Silikon Do Penisu

Jednoduché Kroky, které Vám Pomohou Lépe Pochopit WordPress

Po své instinkty a navigaci si cestu se dostanete dost daleko s WordPress jako blogovací platforma. Nicméně, dokonce i uživatelsky přívětivé WordPress lze mnohem snáze pochopit, pokud máte nějaké další instrukce. Koneckonců, existuje nepřeberné množství možností k dispozici, když používáte WordPress, a tento článek pomůže, aby některé z nich vaši pozornost.

Vyberte si design, který je poměrně unikátní, když aby vaše WordPress blog, ne jen vybrat design, všichni ostatní používají. Můžete být v pokušení to udělat, protože to šetří čas, ale vaše stránky budou jen se podívejte tuctovou. Vytvoření webu, který mapuje jedinečnost vašeho podnikání je zásadní.

Ujistěte se, že váš sidebar není příliš přeplněná. Postranní, na většině WordPress blogy jsou chaotické nepořádek, plná sociální media ikony a reklamy a odkazy. Priority, co jde v postranním panelu. Ujistěte se, že návštěvníci na váš blog nemám, co vyhledávače hledají.

Podívejte se na add-ons najít jednoduché nástroje, které umožní, aby vaše stránky nebo blog lepší. Například, můžete přidat kalendář na vaší straně menu bar s cílem podělit se o události, které by bylo zajímavé pro vaše čtenáře. Můžete také najít mnoho skvělých doplňků, které poskytují ovládání pro reklamy, a proměnit své stránky do příjmů výrobce.

Nastavit čas publikování pro váš blog příspěvky. Při editaci článku pro publikaci, můžete si vybrat, kdy to bude zveřejněno. Je to dobrý nápad, aby nastavit pravidelné aktualizace pro konkrétní datum a čas. Opravdu zůstat na vrcholu udržet váš blog až do dnešního dne, dát svůj blog příspěvky v předstihu a nechat WordPress po nich na svůj blog pro vás.

Nedovolte, aby vaše téma dostat zatuchlý. První věc, kterou byste měli udělat, pokud si všimnete pokles v provozu je kontrolovat a vidět, když jste naposledy změnili téma. Jak vaše stránky roste a mění, téma by mělo stejně. Ujistěte se, že to přesně odráží vaši značku, a měli byste vidět nárůst v provozu.

Podívejte se na další témata pro váš WordPress blog. Určitě WordPress přichází s předinstalovaným několik vynikající témata, ale existuje mnoho dalších možností tam venku. Mnozí jsou zdarma, a pak tam jsou prémiové témat stejně. Tyto prémie témata jsou velmi dobře navrženy a umožní přidat více pokročilé aspekty na váš blog s lehkostí, jako je například e-commerce pluginy.

Dělat vaše příspěvky přilákat spoustu komentářů? Pokud ano, je to těžké jít přes všechny připomínky. Zkuste použít plugin, který přidává čísla stránek v sekci komentář. To je pro snazší navigaci a více organizované stránky.

Vytvořit vhodný pozdrav a míříme na samém vrcholu své domovské stránce na vašich stránkách. Budete mít možnost pochopit, jak vaše uživatelské nachází vašeho blogu, a to bude poskytovat své uživatele s více osobní zkušenost. To bude dělat věci vypadají méně robotické na své webové stránky, a mohou být přístupné s WP Greet Box plugin.

Ujistěte se, že vybrat unikátní, těžko hack hesla a udržujte je v bezpečí. Nezáleží na tom, jestli jste free WordPress blogger placené, self-hostil WordPress blogger: je důležité, aby se vaše hesla, silné a bezpečné. Tímto způsobem, nebudete muset ztrácet drahocenný čas čištění sabotáž a změna hesla. To pomůže zajistit, že váš blog je úspěch.

Máte pocit, že jste získali nějaké cenné informace o použití WordPress. Nyní jste připraveni vidět, co můžete udělat pomocí této špičkové blogování platformy. WordPress je velmi unikátní, a poskytuje uživatelům s tak mnoho různých příležitostí a možností. Takže začít svou cestu teď o provádění strategií, které se naučil.