Prostata Funkce

Potřebujete Tipy Na Péči O Oči? Tohle Je Pro Vás

Všichni na celém světě používá své oči vidět tolik krásných věcí na této planetě. Co když najednou jeden den jste se probudil a vaše oči nefungovalo tak jako dřív? Nenechte se to stalo, udržovat dobrý oční péče s tipy v následujícím článku.

Když jdete ven za slunečného dne, ujistěte se, že nosit sluneční brýle, které nabízejí ochranu proti UV záření. Paprsky ze slunce může být škodlivé pro vaše oči, pokud jsou vystaveny slunci příliš dlouho. Ujistěte se, že čočky jsou od renomovaného výrobce.

Víte, pokud vaše rodina má historii nějaké problémy s očima, takže víte, co můžete očekávat, že dolů na silnici. Mnoho podmínek, nebo nemoci, které jsou dědičné, mohou být testovány a léčen péče o oční specialista. To jim pomůže diagnostikovat.

Musíte být jisti, že nejednáte s oční onemocnění, které má vaše rodina. Některé podmínky jsou dědičné; vědět, jaké jsou vaše riziko může pomoci s léčbou. Mluvil se staršími v rodině může dát vhled do oční problémy, které mohou čelit, když budete starší.

Vyhnout se oslnění, když je to možné, včetně toho, že z vašich elektronických zařízení. Oslnění je koncentrace jasné světlo, takže víte, že to není dobré pro vaše oči. Pokud používáte zařízení, kde oslnění je problém, byste měli koupit anti-glare screen protector pro váš notebook, telefon nebo tablet.

Nekouřím. Spolu s dalšími věcmi, kouření může vážně poškodit vaše oči. To může způsobit šedý zákal, makulární degenerace, a poškození optického nervu. Nejen, že, ale to je škodlivé v jiných ohledech do dalších oblastí vašeho těla. Pokud máte těžké době odvykání kouření, zkoušej to dál, bude to stát za to, když jste úspěšní.

Pokud jste blikat často, vaše oči mohou mít problém. To může být něco, co budete dělat, když nervózní nebo ve stresu. Pokud vaše nadměrné blikání je způsobené stresem, najít způsoby, jak relaxovat. Pokud můžete vyloučit, že je to tik, poraďte se s očním lékařem.

Myslíte si, používat počítač často, a to buď v práci nebo doma? Při pohledu na obrazovce počítače mohou být škodlivé pro vaše oči, což způsobuje rozmazané vidění, napětí, bolesti hlavy a dokonce i bolesti zad a krku. Aby se vaše oči v bezpečí tím, že odpočívá je každých 20 minut. Stačí se podívat do vzdálenosti asi 20 sekund. Ujistěte se, že budete mít přestávku od své práce každou hodinu, nebo tak, stejně.

Přestat kouřit, nebo ne začít. Kouření zvyšuje riziko vzniku makulární degenerace, šedý zákal, nebo dokonce poškození optického nervu. Pokusit se zastavit tento zlozvyk ihned. Pokaždé, když se snaží přestat kouřit, vaše šance na úspěch rostou.

Cvičení je dobré pro vaše oči a může vám pomoci zaměřit se více jasně. Snadné a efektivní cvičení je zaměřit se 30 sekund na objekt, který je daleko, a pak se soustředit na objekt, který je v blízkosti po dobu 30 sekund. Zavřete oči a odpočinek po dobu 10 sekund před opakováním cvičení.

Praxe dobrý make-up hygieny. Make-up nosí na a kolem očí, zejména řasenky, může být živnou půdou pro bakterie. Pokud chcete zajistit, že vaše oči zůstat jasné a bez infekce, trvat několik opatření. Řasenka by měly být vyhozeny po tři měsíce. Kromě toho, vyhnout se uvedení vložka uvnitř řas. To může blokovat olej žlázy nezbytné, aby se vaše oči chráněny.

Stejně jako si udržet vaši tvář čisté, ujistěte se, že vaše oči zůstat čisté, jak dobře! To je snadné pro bakterie vstoupit do očí, což způsobuje infekci. Vždy ujistěte se, že vaše ruce jsou čisté, když se v kontaktech. Naneste make-up pečlivě a neumožňují tkáně, které jsi dávala na dotek vaše oči.

I když kontakty jsou skvělou alternativou k brýle, je třeba s nimi zacházet s opatrností. Například, nemůžete jen dát je na libovolné místo, když je nepoužíváte; ujistěte se, že správně ukládat je. Také, nenosí své kontakty, pokud jste se setkali s malou oční problém, jak se může vytvořit větší problémy.

To může být lákavé koupit levné make-up, jako mnoho dobře-známé značky jsou dost drahé. Nicméně, to je nejlepší zaplatit o něco více za kvalitu. Některé levné oční stíny a vložky vedly k otoku a svědění. Ty prostě nechceš, aby to riskovat s očima.

Místo okurky nebo plátky rajčat na vaše oči. To jim pomáhá vypadat a cítit se svěží. Jednoduše zrušil asi dvacet minut, aby se relaxovat s plátky na vaše víčka. Měli byste začít vidět rozdíl, když to uděláš několikrát za týden, a vaši přátelé a členové rodiny si všimnout, jak dobře!

Pokud kouříte, měli byste být moudré přestat. Mnoho lidí ví, že škodlivé účinky kouření způsobuje plíce. To může také způsobit problémy se zrakem. Kouření bylo spojeno s některých očních onemocnění, jako je makulární degenerace a šedého zákalu. Tento druh stav může vést ke ztrátě zraku.

Udržet váhu na uzdě, aby pomohl s zdraví vašich očí. Pokud jste obézní, budete se dostat na vyšší riziko nákazy diabetes, což může mít za následek ztrátu zraku a glaukom. Ujistěte se, že budete konzumovat vyváženou stravu a nemají rozmazlovat na sladkosti.

Suchost očí je hlavní příčinou napětí, zvláště, když pracujete v prostředí, které způsobí, že budete trávit spoustu času při pohledu na obrazovku počítače nebo monitoru. Když máte pocit, že vaše oči jsou suché, aby vědomé úsilí, aby blikat víc. To přináší vlhkosti, aby se vaše oči automaticky.

Po přečtení výše uvedeného článku, oční péče by měla být nejvyšší prioritou ve svém životě. Pokud nemáte dobrý zrak, a to je něco, co jste vždy byl používán, to může opravdu ovlivnit váš život. Vše, co musíte udělat je, postupujte podle tipů a nápadů ve výše uvedeném článku, a měl jsi dobré oči na mnoho let přijít.