Velikost Penisu V Klidu

Rady Pro Řešení Vašeho Problému Kůže

Akné může být vážný zdravotní stav. Nejen, že to vypadá blbě, ale je to bolestivé a také bolí osobní důvěru. Pokud máte špatné akné a chtějí se dozvědět, jak na to, pak je tento článek je pro vás. Existuje několik jednoduchých doporučení, které vám mohou pomoci snížit a ovládat vaše akné ohnisek.

Pokud máte breakout, odolat nutkání k poškrábání nebo “pop” všechny pupínky. To by mohlo způsobit infekci, děsí, nebo dokonce obojí. Zkuste over-the-counter léky, krémy, a astringents první. Pokud vaše akné se zhoršuje, zvážit schůzku s dermatologem, který může navrhnout něco více efektivní.

Pokud trpíte vážným akné, zkuste užívat zinek doplněk nebo denní vitamin obsahující zinek. Doplnění zinku by měla být přijata o dva nebo tři krát za den v malých dávkách. Zinek je minerál, který může pomoci vaše tělo snížit počet akné trpíte.

Jedna z nejhorších věcí, které můžete udělat v boji proti akné je praskání pupínků. To nejen, že zanechá jizvy, které může trvat dlouhou dobu, ale bude šířit akné interně a způsobit budoucím breakouts, které budou obvykle být mnohem závažnější. Léčit svou tvář a čekat na to, jak trpělivost hraje velkou roli v kontrole akné.

Začínají a končí každý den tím, že mytí obličeje s silný, ale jemný čistící prostředek na pomoc v boji proti akné. Po probuzení, vaše tvář je pravděpodobné, pokryté filmem oleje z režimu spánku a na konci dne znečištění, pot a špínu převzali. Udržet na vrcholu čištění, aniž by přes palubu, obsedantní mytí nebo pomocí mýdlo, které je příliš krutý.

Důležitý tip, aby zvážila, když o akné je, že jakmile se začne léčit, a vstupuje do uher fázi, budete muset dávat pozor na to. To je důležité, protože při špatném zacházení, tento pupínek může proměnit v bolestivé cysty, které se zaboří hluboko do kůže.

Pití hodně vody je jedním z nejlepších způsobů, jak udržet akné pod kontrolou. Nejen, že je voda prospěšné pro vaše tělo, ale je také dobré pro vaši pokožku. Pokud nechcete pít dostatek vody, vaše kůže se nelze zbavit odumřelých kožních buněk správně, což vede k získání ucpané póry. Ucpané póry vede k ještě větší akné. Takže ujistěte se, že budete pít dostatek vody, aby vaše pleť tak zdravé, jak to může být.

Aby se zabránilo zbytečným akné, vyčistit váš obličej několikrát denně na pár dní po novém účesu. Většina lidí si neuvědomuje, že účesy jsou velmi častou příčinou akné; nový délce vašich vlasů způsobuje, že dotek a obrousit oblast kůže, která není vybudoval odpor ke kontaktu.

Důležitý tip, aby zvážila, když o akné je, že pokud máte vady, že nemusíte mít čas čekat na to, aby léčit na jeho vlastní, zvážit některé kreativní make-up techniky, aby to zakryl. To je důležité proto, že umožňují správný čas pro léčení, a dovolit si jít o svém životě.

Pokud hledáte pro domácí lék, jak se zbavit akné, zkuste použít sůl a ocet. Smíchejte sůl a ocet dohromady, aby se pasta. Naneste roztok jemně, aby své skvrny a nechte ho sedět po dobu přibližně 20 minut. Jej opláchněte teplou vodou a po několika aplikacemi, měli byste začít vidět zlepšení ve vaší kůži.

Umyjte si vlasy pravidelně. Vlasy má spoustu ropy. Pokud vaše vlasy se dotýká obličeje, některé to může skončit ucpání pórů. To platí zejména, pokud máte dlouhé vlasy nebo ofinu. Snížit olej, ujistěte se, že si umýt vlasy často.

Měli byste vzít vaše problémy s akné vážně, a být vytrvalý v tom, že své obličejové péče. Jestliže jste zapomněl na ještě pár dní můžete mít další akné ohniska. Péče o váš obličej vyžaduje trpělivost a hodně úsilí, a tyto tipy vám, aby to pro vás jednodušší, aby se konečně ovládat své ohnisek.