Oplodnění

Začít Stahování Hudby Dnes S Těmito Užitečné Tipy

Hudba je všude na všech typech zařízení i v dnešním světě. Jak se dostat hudbu na těchto zařízeních? Ke stažení jsou na odpověď. Níže uvedený článek má spoustu užitečných informací pro ty, kteří by chtěli stahovat hudbu.

ITunes je dobrá volba pro stahování hudby. Existuje spousta populárních nabídky tam, a to je jednoduché stáhnout skladby do iphone a ipody. To je často možné získat dobrou cenu, pokud si nákup hudby přes iTunes.

Jedna skvělá hudba downloader, měli byste zvážit, je Amazon MP3 downloader. Můžete si koupit hudbu ke stažení na Amazon.com nebo můžete hledat pro všechny druhy stažení zdarma s tím. Klikněte na tlačítko “Get mp3” na jakoukoli skladbu, kterou chcete stáhnout, a pokud downloader není již nainstalována, budete mít řádku pro stahování. Po tom, vybrat “ke Stažení Song” na píseň, a to začít stahovat. Pak, bude to otevřít v programu na vašem systému, které se otevře mp3.

Zkontrolujte, zda vaše velikost souboru při stahování hudby. Většina hudební soubory, které jsou o dva až pět megabajtů. Pokud zjistíte, že soubor je mnohem menší, může to být textový soubor se tváří jako hudba ke stažení. Stažením to, byste mohli být uvedení vašeho počítače ohroženy viry, ohrožující vaše osobní údaje.

Aby se ujistěte se, že hudbu, kterou chcete stáhnout se hodí do vašeho měsíčního rozpočtu, zvažte použití stránky, které poplatky za předplatné, spíše než poplatek za každé stažení. Můžete rozpočtu přesné množství peněz, které chcete utratit na stažení každý měsíc a vím, že nebudete jít nad tuto částku.

Pokud se vám líbí umělec, vždy zvážit nákup celé jejich album, spíše než nákup skladbu od skladby. To je téměř vždy méně nákladné kupovat celé album, než by se na nákup 10 jednotlivé skladby, tak pomocí této metody vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu.

Pokud hledáte pro webové stránky pro stahování hudby, ujistěte se, že stahujete od renomovaného distributora. Tam byly případy, kdy uživatelé stáhli malware spolu s písní stopy. To se nestane v zavedené digitální hudby dodavatelů s dobrou pověstí. Udržet tuto mysl předtím, než kliknete na tlačítko stáhnout.

Před stahováním hudby na novém místě, ujistěte se, že přečíst recenze o tomto místě, aby se zabránilo stahování virus. Přečtěte si recenze, které hovoří o malware nebo viry. Pokud tam jsou nějaké recenze, což znamená, že webové stránky má škodlivé soubory, měli byste se vyhnout to. I když tam nejsou žádné špatné recenze, měli byste být stále opatrní.

Pokud hledáte zdarma, legální stahování hudby, zvažte použití free music archive. Pár populárních ty jsou Zdarma Music Archive a The Internet Archive. Jsou to neziskové weby, které obsahují všechny druhy zdarma, legální hudbu z mnoha žánrů. Tyto jsou skvělé pro bezpečně a legálně zažívají někteří noví umělci, nebo jak se některé vzácné skladby z některé z vašich oblíbených.

Kromě legálnosti stahování hudby zdarma, také máte něco jiného na starosti při výběru zdarma hudební soubory z různých míst. Hackeři často nabízejí tyto soubory, takže myslíte, že dvakrát předtím, než vstoupíte do rozjetého vlaku a hudba ke stažení zdarma. Je to mnohem lepší, jak legálně získat hudbu platit za to správně.

Konečně, lidé mají velký čas poslechu jejich hudby na tablety, mp3 přehrávače a další zařízení. Pokud se to podaří, tak můžete. Můžete také poslouchat oblíbenou hudbu kdykoliv a kdekoliv budete chtít, když budete používat tyto informace.