Vakuova Pumpa Na Penis

Klíče K Překonání Úzkosti A Záchvaty Paniky,

Jak se o některé skvělé tipy pro pochopení paniky? Záchvaty paniky může začít postupně jako obecné úzkosti okolní sociální situace. Nejsou hezké mít, ale musíme je řešit. Tento článek je plný informací a tipů, jak se zbavit stresu a řízení své záchvaty paniky.

Pečlivě vybírat potraviny, které konzumují může snížit počet záchvaty paniky ty zkušenosti. Je důležité, aby jíst celé potraviny, spíše než potraviny, které byly vysoce zpracovaných. Whole foods vám pomůže udržet vaši hladinu cukru v krvi stabilní jako oni mohou být, a to zase může snížit počet záchvaty paniky, které máte.

Pokud máte pocit, že jste náchylní k záchvaty paniky, měli byste se pokusit, aby se zabránilo, aby mnoho kofeinu a konzumace alkoholu. Obě tyto látky bylo prokázáno, že způsobují zvýšení šance paniky vzniku. Kontrola četnost útoků se tento jednoduchý tip.

Pokud budete brát léky na pomoc s vaše úzkost, je důležité, že jste nepřestávejte užívat svůj lék, protože si myslíte, že jste vyléčen. Pokud to uděláte, může se vrátit zpět do své staré úzkosti způsoby. Snažte se dotáhnout do konce svůj lék období.

Dýchat pomalu. Když máte záchvat paniky, vaše tělo přejde do režimu panice a můžete začít dýchání rychlé, mělké nádechy. Místo, pohár z rukou a dýchat na ně, nebo si malé papírové tašky a dělat, že stejně. Dýchání ve své vlastní oxidu uhličitého a zhluboka dýchat, pomohou vám relaxovat.

Jak se vám začít, aby se nad svými záchvaty paniky a proměnit je v okolí, blahopřát sebe za tvrdou práci a obětavost ukázal jsi! Tím víc si uvědomujete změny, které děláte, tím lépe budou pracovat, aby vám pomohou zůstat v klidu. Pokračujte v dobré práci!

Pokud jste pochopili, jak dýchání může změnit vaši náladu, můžete ovládat svou úzkost. Pokud můžete prodloužit nebo zpomalit rychlost vašeho výdechu, vaše tělo a mysl začne relaxovat. Pokud se vám zpomalit rychlost vašeho inhalace, budete stimulovat vaše tělo a vaše mysl.

Aby se zabránilo váš paniky zhoršení, vyhýbat se dělat nic, co by mohlo zhoršit úzkost. Například, někteří lidé si myslí, že můžete být strach z paniky, jako by to byla škytavka. V pravdě, že se v ještě větší strach situace bude pravděpodobně jen prodlouží a zhorší útok.

Připomeňte si předchozí panice zkušenosti a že se nic katastrofálního nestalo. Relaxovat, a ne zvýšit své negativní myšlenky.

Snažte se udržet rutiny ve vašem životě, takže můžete mít záchvaty paniky pryč. Pokud je váš život je jednoduchý, předvídatelný a zvládnutelný, zjistíte, že méně věcí vás dostat podrážděné, nebo strach. Pokud víte, co přijde, že to zvládneš, když to tam dostane, tak to naplánovat!

Zvažte použití času, plánování schůzek, software udržet přehled o svém životě a záchvaty paniky na uzdě. To je skvělý způsob, jak být schopen doslova představit, co se stane, aby vám dnes, zítra, příští týden, a mimo ni. Věděl, co přichází na vás, může vám pomoci cítit se v pohodě!

Pokud máte pocit, zvláště ve stresu, je důležité, že se pokusíte odstranit ze svého jídelníčku určité napětí vyvolává věci. Cukr a sůl jsou dvě věci, které byste se měli snažit omezit ve svůj jídelníček tak, že nebudete muset bojovat tak těžké se s vaší úzkosti.

Relaxační během paniky je nutné, pokud chcete snížit jeho trvání. Nasměrovat svou pozornost na něco jiného může často pomoci zmírnit intenzitu paniky. Hraje uklidňující hudbu a snaží se zpívat slova, bude mít vaše mysl od útoku a pomoci stabilní dýchání.

Je-li dítě záchvat paniky, je důležité, aby se pokusili uvolnit je tak rychle, jak je to možné. Měli byste si s nimi promluvit a požádat je, aby se zhluboka nadechnout, aby zpomalit své dýchání. Hraje tichá, uklidňující hudba může také pomoci uklidnit dítě a pomoci snížit délku jejich paniky.

Jste na správném místě, pokud jste chtěli zjistit více o záchvaty paniky! Doufejme, že informace, které se dozvěděl zde může být kladen na dobré využití. Relaxace, dýchací techniky, modifikace chování a léky jsou k dispozici na pomoc odstranění záchvaty paniky. Tyto tipy vám mohou pomoci kontrolovat situaci, když paniky se stane.