Tlusty Penis

Jak Zlepšit Kontrolu Krevního Cukru

Co do činění s cukrovkou může být výzvou pro ty, kdo trpí tohoto onemocnění, stejně jako, blízké osoby. Tento článek byl napsán na pomoc vás a vaše blízké vypořádat se s problémy, které mohou existovat, při jednání s diabetem. Přečtěte si tipy opatrně, aby našli informace, které vám pomohou a vaše blízké.

Pokud jste cvičení, jak zhubnout a udržet vaši Cukrovku kontrolovat, ale nemůže najít žádné zdravé snídaně s proteinem, který vás baví, zkuste smoothie. Můžete si koupit proteinový prášek v obchodě se zdravou výživou (ujistěte se, že se zeptat, jestli to má nějaký cukr nebo umělá sladidla) a můžete dát kopeček, aby se nutriční punč!

Diabetické děti se mohou často cítit vyloučen nebo jinak, než jejich spolužáci. Musíte připomenout vaše dítě, že každý je jiný, a že jsou jako děti s alergii na arašídy nebo brýle. Jejich Diabetes je jen překážka v jejich životě, není překážkou, a budou silnější člověk nějaký den tvrdě pracovat, udržet to na uzdě.

Nejlepší věc, kterou člověk může udělat, aby se zabránilo diabetu, je vykonávat. Lidé, kteří cvičení 30-60 minut denně, alespoň 5 dní v týdnu, může snížit jejich riziko vzniku cukrovky o téměř 50 procent. Cvičení zlepšuje zdraví srdce a plic, snižuje stres, redukuje tuk, zvyšuje metabolismus a snižuje hladinu cukru v krvi.

Pokud trpíte cukrovkou, je naprosto důležité, že jste sledovat množství alkoholu pijete. Řezání zpět na spotřebu alkoholu je jedna z nejlepších věcí, diabetik může udělat pro zlepšení jejich zdraví. Alkohol je načteny s prázdných kalorií a rychle působící sacharidy. Tyto rychle působící sacharidy rychle zvýšit hladinu cukru v krvi v těle, a to v pořadí, může vést k diabetu typu II komplikací.

To je důležité pro diabetiky, naučit se jíst zdravé stravy a kontrolu velikosti porcí. Jíst příliš velké porce, je to jistý způsob, jak k přibírání na váze. Jíst příliš mnoho, dokonce i potravin, které jsou dobré pro vás, bude mít za následek zvýšení tělesné hmotnosti a hladiny cukru v krvi problémy. Používejte menší talíře, dát nádobí se mezi hmyzem a jíst pomaleji.

Pokud jste diabetik, jedním z nejdůležitějších tipů, které následují, je mít správné diety. Správná strava se skládá z hodně ovoce, zeleniny, libové bílkoviny, celá zrna a nízkotučné mléčné výrobky. Tento typ stravy je důležité pro celkové zdraví pro každého, ale pro diabetiky je důležité, aby se udržet hladinu cukru pod kontrolou. Jako další výhodu, po dietní plán, stejně jako to bude také vám pomůže zhubnout.

Diabetici mohou pomoci, aby se zabránilo drastické změny v post-cvičení glukózy v krvi tím, že přidá kroky, monitorovat jejich úroveň, jak často, jak je to 45 minut po obzvláště přísné cvičení rutiny. Protože glukózy v krvi může i nadále klesat po celý den, po tréninku, to bude držet vás z přistižení nevědí.

Výběr správné krevní glukózy monitor je investice do vašeho zdraví, a jako takový, měli byste se vyhnout používání cena, jako rozhodující faktor při koupi. Pokud jste tech-důvtipný, můžete to udělat dobře s monitorem, který má on-line sledování schopnosti a skladovací funkcí. Pokud máte zručnost problémy, podívejte se na monitory s snadný-k-rukojetí proužky a provoz.

Nakupování na slevu obchod s potravinami může ušetřit SPOUSTU peněz, které pak můžete místo toho trávit na Diabetické zásoby. Ve skutečnosti, mnoho diskontních obchodů s potravinami PRODÁVAJÍ Diabetické léky a zásoby, které mohou snížit své účty na ještě nižší úrovně. Diabetes nemá, aby vás z domu a domů!

Tip, aby se zabránilo nebo správa diabetes je jíst potraviny s vysokým obsahem vlákniny, jako celá zrna, stejně jako je to možné. Zpracované potraviny, včetně bílého chleba, mají vysoký glykemický počítat kvůli tomu, že plné rafinovaných sacharidů a tyto mohou zvýšit riziko diabetu. Je to proto, že vedou k hroty v hladiny cukru v krvi vzhledem k tomu, že více přírodní potraviny, tím snazší je, aby se stravitelné.

Pokud se ocitnete zívání častěji, než je obvyklé v denní době, ve které jsou obvykle high-energie, nízké hladiny glukózy v krvi, může být viníkem. Vzít vaše měření cukru v krvi potvrdit, zda nebo ne toto je ten případ; v průběhu času, měli byste být schopni identifikovat své tělo je standardní reakce na změny hladiny glukózy.

Mnoho lidí vám řekne, že “přírodní” cukry jsou bezpečnější pro vaše Diabetes, než rafinovaný cukr. Nicméně, cukr je pořád cukr. Moje nevlastní Matka mi řekla, že mám dát med na mé jídlo jako je to v naprostém pořádku… špatně! Moje hladina cukru v krvi stále špičatý sky high později. Vždy dvakrát zkontrolujte “lékařské” radu, kterou obdržíte od rodiny a přátel slepice přijde na váš diabetes.

Pokud máte pocit, příznaky deprese, poraďte se s lékařem. Pokud se stanete depresi to bude mít vážný dopad na to, jak jste správu vašich diabetu. Ztratíte zájem v potravinách, mají nižší úroveň aktivity a zvýšit vaši úroveň stresu. Cílení na tyto příznaky brzy se můžete vyhnout nežádoucí komplikace později.

Pokud trpíte cukrovkou, skvělý tip je přidat ocet, aby vaše jídlo. Ocet bylo prokázáno snížit po jídle hladinu glukózy v krvi až o 40 procent. Důvodem je, protože ocet může udržet potraviny v žaludku po delší dobu, což nárazníky nárůstu hladiny glukózy v krvi. Přidat trochu octa, aby vaše salát.

Ujistěte se, že budete mít čas, aby absorbovat všechny informace, takže budete mít čerstvé ve vaší mysli, když přijde čas, že budete potřebovat. Tam je povinen být některé situace, které najdete alespoň část tohoto článku užitečné pro vás.