Průměrná Velikost Pennisu

Expert Nápady Pro Snadné A Úspěšné Léčbě Ekzému,

Ekzém může být frustrující stav, ale to nemusí ovládat svůj život. Pokud jste ochotni udělat jednoduchý životní styl změny, pak jednání s ekzémem je to možné. Pokračujte ve čtení pro některé skvělé rady o správě ekzém. Tato rada může pomoci při kontrole opakování a závažnost ekzému.

Vaše tělo teplota by mohla mít dopad na vaše ekzém. Je příliš horká může způsobit, že se potit, což je kůže podrážděná a svědí. V zimě, vlhkost uvnitř je poměrně nízká, což by mohlo způsobit kůži vyschnout a stát se svědění. Mějte tyto věci na paměti, co mohl, aby váš ekzém světlice-up.

Věnujte pozornost vašich rukou. Protože si umýt jim po celý den, mohou získat velmi suché a jsou náchylnější k ekzému. Pokud jste zapojen do činnosti, která zahrnuje vody, jako je mytí nádobí, používejte gumové rukavice. To vám pomůže chránit vaše kůže z vody po celý den.

Měli byste vždy používat opalovací krém. To je ještě více důležité, když máte ekzém. Používejte opalovací krém s SPF alespoň 30, takže nemusíte dostat úpal. Mít úpal může vaše pokožka i svědí víc, než je obvyklé. Můžete použít ochranu proti slunečnímu záření, speciálně vyvinutý pro obličej na celé tělo. Tyto jsou obecně šetrnější k použití.

Buďte opatrní, když dáte na ochranu proti slunečnímu záření. Nikdy nevíte, co může způsobit vypuknutí ekzém. Čím vyšší je SPF, tím je pravděpodobnější, že opalovací krém může způsobit, že mají problém. Zkuste najít něco s SPF kolem 35. Že by měl chránit pokožku před sluncem a udržet ji v dobré kondici celkově.

Vyberte si opalovací krém, který je označen jako PABA-zdarma. To je látka, která je známo, že dráždit kůži a způsobit ekzém vzplanutí-up. Ujistěte se, podívejte se na složek, i když se to píše na etiketě, že PABA není používán. A mluvit se svým lékařem o tom, zda budete potřebovat opalovací krém, který je silnější.

Ti, kteří mají ekzém by neměl používat žínku nebo tělo houbou, když jsou s vanou nebo sprchou. Pokud si umýt své tělo jako drsný-povrch předměty, tření bude dráždit kůži. Podráždění pokožky může vést k vzplanutí ekzém. Vyčistit vaše tělo, jednoduše použijte své ruce, aby pěnu.

Ne poškrábání ekzém. Je těžké odolat, protože ekzém je svědivé kožní onemocnění, ale škrábat je to ještě horší. Můžete zvýšit svědění, poškodit kůži a zvýšit riziko vzniku infekce. Zkuste udržet pokožku hydratovanou, koupání pravidelně a s použitím studené obklady na zmírnění svědění.

Takže si myslíte, že máte ekzém. Už jste navštívili lékaře ještě potvrdit vaše self-diagnóza? Nejen, že jsou tam několik druhů ekzému, tam je také několik kožní onemocnění, které jsou velmi podobné ekzém. Pouze profesionální jako dermatolog má vzdělání a zkušenosti, aby se přesnou diagnózu. Jediný způsob, jak zažít účinná léčba je tím, že přesnou diagnózu vašeho stavu.

Udržujte ruce chráněné. Tyto ekzém-náchylné oblasti jsou vystaveny vodě a dráždivé látky, jako jsou čistící produkty. Příliš mnoho vlhkosti nebo potu, může vyvolat příznaky. Kdy budete muset ponořit je do vody, zkuste použít gumové rukavice. Na sobě bavlněné rukavice může také udržet ruce chráněné, když dělá práci kolem domu. Zkuste nosit bavlněné nebo kožené rukavice, když dělá mimo práci.

Máte dítě, které má ekzém? I když jste se snažili, aby dítě před poškrábáním oblasti kůže, které svědí, to ještě stane. K minimalizaci výše škody, když oni podlehnout svědění/scratch cyklu, aby se vaše dítě nehty připnutý krátký. Aby se zabránilo jejich poškození, poškrábání během spánku, pokrýt jejich ruce s měkkým, bavlněné rukavice.

Vyhněte se mýdla. Mýdlo je velmi alkalická látka, která není vhodná pro citlivou pokožku. Pokud nemáte pocit, jako voda dostane dost čisté, zkuste čistící prostředek s neutrálním pH rovnováhu. Mýdla s přídavkem vůně jsou ještě horší pro vaši pokožku, když jste trpí ekzémy.

Možná již víte, změnit své listy často, ale mám vás za vaše záclony? Vaše záclony může přilákat velké množství prachu v průběhu času, a že prach se uvolňuje do vzduchu, když otevřete a zavřete je. Takže, měli byste umyjte si je často, nebo investovat do některých, které jsou pro vás jednodušší umýt.

Udržet své emoce v rovnováze. Stres způsobuje mnoho problémů v mnoha oblastech života. Není divu, že stres může příznaky ekzém horší. Vyhněte se stresovým situacím a stresu provokovat lidi. Udržujte svůj život jednoduchý a organizovaný. Praxe zvládání stresu a techniky snižování stresu.

Některé potraviny, které jíte může způsobit ekzém vzplanutí-up. Nicméně, to je někdy těžké přijít na to, které potraviny jsou příčinou vašeho flare-ups. Proto, to je dobrý nápad, jak udržet potraviny deník. Dokument každé jídlo budete konzumovat každý den, takže si můžete najít model, které potraviny způsobit vzplanutí.

Ekzém ohniska nebude konec života, jak ho znáte, ale to bude jistě nepříjemný zážitek. Můžete provést drobné změny, aby váš život ovládat své ekzém. Použijte rady, které jste zde četli, aby se zabránilo vzplanutí a minimalizovat stávající breakouts.