Prodej Viagry

Ekologické Zahradnictví Poradenství Pěstovat Na Zahradě svých Snů,

Ekologické zahradničení může být hodně legrace, a tam je tak mnoho způsobů, jak člověk může zlepšit své techniky. Takže ať už budete potřebovat více techniky, které pomáhají vaší zahradě rostou lépe, nebo pokud si jen potřebujete technika, opravy, podívejte se na tipy, které jsou uvedeny níže.

Použití společník rostliny. Společník výsadbu je párování rostlin ve vašem zeleninové zahradě, jako jsou výsadba zelí s rajčaty. Společník výsadbu pomáhá snižovat problémy s hmyzích škůdců, jako to přitahuje přírodní škůdce-ovládání přírody. Společník výsadbu je také lepší využití prostoru ve vaší zahradě, protože máte v podstatě dvě rostlin na stejném pozemku.

Aby vzduch proudící přes vaše kompostu, stojí velké PVC potrubí s vyděrovanými otvory ve středu hromadu, takže vzduch proudí nahoru a dolů potrubí, a pak skrz otvory přímo do hromady. Pohyb vzduchu pomáhá vaše půdní rozkladači vytvářejí teplo potřebné k jumpstart procesu rozkladu.

Aby co nejvíce ze svého času v zahradě, měli byste ukládat všechny vaše nástroje a nářadí v blízkosti, dostupná lokalita. Byste měli používat velké vědro a opotřebení odolné kalhoty, které mají několik kapes. Mají nůžky, lopatku, rukavice a další běžně používané zahradní nářadí, přenosné a snadno přístupné.

Rostliny okrasné, jedlé rostliny jako součást své pravidelné dvoře terénní úpravy. Dobré rostliny začít s patří rozmarýn, tymián odrůd, mudrci, oregano a bazalka. Tyto všechny vypadají skvěle smíchané s trvalek, a oni vám poskytne natolik, že nebudete muset koupit už – bylinky jsou drahé v supermarketu.

Podniknout kroky na ochranu žížaly v organické zahradě. Do půdy minimálně, jako obdělávat může zabít žížaly. Nejlepší obdělávat hloubka je 3 až 5 centimetrů. Vyhněte se použití chemických hnojiv, protože se poškodit mikro-organismy v půdě, snižuje činnost žížal. Ujistěte se, že půda nikdy vyschne příliš mnoho, ale ve stejné době, vyhnout se přes-zalévání. Tím, že udržuje těchto půdních podmínkách, můžete si všimnout, vaše populace žížal rychle zvyšuje!

Použití pěkně hotového kompostu jako hnojivo pro vaši zahradu. Organická znamená, že nechcete používat umělá hnojiva nebo herbicidy, aby pěstovat své rostliny, ale někdy půda není nutně plné správné živiny pro růst. S využitím kompostu vám může poskytnout bohaté, tmavé zemité půdy, které může poskytnout vaše rostliny s dostatkem živin.

Sběr dešťové vody je přirozený způsob, jak sami s dodávky vody pro všechny své organické zahradnické potřeby. Můžete jednoduše vytvořit svůj vlastní systém dešťové sudy, nebo koupit ready made. Tímto způsobem, nebudete muset platit za vodu pro vaši zahradu nebo trávník údržbu. Opatrnost je nutná! Kryty jsou navrženy, aby snížit na komáry a jiných škůdců, které mohou být přitahovány k stojaté vody.

Neubližujte své rodné zvířátka. Některá zvířata mohou přirozeně udržet populaci bug dolů; jeden takový příklad dobré škůdce-predátor je bat. Netopýři jsou dobře-známý pro bytí chyba spotřebitelů. Protože vaše zahrada může někdy vypadat jako chutné zacházet, aby tyto malé zvířátka, které mají netopýři kolem může pomoci snížit jejich populaci přirozeně, bez použití škodlivých pesticidů.

Použití organického mulče. Jakýkoli materiál, který se šíří přes půdy je považován za kompost. To pomáhá udržet plevele na uzdě, drží vlhkost v půdě, a udržuje půdu chladné v létě a teplo v zimě. Příklady hnojiva zahrnovat kompost, drcené listí, jemná štěpka, sláma a trávy výstřižky.

Nejlepší a nejpřirozenější způsob, jak oplodnit organická zahrada je s kompostem. Kompost mohou být vyrobeny z cokoliv, co bylo kdysi živé. Nepodceňujte hodnotu svého kuchyňského odpadu, listí, posekaná tráva nebo cokoliv jiného, co bylo kdysi živé. Tím, že kompostování je vše, vám poskytne neocenitelné životní organické zahradě.

Pokud máte prostor, budování kompost bin může být skvělý způsob, jak ušetřit peníze a vždy mít kompost připraven. Při plánování vaší bin, zvažte tři-sided bin spíše než čtyři-sided bin. Tři-sided bin umožňuje snadný přístup k haldě pro běžné soustružení bez dosažení přes zeď nebo pomocí brány.

Pro vnitřní organické zahradničení, regulace teploty je velmi důležité v raných fázích. Sedmdesát stupňů Celsia je ideální teplota pro většinu semen začít růst. Můžete dosáhnout této teploty relativně snadno instalací ohřívače a uvádění semen v blízkosti větracích otvorů. Můžete si také zakoupit tepelné rohože umístit pod nádoby na rostliny.

Přírodní, byť poněkud únavné, způsob, jak udržet škůdců a plísní z ničí své bio ovoce plodin je použití plastové zip sáčky. Když plody jsou stále mladé větve, a umístit je do velké zip sáčky zajištěné v horní části s sponky. Odříznout spodní roh, aby na odpovídající odvodnění.

Snažte se získat dobré složení zdravé půdy ve vaší zahradě. Zdravé půdy jsou obecně odolnější vůči škůdcům a další negativní vlivy. Jak můžeš říct, když půda je “zdravé?” Obecně zdravé půdy obsahuje dobrou kombinaci zemi červi, užitečné mikroby, a hodně mulče a kompostu na povrch.

Jeden způsob, jak zlepšit výstup z organické zahrady je prořezávat, non-rodící větve z rostlin. Jednou vegetačního období je v plném proudu a vy můžete vidět, kde se vaše ovoce a zelenina jsou rostoucí, odstranit stonky a větve, které nebudou nést žádné ovoce. To pomáhá vaše rostliny zaměřit své úsilí na plodová větve.

Někdy je užitečné šířit posekanou trávu nebo jiné druhy rozkládající se rostlinné hmoty kolem rostlin. Rostliny se rozloží a umožní jejich živiny zpět do půdy. To stejné teorie funguje pro mnoho druhů rozkládající se věci, jako shnilá jablka, vejce, a skoro všechno ostatní, co lze považovat za organické hmoty.

Ekologické zahradničení může být velmi efektivní dovednost mít ve svém arzenálu na cokoliv, co vás potřebuje, může mít v souvislosti s vaší stravě. Možná už jste zdravá strava a chcete vědět, jak se začlenit své vlastní vypěstované jídlo do něj. Bez ohledu na vaše důvody, doufejme, že výše uvedené tipy vám dal nějaké nápady.