Penis Popis

Získejte Odpovědi Na Běžné Šperky Otázky,

Většina žen má velké množství peněz investovaných v jejich šperky. S tak velkou investici být podána, s řádnou péči o vaše drahokamy je důležité. Péče o vaše šperky prodlužuje jeho životnost, a proto se jiskra na své kůži. Takže, jak byste měli pečovat o svůj drahocenný majetek? Přečtěte si následující tipy a budete zjistit.

Snažte se koupat nebo plavat ve vaší jemné šperky. Mnohokrát typ vody (tvrdé vs. měkké) mohou stříkající a nosit kovové šperky nebo skvrny na kámen. Tam jsou také chemikálie, jako je chlór vyskytuje v mnoha bazény, které může proměnit kameny a špatně skvrna kovové šperky.

Najít ten správný kus šperky nosit pro zvláštní příležitost může být těžký úkol. Pokud na sobě vlasy v up-do, dvojice houpající náušnice mohou vypadat hezky. Vzhledem k tomu, že pokud jste na sobě šaty s “busy” vzor, jednoduchý náhrdelník a náušnice poseté by mohlo být více vhodné. Základní šperky z vašeho oblečení, a to, co se doplňují, a budete si jisti, najít ten správný kousek pro zvláštní příležitosti.

Použijte kartáček na zuby a malou zubní pastu k čištění své drahokamy. To funguje opravdu dobře na diamanty. Zubní pasta je neabrazivní mycí a kartáček je dost malý, aby se do těch malých zákoutí. Tato metoda je bezpečné používat tak často, jak se vám líbí.

Nákupu šperků pro někoho jiného může být náročné. Podívejte se na to, co oni si vybrat pro sebe a pokusit se najít něco podobného. Vyhněte se velké položky, jako jsou prsteny, pokud víte, co jejich velikost je. Pokud můžete hádat, co se stane, když se hádat špatně? To může pomoci jít okno nakupování s nimi a uvidíme, jestli se zmínit, že určitý obchod, značky, nebo dokonce konkrétní item.

Vědět, co hledáte, když jste poprvé dostat do obchodu. Pokud jste dobře-připravený pro vaši návštěvu do klenotník, budete méně pravděpodobné, aby impuls nákupy, měly možnost vzniknout. Mít plán a držet se ho, ujistěte se, že zůstat v rozpočtu a na trať.

Pokud budete mít těžké době zjištění, že perfektní kus šperky, zvažte nákup kamene a návštěvy s odborníkem. Šperky specialista může navrhnout nastavení jen pro vás, přesně tak, jak jste si představoval, aby to bylo. Váš kus bude unikátní a možná i cennější, protože to je jeden z druhu přírodě.

Pokud jde o kvalitu a cenu, se nepočítá syntetické drahokamy. Tyto drahokamy, které jsou vytvořeny v laboratoři, objeví pozoruhodně podobný skutečné věci. Vzít v úvahu, jak si obchod pro váš další kus šperky: Spíše než utrácet horentní sumy peněz za přírodní kámen, rozhodnout se pro přijatelnou syntetického kamene. Peníze uložené na kámen může jít k více složité nebo vyšší kvality kovů, jako je platina.

Mnoho drahokamy a kameny nemůže být dát do čistícího roztoku. Je důležité, že chápete, složení vašeho kroužku a složení čistícího roztoku. Některé kameny, jako jsou perly, opál, tyrkysová a jiné měkké drahokamy můžete získat poškozen tím, chemikálie nalezené v šperky čistší.

Ujistěte se, že dostat své vyšší-end šperky pojištěné. Opravdu nikdy nevíte, co se může stát a kdy. Můžete ztratit gem, protože ten kolík dostane slabý nebo se někdo může ukrást. Tím, že se to pojištěné, budete ji chránit a být schopni nahradit to, když se něco stane.

Při pokusu o polské stříbrné šperky, to je vždy skvělý nápad, aby jej namočte do roztoku vody a bílého octa. Drž se dál od moštu a vinného octa. Jít s bílým octem. To bude odstranit zakalit od své šperky a dát milion-dolar lesk v jen pár minut.

Aby hlavy obrátit s jedinečným crystal nebo onyx kousky. Existuje mnoho příjemné možnosti, které vám může ušetřit peníze.

Dát dar, který umožňuje, aby se na dávat. Add-a-pearl a add-a-typ svaru náhrdelníky a náramky spolu s náramky se dar-dávat snadné! Začněte váš milenec pryč s základní řetízek nebo náramek nutné a možná perla, korálek nebo kouzlo na památku příležitosti, a každý svátek, narozeniny nebo zvláštní události v budoucnu, použijte tyto možnosti přidat, aby to s dalšími přívěsky a korálky.

Péče o vaše drahé šperky je důležité z mnoha důvodů. Vaše šperky budou vypadat lépe, vydrží déle a udržet jeho hodnotu. V tomto článku jsme diskutovali o některé důležité tipy pro péči o vaše drahokamy. Postupujte podle nich a budete vychutnat si krásné šperky pro život přijít.