Průměr

Po Top Konsolidace Dluhu Techniky A Tipy? Začněte Zde!

Není pochyb o tom, že finanční problémy jsou na hlavní problém v životě a ve vztazích. Přičemž čas se učit o tom mohou pomoci získat úlevu. Tyto tipy níže jsou skvělým výchozím bodem.

Zvážit bill konsolidace služby na pomoc s vašeho měsíčního dluhu. Když hledáte na konsolidaci dluhu, platit měsíční účty jednotlivých společností může vytvořit zmatek a zmeškané platby. Použít službu konsolidace, která bude platit těchto služeb pro vás. Vám je dodat s jednorázově každý měsíc, a oni budou rychle dole to pro vás automaticky.

Při konsolidaci dluh, zvažte nohou sebe. Konsolidace společnosti může mít poplatky spojené s jejich službami. Nicméně, můžete snadno udělat stejnou telefonní hovory na své věřitele a dohodnout se s nimi. Neexistuje žádný zvláštní pozornost od věřitele o tom, kdo volá, zda služba nebo vám, zákazníkům.

Nechte své blízcí přátelé a svým příbuzným vědět, že jste v dluhu. Možná, že vám půjčí nějaké peníze, nebo vám některé užitečné rady o tom, jak se dostat z dluhů. Neměli byste skrýt tuto skutečnost od přátel a rodinných příslušníků, můžete věřit, protože jejich podpora bude rozdíl.

Domácí kapitálové půjčky nebo úvěrové linie je dobrá volba, pokud váš dům je splacen. V podstatě můžete půjčit peníze a používat váš domov jako zajištění. Půjčit si jen tolik, aby svůj dluh splatit a vaše splátky včas. Můžete odečíst zájmu budete platit na úvěr od své daně.

Pochopit, pokud váš domov je v ohrožení, s typ konsolidace dluhu, uvažujete. Často krát, konsolidaci dluhu společnosti dát dohromady plány, které zahrnují HELOC (domácí kapitálu úvěrové linie). To v zásadě spojuje domů, aby svůj dluh. Pokud se vám zkazit, váš domov může být ovlivněna. Být vědomi před provedením jakékoli rozhodnutí.

Vědět, co vaše pozice je na zajištění před použitím pro konsolidaci dluhu úvěr. Pokud nemáte zajištění dostatečné hodnotě, podmínky pro půjčku nemusí být tak příznivé. Bez ztráty vašeho domova, tally up vašeho majetku, dokud se nedostanete na číslo, které splňuje kritéria pro zajištění a vezměte si ji odtud.

Když jste konsolidovat své dluhy, za co dluh je třeba konsolidovat a co musí být uchovávány odděleně. Například, to nedává dobrý smysl, aby konsolidovat do úvěru s vyšší úrokovou. Projít každé vaše půjčky, aby si být jisti, že děláte správnou věc.

Pokud se rozhodnete vstoupit do konsolidace dluhu dohoda s firmou, specializující se na takové ujednání, ujistěte se, že podmínky a výši vaší opakující se platby jsou nastaveny na takovou úroveň, že si budete moci realisticky čest každý měsíc. Poslední věc, kterou chcete udělat, je začít chybějící konsolidaci plateb, jako že v podstatě porazí celý účel vašeho rozhodnutí.

Pokud se rozhodnete jít přes konsolidaci dluhu, obraťte se na better Business Bureau. BBB eviduje nějaké stížnosti podané proti společnosti. Odhlašování konsolidaci dluhu společnosti, můžete zajistit, že stížnosti nebyly podány proti společnosti. To je zvláště důležité, protože existuje mnoho falešné dluhu konsolidace společnosti.

Když mluví s konsolidaci dluhu poradce, zeptejte se, jaký trénink mají v konsolidaci dluhu pole. Nejlepší konsolidaci dluhu společnosti jsou certifikovány mimo organizace, jako je NFCC. Zajištěním úvěrové poradce je certifikován, můžete si být jisti, že jsou dobře vyznají v místní a federální zákony.

Dluh může způsobit mnoho problémů, jako je ve vašem manželství, a také vaše zdraví. Nicméně, lidé, kteří jsou open minded, stále doufám, že s konsolidaci dluhu. Použít to, co ses tady naučila, jak začít.