Problémy S Erekcí U Mladých Mužů

Jednoduchých Tipů Pro Získání Více Z Vašeho IPhone

Málokdo by debata neuvěřitelný dopad na vývoj iPhone má na světě osobní elektroniky. Je však jasné, že s cílem získat co nejvíce z těchto úžasných nástrojů, je třeba získat co nejvíce znalostí o užitečné aplikace, jak je to možné. Držet níže uvedené tipy na dosah ruky, a vy můžete být zkušený uživatel v žádném okamžiku.

Pokud máte tu smůlu, že upustí vaše iPhone ve vodě, použití rýže na suché ven. Za prvé, osušte telefon s ručníkem. Bez zapnutí telefonu, vložte ji do mísy suché bílé rýže po dobu nejméně 8 hodin. Rýže pomůže absorbovat vlhkost, a to může udržet váš telefon od zkratuje, když si jej znovu zapněte.

Pokud jste náhodou dostat na váš iPhone mokré, je tu naděje! Za prvé, nemusíte stisknout tlačítko napájení; to může způsobit další škody. Osušte telefon, stejně jako je to možné, a pak dal ji do misky s nevařené rýže. Nechte ho sedět alespoň 12 hodin. To by mělo pomoci telefonu vyschnout a umožní vám znovu použít.

Plně využít video funkce v části fotoaparát v iPhone. To umožňuje, aby se vysoce kvalitní videa až minutu dlouhé do vašeho telefonu. Když jste dokončili s vaše videa, můžete přejít na sekci fotografie a přehrát nebo odeslat video příteli.

Když jste v sekce Safari na vašem iPhone, můžete přepínat mezi různými stránkami, které navštívíte. Můžete otevřít až osm stran, které budou každý přijít velmi jasné, na vašem telefonu. Tato funkce je velmi výhodné, pokud máte více věcí, které dělat a nechtějí přijít o úvodní stránku, že jste na.

Skvělou funkcí iPhone je jeho schopnost sloužit jako univerzální zdroj pro všechny vaše hudební potřeby. Nejen, že to může fungovat jako iPod, může také usnadnit váš požitek z libovolný počet přizpůsobitelné hudební aplikace a streamování rozhlasových stanic. O seznámení se s těmito možnostmi, budete nikdy nebudete muset být bez své oblíbené písničky znovu.

Chceš vědět, jak vypnout váš iphone 3G nebo Edge Připojení? Budete muset dostat se do mobilní datové sítě tím, že půjdete do nastavení, obecné, a pak do sítě. Typ pár obecných slov do polí uživatelské jméno a heslo, a to je tak iphone nemá předat správné hodnoty, aby se na poskytovatele služeb. Pokud potřebujete restartovat telefon, a pak dělat, že stejně.

Jak budete procházet webové stránky, zkuste použít jeden a pak dva prsty posouvat přes to. Měly by stránky být odděleny s boxy, jeden prst metoda bude pohybovat z pole na pole. Přejděte dolů na celou stránku, použijte dva prsty.

Měli byste být opatrní pomocí Siri hlasového příkazu, systém s iPhone, pokud máte obavy o své soukromí. Apple může nahrávat a ukládat to, co řeknete Siri. To usnadňuje pro Siri, aby vás rozpoznat a sledovat váš příkaz.

IPhone má možnost, stejně jako ostatní smartphony, vás upozorní vizuálně, aby se hovory a zprávy obdržíte na váš telefon. Můžete udělat blesk z fotoaparátu bliká, když jste volali. Stačí jít do menu Nastavení a přejděte na “Obecné”, následuje “Accessibility.” Pak zapněte funkci upozornění názvem LED Blesk.

Pokud hledáte pro wi-fi pro váš notebook, můžete se obrátit váš iPhone do osobní hotspot. To v podstatě změní váš signál 3G do wi-fi, že žádné jiné digitální zařízení, můžete použít k přihlášení na Internet. Někteří dopravci účtovat za tuto možnost, tak se podívejte na to, než se snaží.

Když v hovoru s někým, využijte tlačítko mute. Tlačítko “mute” se nachází v levém horním rohu, když jste v hovoru a zabrání tomu, aby osoba na druhém konci linky od slyšení svůj hlas. Pokud potřebujete mluvit s někým jiným, zatímco na telefonu, to je skvělý čas k použití této funkce.

Aby se prodloužila životnost baterie, nižší jas displeje na obrazovce. Budete potřebovat pouze jasný displej v matně osvětlených situacích, takže nižší je během dne nebo kdykoliv nebudete používat telefon na nějakou dobu. To je skvělý způsob, jak zachovat životnost baterie, a vyhnout se nutnosti nabíjet telefon tak často.

Pokud je váš iphone navlhne, může být zničena. Jemně ručníkem vysušte přístroj. Nepoužívejte ji zapnout nebo použít teplo nebo vítr vysušit to. Místo toho, umístěte ji v sáčku s některé bílé rýže, a nechte ji po dobu několika hodin. Rýže bude absorbovat veškerou vlhkost, která je uvnitř vašeho iphone.

Tam je rychlý způsob, jak pořídit snímek s iPhone, i když je obrazovka uzamčena. Klepněte na tlačítko domů dvakrát, a kamerou, zobrazí se ikona vedle odemknutí bar. Klepněte na fotoaparátu a můžete vyfotit okamžitě bez nutnosti mít čas, aby odemknout obrazovku.

Pokud jste někdy drop váš iPhone do vody, nepokoušejte se zapnout hned. Osušte vnější části telefonu. Pak počkat den tak, že jakákoli vlhkost uvnitř telefonu může vyschnout. Pokud zapnete telefon, když je to mokré, vás může trvale zničit tím zkratem to.

To je prakticky nesporné, že vznik iPhone znamenala skutečně revoluční technologický vývoj. Klíčem k maximalizaci užitečnosti těchto zařízení, i když, je mít komplexní pochopení jejich skutečné schopnosti. Po přezkoumání rady a pokyny výše, je možné plně využít neuvěřitelný, funkce pro úsporu času, tyto telefony nabízejí.