Sex Velky Penis

Pomůže Vám Zjistit, Oční Péče S Těmito Jednoduchých Tipů,

Péče o oči, není si myslel, že o tom, dokud tam je problém. Je to nikdy příliš pozdě začít péči o vaše oči, i když vaše vize je dává vám problémy. Následující článek byl vyroben pro vás a ty, jako ty. Přečtěte si tento článek a naučte se, jak vylepšit vaši péči o oči.

Byste měli nosit sluneční brýle, tak často, jak je to možné. Sluneční brýle jsou více než jen módní prohlášení, jsou zdrojem tolik potřebnou ochranu před sluncem. Sluneční brýle block Ultra-Fialové záření, které může způsobit vážné a dlouhodobé poškození očí. Sluneční brýle mohou dokonce zabránit vrásky a rakovinu z tváření kolem očí!

Vaše oči zkontrolovat každý rok. Vaše eyecare profesionální může posoudit vaše oči, aby se ujistil, že neexistují žádné základní problémy, které jsou rozvojové. Dokonce i pokud máte dobrý zrak, je důležité, aby se vaše vyšetřit zrak jednou za rok. Dělá to pravidelně zajistí, že budete mít zdravé oči, jako ty starší.

Široký-přetékal klobouk může být váš nejlepší přítel, když venku, a to zejména, když svítí slunce. Klobouk nabízí velkou ochranu pro váš obličej, včetně oblasti, jako vaše oční víčka, kde slunce může plížit kolem okraje skel. Víčka jsou poměrně časté místo pro melanom vyvinout, takže zakrýt venku s elegantní klobouk, kdykoli můžete.

Vždy si umyjte ruce, než se dotknete své oči. Prsty jsou pokryty bakterií, protože vaše ruce dotýkat povrchů, které ostatní lidé mají dotkl. Pokud se dotknete vašich očí bez mytí rukou, budete přenášet bakterie, aby se vaše oči a způsobit podráždění nebo dokonce infekci. Proto, než se dotknete své oči, umyjte si ruce mýdlem a vodou.

Pokud pracujete v přední části počítače celý den, měla by sis odpočinout vaše oči často. Vaše oči mají tendenci blikat, když jste zíral na obrazovku počítače. To může způsobit suché oči a další oční stres. Podívejte se pryč, každých deset minut nebo tak a mrkni na odpočinek vaše oči.

Omega-3 mastné kyseliny jsou skvělé pro vaše zdraví očí. Zkuste a přepněte se do svého jídelníčku zahrnout více z těchto potravin. Halibut, zelená, listová zelenina a losos jsou všechny dobré volby. Cílem pro jednu porci denně.

Pokud pracujete v prostředí, kde částice nebo objekty mohou stát ve vzduchu, nosit ochranné brýle. I když mnoha stavbách od nich vyžadují, jiné profese nemusí. Podívejte se kolem sebe na své pracovní prostředí. Zvažte, jak různé objekty mohou setkat oči. Pokud budete vnímat potenciální nebezpečí, nákup pár ochranné brýle.

Vždy noste ochranné brýle, když přichází do kontaktu s nebezpečnými materiály, bez ohledu na to, jestli jste v práci nebo doma. To je nejlepší, aby pár těchto brýlí v obou místech, jen v případě, že jste se potýkají s situaci, kdy budete potřebovat. Neberte bezpečnost vaše oči za samozřejmost.

Pokud jste kuřák, zadek ven! Samozřejmě, kouření povede vaše oči na žlutou a kůže kolem nich vrásky a tenké. Na vrcholu se, že kouření je spojeno s vysokým rizikem makulární degenerace, šedý zákal a dokonce i poškození zrakového nervu, které může vést až k oslepnutí.

Antioxidanty mohou pomoci zabránit mnoho problémů s očima. Studie prokázaly, že antioxidanty mohou pomoci omezit některé z biologických zhoršení lidí, kteří jsou stárnutí zážitek. To je věřil, že antioxidanty pomoci tím, že brání poškození buněk oxidací příčiny. Můžete konzumovat antioxidanty prostřednictvím některých potravin, nebo dokonce vzít doplněk, ale ujistěte se, poraďte se s lékařem před přijetím.

Vždy noste vhodnou ochranu očí. Každý rok, tisíce lidí, nakonec oslepen v důsledku nesprávného ochranu zařízení při práci. Vždy, když pracujete s chemikáliemi nebo strojního zařízení, které může způsobit malé trosky, létat, chránit vaše oči. Jednoduchá sada ochranné brýle, může znamenat rozdíl mezi vidět a být slepý.

Udržet vodu nebo chladný, vlhký hadřík po ruce při práci na počítači. Jak se vám soustředit se na počítač, kmen sad snadno. Pokud se vám dab-vaše oči vodou nebo studený obklad, můžete zmírnit napětí a pomoci chladné oči. To vám pomůže, když tráví dlouhou dobu v práci na počítači.

Znát svou historii. Pokud vaši rodiče nebo prarodiče měli problémy s očima, šance, že budete taky. Vynaložit úsilí, aby si prohlídky u očního lékaře častěji, aby se zajistilo, že žádné problémy vyvinuli. A, pokud jsou diagnostikovány s něčím, ujistěte se, že vaše rodinné příslušníky o tom vědět.

Zklidňují oteklé oči, položte plátek studené okurky na horní části každé víčko. Chlad z plátky okurky bude uklidnit otoky a dát svým očím úlevu. Nechte plátky na oči po dobu asi deset minut, než budete spát v noci snížit menší zánět.

Zatímco sluneční brýle jsou užitečné pro chrání vaše oči před sluncem, UV paprsky, to může také být moudré nosit široký-přetékal klobouk. Na sobě tento druh klobouk zabraňuje UV paprsků od dosažení váš celý obličej, včetně očí. Takže, pokud víte, že bude venku na dlouhou dobu, nosit tento klobouk.

Jíst potraviny, které podporují dobré zdraví očí. Potraviny, které obsahují omega-3 mastné kyseliny a vitamíny E a C, stejně jako potraviny, které obsahují lutein, jsou vynikající možnosti. Některé potraviny, které obsahují tyto látky jsou volně žijící losos, citrusové plody, rajčata a zelená listová zelenina. Mají tyto potraviny každý den tak, aby vaše oči i nadále být zdravá.

Pokud máte obavy o správné péči o oči, nejste sami. Ve chvíli, že jste zažívá změny ve vašem zraku, je čas se poradit s očním lékařem Jak můžete vidět, tam jsou některé velmi užitečné tipy zde uvedené, které pomohou udržet vaše vize na své nejlepší. Tyto co nejdříve pro dobro vašich očí.