Rozměry

Chtějí Vědět O Baseballu? Podívejte Se Na To!

To není žádná záhada, proč baseball již dlouho takový milovanou zábavou pro mnoho. Nicméně, tam jsou některé začínající hráče, kteří opravdu mohl dělat s trochou vedení, pokud jde o hraní hry stejně. Kousek níže má sloužit právě tomuto účelu, a aby lepší hráči každého čtenáře.

Když udeří, ujistěte se, že jste dal svou váhu na zadní nohu více než přední. Proč? Vaše tělo se chová jako cívka při nárazu. Když jdete trefit míč s vaší hmotnosti řádně spravovány, vaše tělo bude vyložit jako na jaře. To vám dává spoustu energie.

Při nadhazování, je nezbytné, aby se dozvědět, jak by měl být míč držen a hodil správně. Dal svůj třetí prst na míč je šev. Dále, umístěte druhý šev přímo pod palcem. To vám umožní správně přilnavost na míč pro maximální rychlost a vzdálenost spolu s větší přesností.

Pokud hledáte, aby se stal lepším hráčem baseballu, je důležité, aby se v dobré kondici. Baseball zahrnuje vytrvalost, stejně jako výkon v obou rukou a nohou. Pokud jste z formy, to bude těžké na houpačce pálku s mocí a spusťte základny. Cvičení, stejně jako si můžete, a to i v off-sezony.

Praxe své obrany. Určitě pitching a odpalování si všechny slávu, ale být skvělý defenzivní hráč stojí stejně tolik do svého týmu. Možnost uložit run je stejně tak cenné jako schopnost vytvořit a spustit. Oba jsou potřebné k vyhrát míčové hry.

Při odpalování, vždy nosit helmu. To bude chránit vaši hlavu za všech okolností. Dobrý přilby bude mít také štít a chránit váš obličej před špatně posazený koule nebo nepředvídatelné faul míč hity.

Catcher je zařízení pomáhá udržet catcher bezpečí. Chytač uniformu bude zahrnovat chrániče, klobouk s obličejovou masku a hrudní chránič. Kromě těchto položek, většina lapače nosit pohár pro ochranu slabin. Konečně, lapačka se používá k pomoci zastavit míč rychle.

Učit ostatní, aby hrát baseball. Jedním z nejlepších způsobů, jak poznat něco, co ještě lepší je naučit to ostatní. Dokonce i když nejste profesionální, víte víc, baseball, než někteří jiní. Můžete učit děti, například. Hledat způsoby, jak přinést radost z baseballu do jiných lidí, a budete mít hlubší pochopení hry.

Když fielding pozemní míč, náměstí nahoru na míč, než chytat. Mnoho mladých hráčů jít na straně rukavici chytit, nebo jednou rukou chytit, ale s každým se zvyšuje vaše šance na chybu. Pokud máte čas, aby si před míč, aby tak učinily. Použijte obě ruce a ohněte v kolenou, aby pomoc blok proti špatné hop.

Pokud jste trenéra na třetí metě, tam jsou určité věci, které musíte vyřídit. Například, budete muset rozhodnout, zda vyslat běžce domů, nebo je na třetí metě. Musíte nechat běžci vědět, jestli se snímek by měl do třetí nebo přijít ve stoje. Potřebujete pomoci běžci je informovat, kdy běžet a připomenout jim, kolik outs tam jsou.

Chytit míč, který se chystá přistát za sebou, vzít první krok zpět s jednou nohou, takže si začít míří k místu, kde míč jde na přistání. Pokud se vám krok po s druhou nohou, pomalu se dolů, takže je těžší se dostat na míč.

Získat co nejvíce ze svého úseku, když se hraje na první metě, dát nohu pod házení rukou na základně. Zachovat jednu nohu na základně a protáhnout druhou nohu, s rukavici směrem k směru, ze kterého je míč hozen.

Ujistěte se, že používáte správné pořadí odpalování v baseballu. Pořadí na pálce by mohlo být to, co vyhrává svůj tým do hry. Obecně platí, že chcete, aby se zabránilo uvedení slabé pálkařů před vaší silnou hitters. Musíte správně naplánovat, kam umístit své silnější a slabší hitters tak, že nemusíte rušit všechny své “střelivo” na jednom místě.

Jedna věc, kterou musíte přemýšlet o tom, jak džbán je skutečnost, že musíte sledovat běžců vedoucí na základnu. To je zvláště důležité, pokud jde o předcházení druhé metě krade a zmáčknout hraje doma. Pokud si můžete vybrat ze běžec, který se snaží dostat do hlavy, pak jste udělali svou práci.

Kouzlo baseballu je opravdu legendou. Děti a dospělí již dlouho oceňují dovednosti a vzrušení, které ztělesňuje tento úžasný sport. Ty, zájem dozvědět se více o hře a vylepšování své vlastní schopnosti, doufejme, našli radu výše bude užitečný odkaz do budoucna.