Pohlavní Orgány

Dozvědět se O Psa Péče v Rámci Tohoto Článku.

Uvažujete o myšlence adoptovat psa? Nebo snad už je pes u vás doma? Pokud některý z nich vztahovat na vás, pokračujte ve čtení. Budete najít nějaké skvělé informace, které vám pomohou.

I když zvuk může být roztomilé, váš pes nehty neměli klepněte na tlačítko po podlaze, když to chodí. To je známkou toho, že nehty jsou příliš dlouhé. Nehty by měly vlastně jen sotva dotýkat země. Požádat o radu profesionální, jaké nástroje jsou nejlepší pro dávat své psí pedikúra.

Aby se ujistěte se, že váš pes je zdravý, ujistěte se, že umožňují to, aby měli přístup k čisté vodě po celou dobu během dne. Stejně jako u všech živých bytostí, voda je jednou z nejdůležitějších složek. Jedinou výjimkou by bylo, že bys chtěl, aby voda z štěně, za tři hodiny před spaním.

Pokud máte nové štěně v domě, který najednou začne žvýkat věci, nebojte se. To by mohlo být znamení, že vaše štěně je kousací. Aby štěně od žvýkání na své věci, ujistěte se, že jste mu poskytl dostatek žvýkat hračky z jeho vlastní.

To je velmi běžné pro objekty, které chcete dostat podané v polštářky pro vaše psy tlapky. Podívejte se na ně pravidelně, aby se ujistil, že nic není tam. Pokud vidíte něco, být velmi opatrní, o tom to ven, nebo to může být podána ještě hlouběji. To je moudré, aby použití pinzety.

Pokud vlastníte psa, obvykle pochopit obecné náklady na vlastnictví, jako jsou potraviny, návštěvy veterináře, a připravit se. Obecně přehlížena cena je nouzových situacích. I když to nemusí stát, často, měli byste mít trochu peněz bokem pro jakékoliv mimořádné události, které mohou nastat. Je lepší být připraven pro případ nouze návštěva veterináře, než se ptát, jak budete platit za to.

Předtím, než budete mít váš pes vybavena mikročipem, ujistěte se, a podívejte se do databáze společnosti, která bude ukládat své informace. Ne všechny z nich jsou stvořeni sobě rovni, a chcete vědět, že budete mít rychlou odezvu, pokud váš pes je ztracena. Podívejte se na velké databáze, který se připojuje k útulky a veterináři blízko vás.

Aby bylo zajištěno, že váš pes je v bezpečí, měli byste se pokusit, aby váš domov jako pes-důkaz, jak je možné. To zahrnuje, ujistěte se, že pouze bezpečné hračky jsou ve své psy dosáhnout. Pokud máte problém se svým psem, jak se dostat do vaší kuchyňské odpadky nebo věci na pult, můžete zvážit získání dítě bránu, aby se zabránilo vaše štěně od vstupu do kuchyně.

Zůstat na vrcholu špičáku politiky pro svého přítele. Podívejte se na změny v místní zákony, které upravují vlastnictví domácího mazlíčka ve vaší oblasti. To je často způsobeno tím, že pár špatných psů, nebo konkrétní plemeno. Dostat se do kontaktu s místními úředníky, aby věděli, o dobré chování vašeho psa.

Dát svého psa přes výcvik poslušnosti. Dobře vycvičený pes je radost žít s pro vás i pro ně. Výuka je jednoduché příkazy jako “Pojď,”? “Pata”? “Posaďte se,”? a “Pobyt”? může pomoci omezit nebo zabránit problematické chování v žádném okamžiku. Můžete se buď naučit sami, nebo můžete zjistit, o poslušnosti kurzy kontaktovat SPOLKU nebo místní humánní společnosti pro třídy doporučení.

Pokud se chystáte být pryč z vašeho psa na krátkou dobu, mohlo by to být dobrý nápad investovat do psí klec. Přepravka pro vašeho psa bude poskytovat bezpečné a bezpečné oblasti, aby se jít do, když nejste schopni se dívat na to pro určitou dobu.

Je-li váš pes zahrnující vše, co v domě s jeho zbavuje srst, vezměte papírový ručník. Lehce navlhčete ji vodou a vetřete ho po zádech ve směru srst růst. Rozpuštěné vlasy by měla přijít off snadno na papírový ručník a váš pes bude milovat pozornost!

Být opatrní, o jaké jídlo váš pes je jíst. Existuje spousta možností, a vy byste měli najít to, co nejlépe odpovídá věku vašeho psa, hmotnost a další vlastnosti. Nechat váš pes jíst zbytky je něco, co si může myslet, že mohou ušetřit peníze, ale opravdu to není zdravé.

Pravděpodobně jste v pokušení dát Fido sousto, co máte. Tam jsou některé lidské potraviny, které by neměly být krmeni pro psa. Cibule, česnek a čokoláda jsou jen některé potraviny, které jsou nesnesitelné pro psy. Tyto potraviny mohou způsobit zdravotní problémy vašeho psa.

Pokud váš pes dělá nepořádek v domě nebo žvýká, když jste pryč, zvažte, přepravka školení. Přepravka školení zahrnuje poskytování vašeho domácího mazlíčka s vhodnou velikosti bednu,zůstat v zatímco jste pryč z domu. To může udržet vašeho domácího mazlíčka, a věci v bezpečí. Jen ujistěte se, že nikdy ho opustit v bedně po velmi dlouhý době.

Druh vodítku používáte při chůzi svého psa, je velmi důležité. Malé vodítko, které by se vešly malého psa, čivavu, nebude, aby se vešly Rotvajler nebo pitbul. Získat vodítko, které se hodí váš pes pohodlně, ale také jim poskytl bezpečí.

Jste se naučil vše, co mohl z toho, co jste právě přečetli? Pokud ne, vzít pár okamžiků a přečetla tipy. To vám umožní již máte řešení na problémy dříve, než nastanou. Použít tyto tipy každý den, aby lépe vy a váš pes vztah.