Robertky

Svědící Ekzém? Zkuste Použít Tyto Tipy Pro Úlevu!

Nedávej ekzém kontrolu nad svým životem. Mnoho lidí najít ekzém být naprosto paralyzující. Nemusíte. Řídit svůj život podle učení o vašem stavu. Informace, které následuje, je praktické rady, že jakýkoli ekzém poškozený může používat.

Věnujte pozornost vašich rukou. Protože si umýt jim po celý den, mohou získat velmi suché a jsou náchylnější k ekzému. Pokud jste zapojen do činnosti, která zahrnuje vody, jako je mytí nádobí, používejte gumové rukavice. To vám pomůže chránit vaše kůže z vody po celý den.

Existuje několik léků, můžete se pokusit pomoci zmírnit svědění ekzému. Lokální léčby, včetně calamine krém, který pomáhá utišit svědění. Další aktuální možností je over-the-counter krém, který obsahuje jedno procento hydrokortizon. Pro těžkou svědění, zvažte ústní over-the-counter antihistaminika jako Benadryl. Postupujte podle pokynů na obalu, a pamatujte si, že antihistaminika mohou způsobit ospalost.

Když trpí kožní onemocnění, ekzém, musíte hydratují pleť pravidelně. Tímto způsobem můžete ovládat své příznaky ekzému. Aby se vaše pleť jemnou a vláčnou, hydratují pleť často po vašem vanou nebo sprchovým koutem. Zkuste obyčejný hydratační bez přísad, chemických látek nebo vůně.

Snížit ekzém světlice-up, tam jsou některé základní pravidla koupání můžete sledovat. Použití vody o teplotě místnosti ve vaší vaně nebo sprše. Horká voda může způsobit ekzém vzplanutí-up. Nenechte drhnout kůži. Použijte jemné mýdlo alternativní místo mýdla sám. Pat kůži osušte a aplikujte hydratační krém, když jste udělal koupání.

Jeden obyčejný misconception o správné péči o pleť pro ty, kteří mají ekzém je udržet koupání na minimum, protože to vysušuje pokožku. Ve skutečnosti, dermatologové doporučují, aby ti, kteří mají atopické dermatitidy by měla trvat krátkou, denní sprchu nebo koupel ve vlažné vodě, aby hydratují kůži. Nicméně, to je důležité, že voda je vlažná a ne horký.

Udržujte ruce chráněné. Tyto ekzém-náchylné oblasti jsou vystaveny vodě a dráždivé látky, jako jsou čistící produkty. Příliš mnoho vlhkosti nebo potu, může vyvolat příznaky. Kdy budete muset ponořit je do vody, zkuste použít gumové rukavice. Na sobě bavlněné rukavice může také udržet ruce chráněné, když dělá práci kolem domu. Zkuste nosit bavlněné nebo kožené rukavice, když dělá mimo práci.

Snažte se vyhnout stresu. Příliš mnoho stresu může vyvolat ekzém. Samozřejmě, že ekzém je svědivé a nepříjemné a může vést k ještě větší stres. Přerušení cyklu tím, že hledání způsobů, jak k odpočinku. Najít nové, relaxační koníček. Věnovat několik dní v týdnu, získání nějaké cvičení. Najít způsob, jak se zbavit stresu, který pracuje pro vás.

Zvlhčovač vzduchu by mohly být použity k pomoci těm s těžkou ekzém. Zvlhčovače umožňují průnik vlhkosti do suchého vzduchu. Je to v podstatě zvlhčuje vzduch žijete. To vám umožní mít pohodlné a hladké kůže bez ohledu na to, kolik hodin v roce je. Ujistěte se také, aby se vaše pleť čistou, aby se zabránilo zdravotní problémy.

Jeden jednoduchý způsob, jak k léčbě ekzému, je být jisti, že jste nikdy nechat své kůže příliš suché. Vyberte si kvalitní hydratační krémy vyrobené u všech přírodních složek. Je lepší zvolit hypoalergenní značku, která je bez vůně. Udržet malou láhev nebo sklenici s tebou, aby hydratují podle potřeby po celý den.

Většina pacientů s ekzémem už vím, jak je důležité, aby hydratují kůži. Ale to, co mnozí nevědí, je správný způsob, jak hydratují ji. Pro začátek, používat výrobek, který je bez vůně a neobsahuje žádné chemické látky, protože to může obtěžovat své kůži. Také, ujistěte se, že hydratují často, zejména po sprše.

Jak víte teď, nemusíte umožňují ekzém na kontrolu, jak budete žít. Máte moc zastavit od stávat hlavní zaměření. Zavést tyto tipy a bude tak mít lepší zítra. Manipulace ekzém správný způsob, bude vás mnohem šťastnější člověk.