Prumerna Delka Muzskeho Prirozeni

Strategie, Jak Se Vyrovnat S Rakovinou

Pokud vy nebo miloval jeden byl diagnostikován s rakovinou, to může být velmi děsivé čas. Existuje tolik otázek, které chcete zeptat a tak mnoho obavy stejně. Tento článek není lékařskou pomoc, ale to bude dát nějaké tipy, jak se můžete vyrovnat a smířit s tím, že byl diagnostikován s rakovinou.

Pokud máte přítele nebo miloval jeden trpí rakovinou, existuje mnoho způsobů, jak ukázat svou lásku a podporu. Jeden způsob, jak je doprovázet osobu lékaře schůzky a chemoterapie nebo radiační léčba. Rakovina může být osamělý onemocnění, a s podpůrnou partnera, může dělat zázraky zvednout náladu bojovat.

Rozpoznat intelektuálně se, že vaše fyzické vzhled bude pravděpodobně měnit po diagnóze rakoviny. Pokud jdete do léčby očekávají, že budete nakonec vypadat jinak, budete mít mnohem lepší přístup, když ty změny skutečně probíhají. Promluvte si se svým lékařem o tom, co očekávat, jak si připravit začít svou cestu.

Pojištění je důležité pro každého pacienta s rakovinou. Pojištění může pokrýt náklady na účty za lékařskou péči, které mohou být velmi drahé, z důvodu návštěvy u lékaře a ošetření. Hledat mnoho různých možností pojištění, a to buď prostřednictvím svého zaměstnavatele, a to prostřednictvím vašeho státu nebo prostřednictvím místních skupin, které mohou pomoci těm s rakovinou.

Slunce může být hlavní faktor způsobující rakovinu pro mnoho lidí. Slunce uvolňuje ultrafialové paprsky, které vstupují do zemské atmosféry. Když jsme krok mimo, naše kůže je vystavena tyto paprsky, a příliš mnoho expozice může způsobit poškození kůže, které může vést k rakovině kůže. Ujistěte se, že chránit se s slunce obrazovky, aby se zabránilo to.

Fazole jsou neuvěřitelně dobré pro vaše srdce, ale jsou také důležité v prevenci rakoviny, zejména rakoviny tlustého střeva. Množství vlákniny obsažené v fazole a luštěniny pomůže zbavit tělo volných radikálů prostřednictvím vlákniny a také saponiny, kyseliny fytové a inhibitory proteázy obsažené v fazole.

Pochopit, že s rakovinou někteří lidé se bude trapné a nervózní kolem vás. Tohle vlastně ani není strach z vás. Uvědomují si, že rakovina není nakažlivá. Prostě nevím, jak přistupovat k předmětu. Neberte to osobně, pokud jsou lidé trochu rezervovaný na první.

Jako přítel a podpora systému pro někoho s rakovinou, budete muset ujistěte se, že budete jíst zdravě a získat dostatek odpočinku. Je důležité, že se budete cítit dobře a mít energii; dokonce i jen poslouchat a s důrazem se váš přítel může být vyčerpávající proces. Čím lépe se cítíte, tím více budete schopni pomoci.

Skvělý způsob, jak se vyhnout rakovině, je, nekuřte! Nejméně tři z deseti úmrtí na rakovinu je v souvislosti s kouřením jako cigarety jsou plné jedů a chemických látek, které jste inhalovat s každým drag. Odvykání není snadné, ale vaše tělo bude děkuji denně za to.

Znát své rodinné historii, takže víte, jestli jste na riziko vzniku rakoviny prsu. Pokud máte rodinné příslušníky, kteří měli to před dosažením menopauzy, ujistěte se, informujte svého lékaře. Se chystáte být na vyšší riziko vzniku rakoviny, stejně, a váš lékař bude chtít dávat pozor na vás.

Omezit množství červeného masa, a to zejména zpracované maso ve vašem jídelníčku. Zdravá strava je spojena s snížení rizika rakoviny. Jíst velké množství červené, zpracované maso zvýší obsah tuku z vaší stravy. Zpracování zejména vystavuje vás potenciálně škodlivých chemických látek a konzervantů. Všechny tyto věci mohou být vysoce rizikové faktory pro rakovinu.

Jak jsme uvedli na začátku tohoto článku, to není lékařskou pomoc. Ale pokud se budete řídit tipy a informace, které byly zde uvedeny, může vám lépe držet na děsivé situace. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, aby pomoci sami cítit lépe a doufejme, že lepší.