Paleni Po Moceni

Pochopení Vlasů: Tipy A Informace Pro Vás,

Tam může být mnoho příčin vypadávání vlasů. Pokud vaše ztráta vlasů je pryč jeden pro více než měsíc, pak je nejlepší navštívit lékaře, aby zjistit, zda je zdravotní důvod, že mohou být léčeny. Tento článek vám může pomoci najít způsoby, jak k léčbě ztráty, než se to stane trvalé nebo nevratné.

Pomoci zabránit vypadávání vlasů, ujistěte se, aby vaše vlasy, být volná a neomezuje tak často, jak je to možné. Mají vaše vlasy svázané do gumičky nebo těsně přiléhavé pod kšiltovku bylo navrženo jako důvod pro předčasné vypadávání vlasů. Jako takový se zabránilo vaše vlasy jsou pevně omezeny.

Kolísající hormonální hladiny byly rovněž spojeny s vypadávání vlasů. Zda jsou proměnlivé vzhledem k antikoncepční pilulky, svůj čas, měsíce, nebo menopauzy, změna hormonální hladiny bylo prokázáno, že hrají roli v vypadávání vlasů. Pokud je to případ, je důležité, aby to nevyděsilo, protože tato ztráta vlasů je obvykle dočasné.

Pokud máte obavy o vypadávání vlasů, udržet slunce z pálení pokožky hlavy. Dlouhodobé vystavení slunci je špatná; to je dáno. Nicméně, mnoho lidí si nemyslím, že o jejich skalp, když venku. I když vlasy je mírná vyrovnávací paměti, to opravdu není moc, aby se zabránilo spálení v důsledku expozice. Zakryjte si hlavu na slunci, aby se zabránilo poškození folikulů.

Přírodní bylinné doplňky stravy pro růst zpět vaše vlasy jsou způsob, jak jít pro lidi, kteří chtějí, aby se zabránilo vedlejší účinky spojené s tradičními léky. Některé doplňky budou zřejmě fungovat lépe než ostatní, takže budete muset vyzkoušet každý z nich jednotlivě, aby viděli, co funguje nejlépe pro vás.

Máte obavy o vypadávání vlasů? Relaxovat! I když je pravda, že stres může způsobit, že ztratíte více vlasů, než je obvyklé (lidé obvykle vrhnout alespoň 100 až 150 vlasů denně), že vlasy budou růst zpět, jakmile se dostanete vaše stresu pod kontrolou! Naučte se relaxovat a být v klidu uložit své duševní zdraví, a vaše vlasy.

Existují dva FDA-schválené léky, Minoxidil a Finasterid, pro léčbu dědičné vypadávání vlasů (androgenní alopecie).Můžete získat Minoxidil (Rogaine) bez lékařského předpisu. To je stříkaný nebo vtírá do pokožky hlavy dvakrát denně. Předpis je potřeba pro Finasterid (Propecia). Finasterid není schválen pro ženy. To přichází v pilulky mají být přijata jednou denně.

Nadměrný stres může způsobit vypadávání vlasů u mužů a žen. Stres může být emocionální, jako ze ztráty člena rodiny. Nebo to může být fyzické, jako ze zranění. Pokud stres je příčinou vypadávání vlasů, zkuste se naučit, jak se vyrovnat dovednosti, a pokusit se snížit na pracovní a životní stres.

Pokud máte obavy o vypadávání vlasů zkuste vápna semen a černý pepř. První, dostat stejné množství obou vápna semen a černý pepř, pak rozemelou je. Dále, smíchejte je s vodou. Pak můžete použít tuto směs na váš skalp. To by vám měl poskytnout výsledky můžete vidět okamžitě.

Relaxovat. V případech náhlé nebo silné vypadávání vlasů, stres je často hlavním viníkem. Udělejte si čas na odpočinek a snažte se bát tolik. Relaxační techniky, jako je jóga, hluboké dýchání cvičení a meditace může být velmi prospěšné. Jakmile se vaše nervy se zklidnily, vaše vlasy mohou začít obnovit.

Aby se zabránilo zbytečnému vypadávání vlasů, buďte opatrní s vašimi účesy. Nošení vaše vlasy stejným způsobem, všechny čas a tahání vlasy pevně, může způsobit ztrátu vlasů-tento druh se nazývá trakční alopecie. Pevně vlasy válečky, drdoly a copánky mohou všichni způsobit tento druh vypadávání vlasů. Aby se zabránilo ztrátě své vlasy tímto způsobem, jen zastavit tahání vlasy pevně, a pokud se zastaví před vaší pokožky, jizvy, vaše vlasy budou růst zpět.

Zvýšit vaše vlasy zdraví a snížit riziko vypadávání vlasů, zkuste zvýšit příjem biotinu. Biotin je vitamin B, který je myšlenka, aby se zabránilo vypadávání vlasů speciálně, stejně jako brání vlasy šedivění. Můžete najít biotinu v mléce, žloutky a droždí, nebo si můžete vzít doplněk.

Udržujte vaše vlasy čisté. Pokud nechcete umýt vlasy folikuly může dostat ucpané s nečistotami a olejem. To je to, co způsobuje vypadávání vlasů a mohou zabránit vám rostou vlasy zpět. Měli byste si být jisti, že není více než šampon vaše vlasy, protože to může také způsobit ztrátu vlasů.

Můžete si udělat pre-umýt vložit používat předtím, než si umýt vlasy, zabránit vypadávání vlasů. Jednoduché vzít henna s pískavice řecké seno, tvaroh, vejce a amala. Míchat je do pasty formulář a aplikovat ji na pokožku hlavy. Nechte ho sedět asi pět minut před mytí vlasů.

Aby se zabránilo poškození vlasů, které mohou vést k vypadávání vlasů nebo jejich řídnutí, nepoužívejte sulfáty, formaldehyd nebo hydroxid sodný na vlasy. Tyto chemikálie mohou být někdy nalézt v vlasové přípravky, jako jsou šampony či stylingové přípravky, a oni jsou známo, že způsobují poškození na vlasy, která zvyšuje rychlost vlasy ubývání a rozbití.

Chraňte pokožku hlavy před sluncem. Úpal se bude způsobit velké škody do folikulů. Ujistěte se, že nosit volné kování klobouk, když jste venku na slunci, aby se zabránilo popálení a nedošlo k poškození folikulů. Pokud máte pleš, ujistěte se, že použít opalovací krém, aby to kromě toho na sobě klobouk.

Jak již bylo uvedeno, vypadávání vlasů má mnoho příčin. Mnoho z nich může být léčena a čas je esence, aby to zastavit, než se to stane trvalé, nebo se stává příliš těžkým. Pomocí informací v tomto článku, můžete rozhodnout o nejlepší průběh akce a zastavit proces, než se stane příliš špatné.