Pansky Ud

Nikomu to neříkej, Ale Nejvyšší Tajemství O Vysoké škole Jsou Zde

Většina studentů a rodičů vidí školy jako cíl, který vede k úspěšné kariéře a životě. Ale i lidé, kteří neměli žádné problémy ve škole může najít college být docela výzva. Tento článek je navržena tak, aby vám se, že všechny důležité nastavení do světa jako vysokoškolský student.

Pokud bít akademický kroku byla výzva, podívejte se na všech dostupných studijních dovedností semináře. Studenti, které v vysoké školy by mohly být překvapeni tím, že práce, které jsou uvedeny ve škole. Tak, kurz studijních dovedností může být jen letenku.

Vaše prostředí může mít všechny rozdíl ve světě, když přijde na studium úspěšně. Koleji pokoje mají tendenci být příliš hlučné a rušné pro vás zaměřit. Hledat klidnější, odlehlejší oblasti. Vaše nejlepší sázka bude knihovna. Když všechno ostatní selže, použijte sluchátka s potlačením schopnosti.

Pokud kampusu se účast je velký, je důležité, abyste se seznámili s to během prvního týdne. Měli byste vědět, jak se dostat do jídelny, knihovny, Profesor kanceláře, vysoká bezpečnost, pracovny a studentské centrum. Znát polohu místa, budete muset jít šetří čas.

Pokud potřebujete peníze na vysokou školu, měli byste zvážit podání žádosti o federální finanční pomoc a stipendia. Navštivte FAFSA stránkách a sledovat proces aplikace získat přístup k federální dotace nebo granty. Pokud jste odepřeno federální financování, platí pro různé stipendia, související s předmětem, který chcete studovat.

Získat skutečný odpočinek. I když mladí lidé cítí, nezničitelné, jsou ve skutečnosti potřebovat více spánku, aby dobře fungoval, než starší lidé. Pokud se nechcete dostat dostatek spánku, nebudete mít možnost být jak ve třídě, jak by měly být.

Se snaží poznat každého z vašich instruktorů. Použití úředních hodin navštívit každý instruktor alespoň jednou v průběhu období. Pokud instruktor vyučuje ve své hlavní nebo určený hlavní, trávit více času v kanceláři hodin. Když budete potřebovat doporučující dopis, to bude snazší, pokud vaše instruktoři vás znám.

Mluvit se svými profesory. Věci jsou trochu odlišné, když se dostanete na vysokou školu. Vaši učitelé jsou více přístupný, a můžete mluvit s nimi během jejich úředních hodin. To vám dává více času na otázky, ale můžete se také dozvědět více o tom, co je pohání. Mohou vám pomoci s nápady pro vaši kariéru poté, co jste udělal s college, stejně.

Vždy začlenit dostane do vašeho plánu. Studium je důležité, ale stejně tak je důležité, aby tempo sám. Pro každých 90 minut studijního času, vzít 10-15 minut přestávku. Aby plán pro sebe a pokusit se držet se ho.

Dostat se na vysokou a je docela úspěch ale tvrdou práci nekončí. To je jen začátek 4 roky akademické dobrodružství, které bude výzvou vás a změnit vás ale, že nikdy nebudete litovat. Tipy z výše uvedeného článku může pomoci zmapovat úspěšné vysokoškolské plán tak, aby vaše 4 roky bude létat s lehkostí.