Použití Vakuové Pumpy

Otázky O Pojištění Domu? Zde Jsou Odpovědi

Někdy je to moudré, aby zachumlat své politiky ve snaze ušetřit peníze na pojištění, a jiné časy, které chcete mít samostatné politiky. To vše může být trochu matoucí na základě vašich konkrétních potřeb, takže ujistěte se, že jste pomocí tipů uvedených v tomto článku, aby vám pomohou nakupovat na pojištění domů.

Nižší pojištění vašeho domu tím, že hledá pro pojišťovny, které nabízejí slevy pro zákazníky, kteří mají více politik. Mnoho pojišťoven nabízí slevy až deset procent nebo víc, takže ujistěte se, že nakupovat, dokud vám najít nejlepší řešení. To vám umožní ušetřit na dvou nebo více různých politiky pojistné.

Pokud si chcete být jisti, že jste zaplatil správně pro majitele domu je pojištění, vás musí hlásit jakékoli ztráty na pojišťovnu okamžitě. Nároky na domovské podléhají určité časové omezení, takže by čekání příliš dlouho, může dát pojistiteli důvod, proč říkají, že tvrzení není platný.

Být jisti, vaše náklady na pojištění jdou dolů, získat zvukový alarm systém. To se odradit break-ins. Vaše pojištění dopravce, bude vás méně pravděpodobné, že být riziko, a snížit vaše prémie odpovídajícím způsobem. Vaše pojišťovna bude chtít důkaz o vašem domě je bezpečnostní systém.

Před povodní údery, musíte vědět, co udělat, aby ujistěte se, že váš domov je pojištěna proti povodním. Jediný způsob, jak se pojistit proti riziku povodně v USA je prostřednictvím Národní Program Pojištění proti Povodni (NFID), spravuje FEMA. Pojišťovny pracovat s FEMA prodat pokrytí pro majitele domů. Proto vždy mít plán na místě, na pokrytí protipovodňové ochrany, a vědět, na koho se obrátit na vaši pojišťovnu s cílem zajistit pro něj.

Vytvořit komplexní seznam cenností, které jsou ve vaší domácnosti, a poskytnout kopii svého pojišťovacího agenta. Vezměte fotografie vašich položek, a mít je uloženy někde daleko od svého domova. Potvrzují se svým agentem, že všechny tyto položky budou zahrnuty, a ujistěte se, že aktualizovat váš agent o nové cenné nákupy, které by měly být pokryty.

Recenze pojistku vašeho domu každý rok, aby se ujistil, že stále přesně odpovídalo vaší situaci. Mějte přehled o dodatky nebo změny ve vašem domě, které by mohly na slevy nebo prémie snížení. Nezanedbávejte své okolí, a to buď. Instalace nových služeb v okolí (např. nové požární hydrant v blízkosti vašeho domu), může také zavolat na nižší platby pojistného.

Pokud máte pojištění domácnosti a také psa, ujistěte se, že vás podívejte se na možnosti politiky, které pokrývají lidi, kteří mohou být napadeni vašeho psa. To je divný a zaostalý svět někdy, ale vetřelec může ve skutečnosti vás žalovat, pokud váš pes napadne ho. Jo, je to šílený, ale to je důvod, proč mají tyto možnosti pokrytí.

Získat odhad škody na váš domov před podáním nárok na majitelé domů pojištění. Pokud to nebude stát mnohem více, než spoluúčast na opravě, nemají sice nárok. Každý tvrdí, že je soubor způsobí, že vaše prémie nárůst za rok.

Zůstat bdělí nad náklady své domácnosti pojistného tím, že dělá roční kontrolu vašeho politická prohlášení, a usilovat o citace z jiných společností, aby zajistily, že platíte nejnižší sazby. Vaše pojištění nemusí vždy automaticky odrážet změny, které mohou snížit své sazby, takže chcete ujistěte se, že žádné slevy pro přidání alarmy, postřikovače nebo odstranění bazén jsou aplikovány. V pozoru je nejlepší způsob, jak ušetřit peníze!

Na rozdíl od auto a zdravotního pojištění, majitelé domů pojištění je schopná pokrýt velké množství věcí. Nikdy nevíš přesně to, co potřebujete, dokud si sednout a opravdu zkoumat osobní situaci. Použít tyto tipy, aby vám pomohl ven když jdete na lovu pro cenově dostupné, kvalitní pojištění balíčku.