Pánské Přirození

Jak Vzdělávat Své Rodiny Na Zelenou Energii

V dnešním světě, tam je hodně vzrušení o to najít různé způsoby, jak začlenit zelené energie do každodenního života. Co je zelené energie? Zjednodušeně, obnovitelných zdrojů energie a technologií, která je energeticky efektivní jsou oba považovány za zelenou energii. Tato energie může být použit v každé domácnosti, a zjistíte, jak v článku níže.

Zatímco to dává smysl, aby změnit z tradičních žárovek na energeticky úsporné žárovky, měli byste počkat, až vaše staré jsou všechny vyhořela. To není dobrý nápad vyhodit dokonale dobré žárovky tak, aby vypínač, protože to by bylo plýtváním energie, stejně.

Zkuste použít energeticky úsporné žárovky, nebo i LED světla ve vaší domácnosti snížit náklady na osvětlení. Vypnout světla, když nejsou v místnosti, také pomáhá šetřit energii. Mějte to na paměti, když odcházíte domů, jak jednoduše vypnout světla, šetří spoustu energie!

Být společensky zodpovědný, a odpojte elektrické nabíječky pro všechna zařízení, která nepotřebují okamžité nabíjení. Nabíječky pro mobilní telefony, mp3 přehrávače, notebooky a další zařízení čerpat trochu moc, když jsou zapojen, bez ohledu na to, zda jste skutečně nabíjení přístroje.

Podívejte se, co ostatní zdroje energie jsou k dispozici ve vašem okolí. Zjistěte, jaké náklady by bylo, aby přepínač, kolik by stálo udržet, a zda vaše vláda má veškeré právní předpisy týkající se jeho používání. Možná zjistíte, že zemní plyn bude lepší pro váš domov, než elektrický, nebo, že dobře voda je k dispozici alternativa k městské vody.

Zjistěte více o pozemní zdroj tepelná čerpadla. Tyto čerpadla jsou umístěny pod vaší domácnosti a čerpat přírodní teplo ze země, aby vás udrží v teple. Tento systém může být nákladné, ale čerpadla používají velmi málo energie a může trvat až padesát let. Investovat v tomto systému, pokud se chystáte, aby zůstali v domě po celá desetiletí.

Šetří energii, a své těžce vydělané dolary, pouze pomocí vaší pračky a myčky nádobí, až budete mít plný náklad. Malé zatížení používá jen tolik energie jako při plném zatížení a dosáhne mnohem méně za energii výdaje. Nechte prádlo vyrovnat další den nebo dva, aby se maximalizovaly úspory a efektivitu. Také zvážit, sušení prádla venku na prádelní šňůru pokud je to povoleno ve vašem okolí. Svěží přírodní vůně nelze porazit, a budete ukázat významné úspory na váš účet za elektřinu, pokud jste snížit zpět na vaše sušička použití.

Provádění změn na existujících domů je velmi nákladné. Pokud chcete začít používat zelenou energii, měli byste uvažovat o stěhování nebo získání nového dům postaven. Podívejte se na některé funkce, jako je tekoucí voda nebo dobré vystavení slunci a větru při koupi nové nemovitosti nebo domácnosti.

Přemýšlet o tom instalací zemního plynu ve vaší domácnosti, na rozdíl od jiných zdrojů energie. Metan je stejné palivo produkované krávy a na skládkách a je jedním z nejčistší spalování plynů dostupných na trhu. To je velmi zelené volby při rozhodování o své energetické potřeby.

Zvažte pozemní zdroj tepelné čerpadlo pro váš domov. Pozemní zdroj tepelné čerpadlo využívá konstantní teplotu země, aby se teplo a chlazení domů. Teplota země bude teplejší než vzduch v zimě, ale v létě chladnější, což pro vysoce účinné tepelné výměny.

Můžete použít biopaliva jako domácí topná paliva. Biopaliva se skládají z rostlinných, nebo živočišných tuků, dřeva a oleje. Pokud máte propan pece, může být schopen mít profesionální zdokonalení vašeho pece pro práci s biopaliva míchat. Toto palivo bude obsahovat kdekoli od 20-99% bionafty. Ujistěte se, že mluvit s profesionální dřív, než si vyzkoušet tohoto paliva.

Při použití zelené energie, že děláte svou část, aby zachránit planetu. Existuje mnoho možností pro vás, aby zvážila při výběru technologie využívající obnovitelné zdroje energie. Je to jednoduché, jak začít, takže použít to, co jste si přečíst zde, a začít měnit!