Potraviny Na Erekci

Sužován Kyselina Reflex? Zkuste Tyto Tipy!

Acid reflux může být jedním z nejvíce nepříjemných zdravotních podmínek. Nic je horší než ten hrozný pocit špatné trávení. Možná jste vyzkoušeli mnoho různých prostředků, jen aby zjistil, že nikdo z nich byly skutečně účinné. Pomoc je na cestě! Následující tipy vám rychlou úlevu, když to budete nejvíce potřebovat.

Nikdy přeskočit jídla, pokud máte kyselina refluxní choroby. Když přeskočíte i jedno jídlo, nebudeš dávat něco do žaludku, což umožňuje, kyselina zesílit. Pokud nemáte pocit, hlad během jídla času, můžete vždy jíst něco malého, třeba banán nebo jablko.

Pro rychlou úlevu, vyzvednout žvýkačky s příchutí skořice. Když budete žvýkat žvýkačku, slinné žlázy vyzvednout tempo, které mohou pomoci neutralizovat žaludeční kyseliny. Na vrcholu se, že budete polykat více a pomoci vyčistit kyseliny z jícnu. A konečně, výběr non-máta a non-citrusové příchutě zajišťuje, že nemusíte spouštět vaše žaludečních šťáv.

S cílem zmírnit bolest a nepohodlí žaludečních šťáv, zvažte rozdělení svého denního příjmu potravy do pěti malých jídel místo tří ty hlavní. To pomáhá zabránit přetížení váš trávicí systém v jednom okamžiku, což kyselin pracovat efektivněji v menších množstvích. Budete brzy začnou všímat skutečné změny ve vašich příznaků k lepšímu.

Když jste jíst všechny vaše jídlo, vezměte si čas a vychutnat si každé sousto. To je dobrý nápad, dát vidličku mezi každým a každé sousto. To je dobrý způsob, jak zastavit se od přejídání, což znamená dramatické snížení všech vašich příznaků refluxu kyseliny.

Můžete snížit příznaky kyseliny refluxní o hubnutí. Jeden obyčejný důvod pro kyselinu reflux je nadváha. Tím ztrácí jen 10 procent své tělesné hmotnosti, může snížit účinky, které žaludečních šťáv má na vašem systému. Můžete použít menší jídla, jak zhubnout, protože crash diety není odpověď.

Cvičení denně, aby pomoci snížit žaludečních šťáv. Tato cvičení by měly být s nízkým dopadem cvičení, jako je chůze. Gravitace je známo, že pomáhají snížit pravděpodobnost žaludečních šťáv, a proto, jít na procházku po jídle snížit účinky žaludeční nevolnost a zvýšené žaludeční kyseliny. Cvičení vám také pomůže zhubnout, který pomůže při snižování kyseliny reflux.

Cvičení pravidelně, ale mírně. Vaše kyselý reflux problém by neměl být tak špatné, pokud jste v kondici a aktivní životní styl. Vyhněte se cvičení intenzivně, nebo váš žaludek se může stát naštvaný. Můžete například chodit na procházky každý den, nebo si najít nový koníček, který vám umožní být více aktivní.

Pokud máte váhu ztratit, práce na sundávání. Navíc střední váhy na vaše tělo, pomáhá přispívat k žaludečních šťáv. To je, protože to může způsobit žaludeční kyseliny do práce jeho cestu do vašeho jícnu. To poškozuje sliznice jícnu. Musíš žít skutečný zdravý životní styl, a to jak v dietě a cvičení, jak zhubnout, za skutečné.

Jedna z nejlepších věcí, které můžete dělat, když trpíte kyseliny reflux je, aby se ztratit pár kilo. Obezita je velký přispěvatel do kyselého refluxu a pálení žáhy. Pokud jste na zdravou váhu, statistiky ukazují, že jsou méně než poloviční pravděpodobnost, že trpí kyseliny refluxní jako lidé, kteří jsou obézní. To je velký důvod, proč se vrhnout liber.

Musíte se naučit, jak pH v potravinách ovlivnit vaše žaludečních šťáv. Potraviny, které se zdají být kyselé, jako citrony, jsou ve skutečnosti vysoce alkalické po trávení. To může být matoucí, pokud trpíte kyseliny reflux. Nicméně, pokud máte žaludečních šťáv, budete muset vzdělávat sami na jídlo, pH.

Nyní, že jste si přečetli tento článek, měli byste si být vědomi, jak si můžete najít dlouhotrvající úlevu od pálení žáhy. I když jste vyzkoušeli jiné způsoby léčby v minulosti, aniž by najít úlevu, něco z tohoto článku je pravděpodobné, že vám pomůže. Zkoušejte to, dokud se najít úlevu, kterou touží!