Soutez O Nejmensi Penis

Cestování Bez Porušení Banky S Těmito Skvělé Tipy

Cestování může být jedním z největších cestovatelských zážitků, které jste kdy udělit sami. Tam je tolik vidět ven tam a tolik učit. Nicméně, to je chytrý, aby být připraven, než se vydáte na jakýkoliv druh cestování dobrodružství. Mít správné dokumenty, připraven je jen první krok.

Pokud plánujete strávit velké množství peněz na výlet nebo na dovolenou, zvažte investovat malé množství více na cestovní pojištění. To se ujistili, že jste chráněni v případě, že vaše cesta musí být zrušena kvůli osobní nemoci, přírodní katastrofy nebo jiné nekontrolovatelné události.

Získat místní nabídky on-line, když jste na cestách. Tam jsou často nespočet restaurací se nachází v okolí hotelů. Pokud máte připojení k internetu, kde jste ubytováni, používat to, aby je vyhledat on-line. Často můžete najít nabídky na svých internetových stránkách. Můžete také najít pokyny a relevantní recenze.

Při cestování letadlem, již neexistuje žádný důvod, proč nosit samostatný toaletní taška. Všechny vaše tekutin a gelů, bude potřebovat, aby se vešly do Ziplock sáčku bez ohledu na to. Že tašku již budou zapečetěné, a bude menší a lehčí než jakýkoli pytel určený pro tento úkol.

Nákup cestovní šaty, což je oděv, který lze nosit více způsoby. To může být nošeny jako šaty, sukně, košile a zabalit. Pak můžete zabalit pár dalších doplňků a doprovodné položky, které ušetří spoustu místa v kufru pro všechny suvenýry, které chcete přivést domů.

Pokud cestujete přes noc nebo brzy ráno, dostat povolení se svým lékařem, aby si vzít prášek na spaní po palubě. Jíst snídani a pak usnout do říše snů, a budete pohodlně spát přes celý let. Počkat, až budete ve vzduchu, aby se vaše pilulku, i když, v případě, že váš let je zpožděný, nebo se musí vrátit do brány.

Když jste na cestách, investovat peníze v kontejnerech, které můžete nosit uvnitř vašeho oblečení nebo šít jednoduché kapsy na vnitřní straně pasu kapely. Pokud nemůžete šít, zeptejte se někoho, kdo může dělat to pro vás, nebo přivést ji až krejčí nebo švadlena, a žádost se šít vnitřní kapsy pro vás. To udržuje vaše cennosti, identifikace a peníze v bezpečí a nemusíte se starat o někoho, kdo krade vaše cestovní tašku nebo peněženku.

Najít restaurace v blízkosti vašeho hotelu, pokud máte v plánu zůstat déle, než přes noc. Zatímco mnoho hotelů, restaurací postaven přímo v, jako restaurací, bude to smutné, obecné záležitosti nabízí trochu pamatovat. Najít místní restaurace v lehké cestovní vzdálenost, budete získat přístup k trochu místní kolorit.

Hrabě dveře předtím, než počítat ovečky. Když přijedete do hotelu, počet dveří mezi pokoji a na schodech. V případě požáru se těžký kouř, budete moci cítit podél zdi a vědět, kdy jste dosáhli východu. To s největší pravděpodobností nestane, ale, jako vždy, jsi lepší v bezpečí, než později litovat.

Čas cestovat do nových oblastí, zatímco na cestě do určené destinace může pomoci najít nová místa k pobytu pro příště chtějí jet na výlet. Výlety mohou často přinést nové a vzrušující místa pro jeden prozkoumat, ať už na výlet, nebo si objednat samostatný výlet do zkušenosti plně.

Pokud cestujete letecky a chcete se více zastávkami na letištích, podívejte se kolem sebe na některé z knihkupectví. Mnozí letiště knihkupectví obchodovat v použitých knih. Můžete si vzít brožovaná, že jste právě dokončili na svůj poslední let a získat nové číst, zatímco budete čekat na své nadcházející přenos.

Pokud se chystáte na plavbu, ujistěte se, že balení prodlužovací kabel s vámi. Většina pokojů má na palubě výletní lodě bude mít pouze jeden (možná dva) zásuvky. Pokud máte více zařízení, které budou muset být zapojen v budete rádi, že jste přinesl prodlužovací kabel místo bojují zásuvky.

Na závěr, ujistěte se, jste vyzbrojeni správné informace pro vaši cestu a vaše cíle. Cestování tak bude mnohem přínosnější, pokud jste se zabránilo jakékoli negativní události, které by mohly objevit se podél cesty. Příprava a znalosti jsou klíčem k mít skvělý zážitek cestování.