Plejtvák Obrovský Penis

Pomocí Hrát, Když Výcvik Vašeho Psa.

Nové štěně přináší spoustu vzrušení a frustrace do svého života. Nicméně, výcvik psa, je důležité zajistit, že váš majetek, váš domov, vaše mazlíčky a další lidé jsou v bezpečí. Využívat pozitivní metody při výcviku vašeho psa. Důslednost a trpělivost jsou klíčové prvky v výcvik psů. Vynětí půdy z produkce čas každý den strávit výcvik vašeho domácího mazlíčka, obvykle 20 až 30 minut na délku, je nejlepší, protože to je množství času, které jsou nejvíce vnímavé. Budou nudit, pokud budete mít déle.

Psi těžit z toho, že vyškolen reagovat nejen na slovní příkazy, ale také na řeč těla svého majitele. Vezměme si například psa, že se blíží jeho majitel z celé rušné dálnici. Pes, který je vycvičen, aby zůstali v reakci na správné straně pohybu bude více pravděpodobné, že přežije tento zážitek než pes vycvičený pouze na slovní příkazy.

Uvědomte si, že nebudete mít dokonale vycvičeného psa, přes noc. Změna chování je zdlouhavý proces, který bude zahrnovat hodně úspěchů a mnoho nezdarů. Pokud nejste výcvik od štěněte, proces může trvat i déle jak váš pes bude potřebovat jak odnaučit špatné chování a učit se nové. Buďte trpěliví a budete začít vidět výsledky.

Dát vaše štěně něco, co může žvýkat, pomůže to snížit prořezávání zubů, jako hračka nebo kus provazu. Udržet všechny položky, které jste poklad mimo dosah štěněte, když je kousací. Budete muset nahradit, že s určeným žvýkat hračka. Pokud bolestivé prořezávání zubů je problém, ať štěně žvýkání na mokrou žínku, které bylo zmrazené.

Soustředit se na řeč těla při tréninku. Psi reagují mnohem jednodušší, aby non-verbální narážky. Věnujte pozornost tomu, jak reagují na různé akce a výrazy obličeje, aby jste se dozvědět, jaký vliv mají na nich. Aby se vaše slova, krátké a příliš smysl a posílit ji s činností těla.

Pokud jste získali nového psa, a máte v úmyslu trénovat, podívejte se na mladší pes. Staré rčení: “Vy nemůžete učit starého psa novým kouskům” je poněkud vhodnější. Mladší psi jsou vnímavější k dominanci od vůdce smečky a bude učit rychle, ve snaze potěšit. Další plus je, že mladí psi opravdu baví učit se nové věci, stejně jako děti dělat.

Nemusíte cvičit svého psa přes strach z fyzického trestu. Výuka svého psa respektovat vaše příkazy a dominance bude vytvořit zdravý a stabilní pet. Psi se učí respektovat vůdce smečky v přírodě tím, že je ovládán, není napaden. Fyzický trest může vést k iracionální a často násilné pet.

Pes školení by mělo dojít ve stejnou dobu každý den, pokud je to možné. Psi, stejně jako děti, mohou se daří na nastaveného plánu. Tento vzor bude podporovat vzdělávací prostředí, ve kterém váš pes se chce učit v daném čase. Sporadické trénink způsobuje zmatek do vašeho domácího mazlíčka, a může prodloužit školení.

Jak učit svého psa na kaši, měli byste začít tím, že zavádí mu nebo jí, aby společné mushing podmínky, než jste je vytáhnout váhu. Začněte tím, že svého psa na procházku a říká “Jé”, když odbočka vpravo a “Zpět” při odbočování vlevo. Ujistěte se, že chválit a odměňovat svého psa pro soustružení s tebou správným směrem. Nakonec, váš pes bude učit příkazy a být schopen se pohybovat správným směrem, aniž by vaše fyzické vedení. Jednoduché pokyny jsou nezbytné pro mushing psi vědět, protože to může zabránit vést zamotání a zmatek, když vytáhl skutečný sled.

Tyto myšlenky bude mít váš pes na nahoru a nahoru. Konečný výsledek je šťastnější a více uctivý vztah s vaším psem. Školení nápadů v tomto článku vás povede po správné cestě, takže udržet je v paměti, jak si práci.