Rakovina Penisu

Techniky Pro zacházení S Záchvaty Paniky

Je ještě něco, co možná budete chtít, teď, kromě toho, expert tipy týkající se záchvaty paniky? Můžete dokonce znáte někoho, kdo je jednání s nimi a chcete vědět, co můžete udělat, aby jim pomohla ven. Využít odborné poradenství poskytované pro vás tady a vy byste měli být v nejlepší situaci, aby jim pomohla.

Jíst více malých jídel denně může skutečně pomoci udržet záchvaty paniky pryč. Vaše tělo bude citlivé na jakékoli narušení, takže udržet si od pocit, hlad zajistí, že jste spokojeni a ne hledat jídlo. To je také skvělý způsob, jak udržet svou váhu na dobré úrovni.

Zaměřit se na své akce, když jste v panice, aby zkrátit délku paniky. Bojovat proti svému strachu. To je nejlepší způsob, jak porazit to, jak se snaží ovládat.

Pokud budete brát léky na pomoc s vaše úzkost, je důležité, že jste nepřestávejte užívat svůj lék, protože si myslíte, že jste vyléčen. Pokud to uděláte, může se vrátit zpět do své staré úzkosti způsoby. Snažte se dotáhnout do konce svůj lék období.

Dýchat pomalu. Když máte záchvat paniky, vaše tělo přejde do režimu panice a můžete začít dýchání rychlé, mělké nádechy. Místo, pohár z rukou a dýchat na ně, nebo si malé papírové tašky a dělat, že stejně. Dýchání ve své vlastní oxidu uhličitého a zhluboka dýchat, pomohou vám relaxovat.

Skvělý způsob, jak udržet přehled o vašich paniky je přes emoce věstníku. Napište, jak se cítíte, vaše fyzické reakce, jak dlouho to bylo od vaší poslední útok a jak dlouho to trvá. Pokud jste někdy pocit, že to záchvat paniky je jiný a to bude vaše poslední, podívejte se na deník! Vsadím se, že to není něco jinýho.

Zlobit se na své obavy a řekni jim, že vás nenechá paniky, aby vás dolů! Opravdu říct své pocity, které jste nemocní z nich, a že jste opravdu nechci ve svém životě! Dejte jim vědět, že když se opustit tento čas tě nikdy nechci vidět znovu, tak sbohem!

Zastavit negativní dialog. Negativní dialog je jedna z věcí, které mohou způsobit záchvat paniky. Jedním z důvodů, že panika pokračuje, je způsob, jakým budete mluvit sami. Spíše než se zaměřit na svůj strach, naučit se mluvit sám ze strachu. Řekněte si, že jste pod kontrolou a nedovolí paniky konzumovat. Mluvit k sobě v relaxační, uklidňující způsobem, a pamatujte, že panika přejde.

Pokud máte časté záchvaty paniky, pak byste se měli pokusit praktikovat meditaci. Jedná se o jednoduchý proces, kde můžete vyprázdnit svou mysl v tiché a klidné způsobem. Pokud budete cvičit meditaci často, se můžete dozvědět hodně o své vnitřní mysli a jak kontrolovat sám sebe, když máte pocit, nervózní.

Abychom to shrnuli, pokud byste chtěli vědět, jak pomoci jedince v současné době trpí paniky, jste přišli na správné místo. Tak dlouho, jak jste byli schopni absorbovat tyto informace, budete být velmi cenným zdrojem pro ně a nikoho jiného, že víte, kdo má tento stát k nim.