Spermie

Jednoduché Tipy Pro Zmírnění Záchvaty,

Když přijde na panické záchvaty, je důležité, aby se do kořenového stavu, než se snaží léčbu nebo léky. To je místo, kde paniky tipy by mohla přijít vhod. Pokud jste postupujte podle tipů uvedených níže, můžete zjistit, co spouští vaše útoky a jak se můžete léčit nebo odstranit.

Předstírat, že se budete cítit skvěle, když máte záchvat paniky. Říci nahlas, že cokoliv, co je trápí vás, je v pořádku. Například, “Mé srdce je vlající! Bije dokonale a hladce a já jsem tak vděčný za to!” Otočit kolem těla a pevně věřím v slovy, co říci, a oni splní v krátké době.

Určit, co jsou spouštěče pro své záchvaty paniky. Máte panický záchvat pokaždé, když zapnete v projektu v práci? Máte panický záchvat pozdě v noci poté, co jste viděli strašidelný film? Tím, že zjišťuje situacích, které se zdají, aby tyto útoky, můžete se naučit, aby se jim vyhnout, a doufejme, že útoky příliš.

Vyzvednout self-help knihy na záchvaty paniky. Nezapomeňte si přečíst každé slovo, jak jste přišel na to, zaměřit se na pochopení každou větu, a pak každý bod. Vrátit se nad slova, až budete opravdu cítit jistotu, že víte, co autor říká.

Zlobit se na své obavy a řekni jim, že vás nenechá paniky, aby vás dolů! Opravdu říct své pocity, které jste nemocní z nich, a že jste opravdu nechci ve svém životě! Dejte jim vědět, že když se opustit tento čas tě nikdy nechci vidět znovu, tak sbohem!

Tam jsou některé příčiny záchvaty paniky, které jsou odstranitelné. Například, pokud nikdo ve vaší rodině má za sebou historii záchvaty paniky, pak budete chtít dostat testovány na chemické nerovnováhy, jako je hypoglykemie nebo hypertyreóza. Také, pokud jste náchylní k záchvaty paniky, pak vyhněte se stimulanty, jako je kofein nebo nikotin, který může zesilovat pocity paniky nebo úzkosti.

Snižování stresu ve vašem životě může pomoci snížit frekvenci nebo závažnost záchvaty paniky. Stres stimuluje produkci adrenalinu a je často přímo souvisí s paniky. Zatímco některé stresové faktory jsou nekontrolovatelné, ostatní mohou být spravovány, omezit nebo odstranit pomocí své akce. Například, pokud budete vést aktivní životní styl a mají málo volného času, ve kterém k relaxaci, naučit se říkat ne lidem, kteří potřebují laskavost, nebo šéfů, kteří se neustále chtějí, abyste pracovali přesčas. Být zdvořilý, ale asertivní. Dejte své zdraví, než na potřeby druhých, pro změnu. To není sobecký, ” to je chytrý.

Vezměte si pomalu, zhluboka dýchala, aby se projít přes útok. Dýchat hluboce a záměrně udržuje vaše mysl obsazeno a také dostane více kyslíku do krve a snižuje krevní tlak, což zase zmírňuje stres.

Jak můžete vidět z výše uvedených tipů, záchvaty paniky může být velmi stresující stav se musí řešit. Léčba bude trvat nějaký výzkum a mluvit s lékařem, ale to bude stát za to, takže se můžete dostat do kořenového adresáře své útoky. Pak můžete zastavit, nebo trvale odstranit.