ji, nebo použít externí pevný disk. Když jste se podívat na pevný disk specifikace na notebooku, ujistěte se, že dostat maximální velikost pevného disku. Je to obvykle nejlepší, aby zvážila možnost, že budete nakonec dojdou prostoru.

Počet USB portů. Mnoho lidí nezapomeňte zkontrolovat tuto funkci. USB porty jsou nezbytné připojit libovolný počet periferních zařízení k vašemu notebooku. Dobrý částka je čtyři USB porty, takže berte v úvahu, že v nákupu.

, Aby se vaše ruce a prsty z křeče při psaní na notebooku, můžete používat bezdrátovou klávesnici, která je stejné velikosti jako desktop. Tímto způsobem budete mít pohodlí a plné velikosti klíče, aniž by museli vozík stolní počítač s vámi.

Aby se klávesy na klávesnici notebooku lépe vidět, použijte jednu z těch mezipřistání klávesnic, které přicházejí v jasných barvách s větší postavy. Oko kmen, který je dodáván s tráví dlouhé hodiny u počítače, můžete udělat menší postavy obtížné vybrat, tak, aby se věci jednodušší na vaše oči se s jedním z těchto speciálních klávesnic.

Velikost nákupu. Malé notebooky obvykle mají méně funkcí, ale může fit v jakékoli velikosti případ. To z nich dělá snadno se přenáší. Velké notebooky jsou těžší naložit, ale mají všechny vlastnosti. Pokud práce, kterou bude dělat, je procesor intenzivní, možná budete chtít přejít na něco většího.

Bez ohledu na to, co máte v plánu používat váš přenosný počítač, není pochyb o tom, že chcete, aby to udělat práci efektivně. Aby se ujistěte se, že máte notebook, který potřebujete, je některé informace, které potřebujete vědět. Použijte tipy a ujistěte se, že váš notebook vyhovuje vašim potřebám.