Turbo Max Blue Cena

Zlepšit Své Zdraví Tím, Že Odstraní Chrápání Zvyk

Někteří lidé nemají rádi hovoří o jejich chrápání. Pokud máte pocit, rozpačitý kvůli chrápání problém, přečtěte si článek níže pro některé praktické rady, které vám pomohou snížit.

Snížit zpět na chrápání, vyhněte se pití nebo jíst mléčné výrobky tři hodiny předtím, než jdete do postele. Mléčné výrobky jsou proslulé způsobují nahromadění hlenu v hrudníku; na druhé straně, to zhoršuje chrápání tím, že je obtížnější dýchat, aniž by znít příliš chraplavý. Vyhněte se mléko, sýry, jogurty a zmrzlinu.

Pokud budete jíst nebo pít mléčné výrobky předtím, než jdete do postele v noci to bude vaše chrápání horší. Mléčné výrobky mohou vyrábět extra hlenu, a to způsobí, že vaše airways být ucpané. To vede k chrápání a hroznou noční spánek pro vás a osobu se vám spát s každou noc.

Kouření tabáku je chrápání horší, takže lidi, který chrápe, by měl přestat kouřit. Dokud můžeš přestat, měli byste omezit kouření, stejně jako je to možné, a to zejména před spaním. Kouření způsobuje krku, ústa a nosní dírky, aby bobtnat a zanítit. Pokud nemáte kouřit po dobu několika hodin před spaním, vaše tkáně mají šanci návratu do normálu, který pomůže snížit vaše chrápání.

Jedním ze způsobů, které můžete zlepšit vaše dýchání a odstranění chrápání v noci je inhalovat páry po dobu několika minut před spaním. Přičemž v páru může pomoci rozbít přetížení, které může hrát nedílnou roli v zúčtování pasáže, které vám umožní spát efektivně.

Jeden z triků, které můžete provádět, aby snížit chrápání je dát míč v zádech, když jdete spát. To vás donutí změnit umístění vašeho těla, tak, že nemusíte ležet na zádech, kde jsou více náchylní k chrápání.

Pokud všechny prostředky selžou, jedna z věcí, které můžete udělat, je vyhledat odbornou pomoc od lékaře. Existuje mnoho různých typů operací, které můžete podstoupit, aby zvýšit své dýchací cesty tak, že můžete dýchat efektivněji v noci. Získat odbornou pomoc, pokud vaše chrápání se stává vážným problémem.

Minimalizovat chrápání, snažte se jíst velké snídaně a oběd během dne. To bude síla menší večeři, což je velmi prospěšné k zachování vysoké úrovně pohodlí, když jste v noci spát. Pohodlnější jste, když budete odpočívat, tím menší šance, že vás chrápat.

Úprava vaše spící pozice může být právě to, co potřebujete, aby zastavit chrápání. Chrápání je více pravděpodobné, že nastat, když budete spát na zádech. Spaní na vaší straně, může ukončit váš problém chrápání. Snažte se vyhnout spaní na břiše, to napětí krku.

Můžete snížit chrápání tím, že více vědomi toho, co budete konzumovat před spaním. Měli byste se vyhnout mléčné výrobky, jako jsou mléko, zmrzlina nebo jogurt. Tyto potraviny způsobují produkci hustého hlenu, který může ucpat hrdlo a nosní dírky. To způsobí, že chrápání. Takže, to je to nejlepší pro vás, aby se zabránilo tyto potraviny před spaním.

Eliminovat alkohol nebo trankvilizéry z vaší noční rutiny, pokud chrápání je problém pro vás. Tyto látky způsobují krku a čelisti svaly relaxovat, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost chrápání. Lidé, kteří pravidelně berou sedativa a pijí alkohol, jsou také mnohem více náchylní k rozvoji spánkové apnoe.

Zvedat hlavu postele může být jednoduchý fix na problém chrápání. Tento manévr může mít dostatečný tlak z krku, jak zastavit chrápání. Potřebujete zvýšit vaše celé horní části těla pro to, aby být efektivní, nicméně, ne jen hlavu. Zkuste umístění cementových bloků pod nohy hlavu z postele, jak toho dosáhnout.

Nyní byste měli být vědomi kroků, které je třeba přijmout s cílem vymýtit vaše chrápání. Zkoušejte nové věci, a použít informace zde najít řešení, které potřebujete, a zastavit chrápání za dobré.