Penirium Zkušenosti

Jak, Aby se Zabránilo Dostat se Do Potíží S platební Karty

Kreditní karty pomoci jednotlivcům spravovat své peníze a vybudovat dobré úvěrové historie. Musíte pochopit, jak karta funguje, aby se zabránilo problémy. Následující článek nabízí některé základní myšlenky o použití kreditní karty, které každý spotřebitel může použít k jejich okolností použít plastové více moudře.

Byste měli vždy snažit vyjednat úrokové sazby na vaší kreditní karty místo souhlasí, aby jakékoli množství, které je vždy nastavena. Pokud se vám spousta z nabídky v e-mailu od jiných společností, můžete je použít ve svém jednání, aby se pokusili získat lepší řešení.

Vyhýbat se být obětí podvodu kreditní karty tím, že drží své kreditní karty v bezpečí za všech okolností. Věnovat zvláštní pozornost na vaší kartě, když jej používáte v obchodě. Zkontrolovat, aby se ujistil, že jste se vrátil vaši kartu do vaší peněženky nebo kabelky, když nákup je hotový.

Nemusíte platit žádné poplatky předem, když jste získat kreditní kartu. Legitimní vydavatelé karet nebude žádat o žádné peníze předem, pokud jste stále zabezpečené kreditní karty. Když se ucházíte o zajištěné kartu, ujistěte se, že zjistit, jak vklad bude použit.

Možná budete chtít najít co-signer, pokud nemáte dostatečný kredit, aby si své vlastní karty. Co-signer může být důvěryhodného přítele, sourozence nebo rodiče a každého, kdo již má zavedené úvěrovou. Budou muset přijmout odpovědnost splatit svůj dluh, pokud se vám nepodaří splnit své povinnosti. To je dobrý způsob, jak začít budovat své kreditní skóre s kreditní kartou z vašich vlastních.

Být chytrý s tím, jak budete používat své kreditní. Mnoho lidí se v dluzích, kvůli užívání na více úvěrů, než mohou zvládnout jinak, oni použili své kreditní zodpovědně. Se nevztahují žádné další karty, pokud potřebujete, a nemají účtovat víc, než si můžete dovolit.

Aby se ujistěte se, že vybrat vhodnou kreditní kartu založenou na vaše potřeby, určit, co byste chtěli používat své kreditní karty odměny. Mnoho kreditní karty nabízejí různé odměny programů, jako jsou ty, které dávají slevy na cestování, potraviny, benzín nebo elektronika, takže vybrat kartu, která vám nejlépe vyhovuje!

Vždy vědět, co váš poměr využití je na vaší kreditní karty. To je výše dluhu, který je na kartě proti vaší kreditní limit. Například, pokud je limit na vaší kartě je 500 kč a máte zůstatek ve výši $250, používáte 50% limit. Doporučuje se, aby se vaše využití poměr kolem 30%, s cílem udržet své kreditní rating dobré.

Pamatujte, že musíte splatit to, co jste účtována na vaší kreditní karty. Jedná se pouze o úvěru, a v mnoha případech, to je vysoké úrokové půjčky. Pečlivě zvažte své nákupy před nabíjením je, být jisti, že budete mít peníze na zaplacení je pryč.

Vyhnout pokušení, aby se půjčky na vaší kreditní karty. To se může zdát být jediný způsob, jak dostat něco zaplaceno, ale musíte se podívat do jiné možnosti. Mnoho finančních poradců vám řekne, tento, a tam je důvod pro to. Může vás to stát vaší kreditní hodnocení později.

Vyhnout uzavření účtů. Otevřené účty vždy pomoci kreditní skóre, zatímco uzavřené účty mohou skončit bolí to. To je případ, protože závěrečný účet kreditní karty má za následek nižší množství celkových úvěrů pro vás, a to znamená, že budete mít nižší poměr mezi celkovou úvěru a částka, kterou dlužíte.

Všichni lidé s kreditní karty by měli získat kopii své kreditní zprávy bez nákladů každý rok, a podívejte se, že je vše v pořádku. Zkontrolujte, zda vaše kreditní zprávy proti své vlastní výpisy z účtu, aby se zajistilo, že soulad.

Být si vědom nedávných kreditní kartu zákony. Jako příklad novější zákony zakazují společnosti vydávající kreditní karty před provedením jakékoli zvyšování sazeb se zpětnou platností. Také zakázáno, je double-cyklu účtování. Přečtěte si o zákony. KARTY Zákona, stejně jako FCBA, jsou dva důležité zákony vědět.

Zaplatit celý zůstatek každý měsíc. Pokud se vám opustit rovnováhu na vaší kartě, budete muset zaplatit penále a úroky, které vám nebude platit, pokud si zaplatit vše v plné výši každý měsíc. Kromě toho, nebudete cítit pod tlakem, aby se pokusili vyhladit velký účet za kreditní kartu, pokud se vám účtovat pouze malé množství každý měsíc.

Snažte se vyhnout poskytovatelů kreditních karet, kteří si účtují roční poplatek. Lidé s dobrou kreditní skóre jsou obvykle nabízeny karty bez ročního poplatku. Vysoké poplatky budou negovat všechny výhody karta nabízí. Sednout a zjistit, matematika pro dlouhodobě. Společnosti vydávající kreditní karty nebudou chlubit o svých ročních poplatků, a budete často muset přečíst drobným písmem, aby je najít. Proto je důležité, aby si čas, aby zcela přečíst drobným písmem. Podívejte se na malým písmem, aby se určit, zda poplatky za používání karty převáží všechny výhody. Více často než ne, poplatky snížit případné odměny karta může nést.

V návaznosti na výše uvedené tipy, jedinec může mít prospěch, zatímco se snaží budovat kreditní a spravovat své finance. Ujistěte se, že jste pochopili každý z vašich karet je důležité, tak, že budete dělat správná finanční rozhodnutí. Uchopení základní informace o kreditní karty mohou pomoci spotřebitelům při vytváření inteligentní platební možnosti, taky.