Španělské Mušky

Jak Na Automatické Opravy správným Způsobem,

Potřebuje vaše auto opravit? Možná, že nemáte žádné naléhavé záležitosti, ale znáte zdůraznit, že problémy s autem může přinést. Jste také pravděpodobné, že zkušený pochybnosti o tom, zda jste manipulaci věci správně. Jak si může být člověk jistý? Pokračujte ve čtení, naučit se všechny automatické opravy možnosti.

Šetřit palivo při jízdě jako když máte sklenici vody sedí na vašem panelu. Tato praxe vám pomůže vyhnout se jack rabbit starty a rychlé zastavení. Každý čas, můžete urychlit rychle, motoru vaše auto spotřebuje více paliva, než by bylo urychlit na postupné zvýšení rychlosti.

Kontrola kapaliny v autě pravidelně. Zkontrolujte hladinu oleje pomocí měrky najdete pod kapotou. Měrka by měla mít značku na to, aby naznačují, že ideální hladiny oleje. Přidat litr oleje, pokud potřebujete a zkontrolujte úroveň se znovu poté, co nechal své auto běžet na pár minut.

To není legální, aby mechanik začít pracovat na vaše auto, než ty oficiálně povolit jim, aby tak učinily, obvykle podpisem smlouvy. Dávejte pozor, co vám povolí mechanik. Ty by měly pouze podepisovat dokumenty, které obsahují podrobný seznam potřebných oprav a jejich ceny.

Nechcete rez k útoku na své auto, takže si čas na to umýt na pravidelném základě. Auta se nakonec rez, ale můžete odložit proces o vymytí chemikálií nebo soli rychle. Vosk vaše auto často pro ochranu barvy, tak často, jak můžete.

Znát vaše auto manuální velmi dobře, nebo alespoň psí ucho důležité stránky. Auto opravna lidé budou ptát vás konkrétní informace o autě. Dalo by se dokonce najít nějaké snadné řešení pro otázky, které jste čelí.

Nezávislé garáže a mechaniky jsou obvykle mnohem levnější než prodejců. Můžete získat slevu na vašeho prodejce, pokud jste zakoupili své auto v poslední době, ale nedělají to zvyk, aby vaše obchodní zastoupení, pokud zjistíte, že jejich ceny příliš drahé. Zjistěte si, o místních nezávislých autoservisů s dobrou pověstí místo.

Své auto majitelé příručka je ve skutečnosti cenným vodítkem pro fungování vašeho vozu. To znamená, že byste neměli koše, jakmile opustíte prodejce. To může říct všechno z toho, co to světlo na vašem pomlčka znamená, jak provádět základní údržbu na vašem konkrétním modelu.

Se zabránilo neočekávané auto opravy problémů při jízdě provedením základní bezpečnostní kontrolu, než se vydáte na vaše auto. Nastartujte motor, zapněte světla a blinkry a jít celou cestu kolem vašeho auta. Zkontrolujte, zda vaše pneumatiky a ujistěte se, že vaše světla a blinkry fungují správně. Tato jednoduchá kontrola zajistí bezpečnější jízdu a pomůže vám vyhnout se nutnosti nouzové opravy.

Přijít na to, co lze udělat, když potřebujete auto opravy, je snadné, pokud budete dodržovat věci, které budete číst zde. Měli byste se také zaměřit na učení se více o tématu. Cítit se dobře o vaše úroveň znalostí a posunout vpřed.