Problémy S Erekcí

Přestat Dělat Chyby Při Nákupu Zařízení HVAC S Tímto doporučením

Mnoho domů dnes mají HVAC systémy, jak udržet své domy na komfortní teplotu. Protože tyto systémy jsou v podstatě stroje, které se obvykle musí být nainstalován a pracoval na profesionální. Když budete potřebovat někoho, kdo vám pomůže s vaší HVAC systému, použijte tipy sdílené.

Když přijde jaro a dny se začínají zahřát, zavolejte pro dát svůj HVAC. Tím se zajistí, že vaše klimatizace funguje, jak se očekávalo celé léto, vám brání pocení ji ven, když to nejméně očekávat, že systém selže.

Pokud hledáte, jak ušetřit peníze s vaší HVAC systému, zvažte soustružení dolů klimatizaci v létě a zapnutí teplo v zimě. Uvedení na svetr, na chladný den, můžete ušetřit spoustu peněz na váš účet za elektřinu, jak se těší na studený nápoj namísto těžkých klimatizace použití.

Zvažte všechny alternativy, než instalaci centrální klimatizace. Můžete jen cool určité místnosti, použijte celý dům fanoušci, nebo dokonce využít geotermální systém. Účinnější systém nastavíte, tím méně budete trávit na účty v průběhu času, jak budete používat.

Udržujte své kondenzátory zdarma okolních překážek. Udržet rostliny, oplocení, dokonce i keře zpátky a pryč z jednotky. Dvě nohy je dobrá minimální vzdálenost je třeba mít z čehokoliv, včetně stěn, ale čím více prostoru dáte to dýchat, tím lépe to bude fungovat a je méně pravděpodobné, že bude selhání.

Vnější cívky mohou být čištěny s normální venkovní hadici dříve, než zapnete přístroj pro sezónu. Řekl, že vnitřní cívky by měla být v péči profesionální, takže nemusíte dělat žádnou škodu, jak se pokusíte vyčistit. Přivést někoho na kompletní kontrolu.

Použití HVAC systém k vytápění vody zdarma! V létě, zbytkové teplo vytáhl ven z domu slouží k ohřevu vody prostřednictvím geotermální systém. To bude v pohodě vašeho domova, zatímco což vám umožní ušetřit tuny na teplou vodu náklady, a navíc je to šetrné k životnímu prostředí, aby bota!

Provozovat efektivní HVAC, musíte zajistit, že váš dům je plně zateplen. První, podívejte se do podkroví, aby zjistila, jestli máte správný druh izolace a dost. Pokud ne, investice do získání, že do platové třídy je lepší, než instalace silný HVAC systému!

Nezavírejte své otvory. Udržujte větrací otvory otevřené a odblokován na všechny časy. Mnoho lidí věří, že uzavření z větrací jim ušetří peníze na náklady na chlazení. To není pravda. To může ve skutečnosti poškodit váš systém HVAC. Uzavírací ventily mohou způsobit, chlazení cívky zmrazit a poškodit kompresor.

Každý měsíc vyčistit listy a nečistoty, které mohou mít usadil do své venkovní HVAC jednotky. Budete překvapeni, jak moc je chycen ve vaší jednotce. V průběhu času se tyto listy mohou vybudovat a způsobit problémy pro váš systém. Jen to trochu vyčistit, můžete ušetřit spoustu peněz v údržbě.

Zlepšit účinnost vaší klimatizace instalací stropní ventilátory. Změna směru proudění vzduchu od stropní ventilátory. Během léta, lopatky by se měl pohybovat v proti směru hodinových ručiček. Během zimy, lopatky by se měl pohybovat ve směru hodinových ručiček na pomoc přemístit teplý vzduch u stropu dolů do místnosti.

Blokovat slunce na horké letní dny, který umožňuje vaše klimatizační zařízení běžet méně často, investovat do tepla blokování závěsy. Tyto textilie v krásných vzorů a barev dnes, hledá stejně jako jejich značkové protějšky. Oni udrží teplo tak, že váš domov zůstane chladnější, aniž by vás to stálo ruku a nohu na účty.

Nikdy najmout dodavatele HVAC, který není držitelem platné licence od státu. Existují lidé, tam venku, které bude nabízet méně nákladné práce, protože oni mají žádné licence. Zatímco se to může zdát jako výhodné, budete mít spoustu problémů v případě, že se něco pokazí.

Je váš domov elektrický set-up připravený zvládnout nové klimatizační jednotky? Většina domů má 115-volt obvodů na místě, ale větší klimatizační zařízení je třeba 230 voltů, aby být použity. Některé menší jednotky mohou potřebovat svůj vlastní okruh, stejně zajistit, že váš domov nemá jít tma, když je zapnete.

Zvažte digitální okenní klimatizační jednotka s dálkovým využít jednoduché jako facka. Ty často přicházejí s termostatem na dálkové ovládání, vypnutí přístroje, když je vzduch v blízkosti remote je dost v pohodě. Místo vzdálené na druhé straně místnosti tak, že celá oblast se ochladí.

Vždy zjistit, kolik zkušeností dodavatele má v podnikání. Dodavatel by měl být zkušený v manipulaci s druhem práce, které budete potřebovat. To neznamená, že méně zkušený člověk může být špatný, ale neměli byste riskovat s HVAC.

Když přijde na VZT jednotky, pokud jste byli vyškoleni v nich, budete obvykle muset zavolat někoho na pomoc. Tipy sdílené zde vám pomohou učinit nejlepší rozhodnutí, pokud jde o používání někoho, kdo vám pomůže s vaší jednotky. Ujistěte se, že používat tyto tipy pro vaše topení potřebuje.