Poloha Na Koně

Užitečné Tipy Rodičovství, Které Mohou Být Snadno Následovat,

Vychovávat děti je něco, co rodiče říkají, že je nejvíce obohacující součástí jejich života, a také nejtěžší. Jsou prostě starat se o sebe, aby se také chránit, vzdělávat a poskytovat pro své mladé. Pokud chcete vědět více o rodičovství, přečtěte si v tomto článku několik rad, které můžete použít.

Při cestování s malými dětmi, zvažte rezervaci dva pokoje s spojovací dveře. To vám umožní mít své dítě spát v oddělené místnosti, aniž by příliš daleko od vás. To také poskytuje více prostoru rozbalit, aniž by dítě prochází kufry. Ujistěte se, že zkontrolovat při rezervaci, že pokoje jsou fyzicky spojeny s dveřmi, ne jen vedle sebe.

Rozvíjet podpůrné sítě lidí, můžete volat o pomoc s kojením. V prvních dnech po porodu jsou stresující a únavné. Je velmi lákavé jen láhev a doufám, že to funguje, když se věci začnou jít špatně. Pokud máte silný podpůrný systém na místě ,budete moci kontaktovat pro radu a podporu. Že podporu budete méně pravděpodobné, aby se vzdali a jít za láhev.

Připravte své dítě do života, bezpečné ulice-křížení chování. Vždy držte ruce, podívej se na obě strany, a pak se podívat na obě strany znovu při přecházení ulice nebo při chůzi přes parkoviště. Od začátku se vštípit význam tohoto zodpovědný za své dítě, držet je v bezpečí a zvuk, jak chodí do školy, nebo vás doprovodit do obchodu.

Důležitou součástí rodičovství je věnovat pozornost, aby všechny auto bezpečnostní předpisy vztahující se na malé děti a zajistit, že budete mít vždy odpovídající bezpečnostní sedačky pro věk vašeho dítěte. Ujistit se, že vaše dítě je správně zdrženlivý pokaždé, když cestují, budete moci výrazně snížit riziko vážných zranění.

Ušetříte si krok za půlnočním probuzení. Musíte jen dát nějaké plenky mast uvnitř plenky dříve, než ji před spaním pleny na ní. To bude dělat to, takže můžete přeskočit krok tření mast na vaše dítě přes noc. Tento krok se dostanete zpátky do postele trochu rychleji.

Pokud vaše dítě má rád, aby se jejich pyžama a pleny off, zatímco oni jsou v jejich postýlce nebo bez dozoru, zkuste tento úhledný malý trik. Řez nohy z pár starých balit pyžamo a dát je na vaše dítě zpět. To bude dělat to, takže si nemohou rozbalte je a vzít je pryč.

Dát svým dětem velkou pusu tak často, jak je to možné, a připomenout jim, že je miluješ. Bez ohledu na to, jak zlobí oni vás, nebo jak moc se zkazit váš domov, stále jsou to vaše děti, a oni budou navždy. Budou vyrůstat být dobře očištěné dospělé, jak dlouho jak oni vědí, že jsem byl rád.

Uklidnit úzkostlivý nebo křečovité dítě, vyzkoušet babywearing. Použití obal, závěs, mei tai nebo další dopravce udržuje vaše dítě přitulila se v blízkosti vašeho těla, a on nebo ona může cítit vaše pohyby a slyšet váš srdeční tep. Vaše dítě může dokonce zdřímnout během dopravce, což vám umožní dělat domácí práce, nebo mít vaše ruce volné pro jiné úkoly.

Poslouchat své děti! I když jsou děti jejich štěbetání může říct hodně o tom, jak se cítí. Ať už jsou to malé dítě nebo dospívající, nicméně, to, co dítě říká nebo neříká, je často prozradí, jak na to, co by mohlo být špatně. Vše, co musíte udělat, je pozorně naslouchat a používat svou intuici.

Pokud vaše dítě chce být různé, ať mu nebo jí! Dusí dětskou kreativitu může opravdu retard jejich duševní růst, tak ať se oblékat, jak chtějí, nebo nosit cokoliv Halloween kostým, který si přejí. Pokud chtějí nosit šaty princezny do školy, proč ne? Nikomu neubližuje!

Vyberte si, co vám odhalit, aby se vaše děti moudře. Jestliže rodina má problémy s penězi, to není nutně prospěšné říct, 3 nebo 4 let dítěte, Někdy i děti se ocitnou na vině za problémy, které sužují celou rodinu. Na druhou stranu mnoho lidí se může cítit zášť, než být rozmazlován, nebo stíněné od pravdy. Soudilo se na důležité informace o rodině je naprosto životně důležité, aby vychovávat dítě v non-toxické prostředí.

Pokud máte dítě věnována cucat jejich palec, budete pravděpodobně chtít, aby je odstavit od zvyku. Nejlepší způsob, jak to udělat je, za prvé, identifikovat situace nebo pocity, které povzbuzují dítě, aby sát jeho nebo její palec. Pak, náhradník – jako hračka na mazlení – nabídnout jim, když pokušení vzniká.

Vaše děti musí pochopit, že život je často obtížné, ale vypořádat se s výzvami, je důležité. Vaše dítě může naučit, jak lépe zvládnout problémy tím, že sleduje vás a váš manžel vyřešit své vlastní. To také jim dává realistický pohled na svět kolem nich.

Rodičovství dovednosti nejsou jen užitečné pro ty, kteří mají své vlastní děti, ale také někdo, kdo by mohl adoptovat jednoho dne, nebo si vzít někoho s dětmi z předchozího vztahu. Použít tipy a poznatky z tohoto článku, když se zabývají mladí a jste si jisti, vidět větší úspěch ve vašem rodičovství úsilí brzy.