Penirium Recenze

Jak Být ‘Cool Rodičů, Aniž by V

Rodičovství je jedním z největších lidských dobrodružství. To je také jeden z nejčastějších z nich. To je určitě dobrá věc. Spoustu informací je k dispozici pro nové rodiče teprve začíná to dobrodružství. Tento článek vám sdělit několik stručných nápady, které by mohly být užitečné při složitém procesu výchovy dětí.

Využijte carpools, když posílám své děti do školy. Spolujízda vám umožní, že nebude muset kyvadlová doprava vašich dětí do školy každý den. To také dává vaše děti nějaké extra socializace čas se sousedy. Ušetříte čas, a ušetřit na plynu, stejně.

Když máte první dítě, nemusíte kupovat každý přístroj na trhu. Existují miliony výrobků pro vaše dítě a pravda je, že nemusíte většina z nich. Kupovat milion věcí bude jen nepořádek váš dům a stát víc peněz, než budete muset strávit.

Namísto nákupu dětská vana, stačí použít kuchyňský dřez. Kuchyňský dřez je ideální velikost a hloubku, aby se vykoupat vaše dítě. To je také velké výšky, takže nebudete skončit s bolestmi zad po čase koupel. Když vaše dítě vyroste kuchyňský dřez, budou pravděpodobně být připraveni přejít na běžné vaně.

Je důležité, že budete mít čas pro sebe, od svých dětí. Najít přítele nebo příbuzného, který může pečovat o své děti, na hodinu nebo dvě. Rodiče, kteří se starají o své děti 24 hodin denně bez úlevy jsou více pravděpodobné, aby se špatné rodičovství, možnosti a přispět k napjaté rodinné prostředí.

Někdy, nejlepší reakce je žádná reakce. Když vaše dítě hází záchvat vzteku nebo fit, zůstat v klidu. Nesnažte se podplatit ho nebo ji chovat, ale také zabránit tomu, aby podrážděnou nebo žíravé poznámky s úmyslem ohrožující či zostuzení dítěte. Místo toho, pokračovat normálně mluví, jak se práce provádí a řešení dítě, jako by on nebo ona nebyla působící nahoru.

Někdy kroutit batolata a děti kroutit jejich cestu ven z jejich autosedačky nebo naučit se rozepnout popruhy. Místo toho se snaží dostat za vámi a provést potřebné úpravy, měli byste zastavit auto, jakmile si možná můžete na bezpečném místě. Nepokoušejte se popruh vaše dítě, zatímco auto je stále v pohybu.

Použijte váš chytrý telefon, aby se bavit vaše dítě. Si můžete stáhnout řadu aplikací a her, které opustí vaše dítě fascinováni. To je zvláště užitečné, pokud potřebujete k dokončení práce nebo uvařit večeři pro své rodiny. Nechat vaše dítě hrát si s telefonem by vám pěkný úsek bez přerušení čas k dosažení vašich cílů.

Skvělý rodičovství tip je zapojit celou rodinu, když přijde na rozhodování. Začnete mít rodinu setkání. To umožní, aby každý člen vaší rodiny, včetně své dítě, cítit se více zodpovědný a ochotný. Nepoužívejte jen si myslím, že jsi jediný orgán, a že byste měli o všem rozhodovat.

Je důležité si uvědomit, že existuje téměř tolik způsobů, jak vychovávat děti, jak tam jsou děti na světě. Pokud tento článek tipy jsou užitečné pro jeden konkrétní rodiče, tam je spousta alternativních informací tam. Je na rodičích, aby si vybrat správné rodičovství strategie pro jejich konkrétní situace.