Rosenberg Penis

Úspěšné Tipy A Triky Pro Úspěšný Web Design

Jste nový web designer? Nevíte, kde začít vaše návrhy? Dobrý web design spoléhá na základní pojmy a základy, které pomáhají vytvořit webové stránky, funkční a příjemné. Lze toho dosáhnout? Pokud ne, zkuste použít tipy, které jsou uvedeny níže, aby se lepší web design.

Vždy je dobré přidat favicon na vaše webové stránky. Favicon je obrázek 16×16 souboru ve .Ico formátu. Tento obraz je ten, který vidíte vedle adresního řádku, vedle názvu stránky na otevřené kartě a je také viditelné na vašich záložek záložku, pokud se rozhodnete záložky stránku. Favicon pomůže uživatelům rychle rozpoznat vaše stránky v jejich prohlížeči bez čtení jakéhokoliv textu, nebo přímo zobrazení stránky.

Ujistěte se, že váš text a pozadí má správný kontrast. Tam je důkaz, že ukazuje, že bílý text na černém pozadí je nejjednodušší pro většinu lidí číst, ale ostatní barvy jsou v pořádku, tak dlouho, jak oni jsou čitelné. Také mějte na paměti, že lidé se zrakovým postižením nemusí být schopen číst vaše stránky, pokud kontrast je špatná. Zkontrolujte, zda vaše webové stránky splňují různé kontrastu standardy pomocí nástroje na http://snook.ca/technical/colour_contrast/colour.html .

Vyhněte se zbytečné skripty. Skripty jako počítadla a datum/čas skripty nemají opravdu neslouží žádnému účelu, a protože jsou všechny JavaScript, můžete přidat pár kilobajtů na stránku je velikost souboru. Jak se zbavit těchto prvků také uvolní místo na domovské stránce. Nahradit ty zbytečné skripty s užitečný obsah, který udržuje uživatele vrací.

Nepoužívejte úvodní stránky pro váš web, pokud to vyžaduje zákon, a to zejména nepoužívejte Flash intro. Většina lidí prostě chtějí dostat svůj obsah tak rychle, jak je to možné, a je jedno, podívat se na zbytečný úvodní stránky. Pokud máte nějaký zábavný obsah, který si absolutně chcete návštěvníci vidět, integrovat ji do domovské místo.

Aby vám pomohou přilákat více profesionální dav na vaše stránky, ujistěte se, že design vašeho webu s žádné pravopisné chyby. Při navrhování webu, využít kontrolu pravopisu, a pokud je třeba, gramatiky. Pokud máte stránky s chudé pravopisu a gramatiky, lidé nebudou chtít obchodovat s vámi, protože se bude myslet, že je to neprofesionální.

Jiné než estetiku vašeho webu, design, jedna z nejdůležitějších věcí, aby zvážila je, že drží všechny vaše velikost souboru na minimum. Váš soubor velikosti mají hodně co do činění s rychlost načítání stránek. Chcete nejrychlejší časy zatížení možné. Musíte mít na paměti, že ne všichni návštěvníci budou mít rychlé připojení k Internetu. Udělejte si čas vyzkoušet vaše stránky, a ujistěte se, že připojení různých rychlostech přijímat rychlé časy zatížení.

Nepoužívejte blikající, rolující text, nebo jiné animace. Také, vyhýbat se zvuky nebo hudbu, která se hraje automaticky. Všechny tyto věci jsou rušivé pro uživatele a poskytnout nic cenného. Kromě toho, rychlosti připojení se liší od jednoho návštěvníka webu na další, a každý nemá stejnou rychlostí. Tito uživatelé s pomalejším připojením vám vadí pomalé načítání prvků vašeho webu.

Je nutné, aby všechny vaše webové stránky mají tituly. Zapomněl zahrnout tituly při navrhování své webové stránky může mít katastrofální následky. Největší důvod je, že to dělá vaše webové stránky vypadat neprofesionální, když není tam žádný titul, a to jak na webové stránce samotné, a také na stránce s výsledky vyhledávání. Vyhledávače také místo velký důraz na tituly při určování obsahu vašich webových stránek. Nezapomeňte využít klíčová slova, a aby své tituly popisné.

Jak jste si přečetli, vám může být nový designový že neví, kde začít s vaší webové stránky vzory, ale existují různé pojmy a základy, které byste měli použít pro vaše návrhy. Na učení těchto, můžete vytvořit některé skvělé webové návrhy a tipy v tomto článku, by vám měl pomoci začít.