Operace Penysu

Krása Může Být Snadné S Těmito Tipy

Krok do podivuhodné a krásné země krásy pro úplně první čas by se mohl cítit trochu zastrašující, ale tím, že drží užitečné tipy uvedené níže v mysli, budete brzy najít sami pomocí techniky na stejné úrovni s některými z nejlepších vizážistů v poli.

Zatímco pleť na obličeji je poměrně jemná, kůže přes vaše tělo, je podstatně silnější. Nicméně, to výrazně těží z exfoliace. Použijte tělový kartáč s přírodními štětinami k čištění celého těla dříve, než zadáte vana nebo sprcha. To opadává pryč mrtvé kůže a také zvyšuje váš krevní oběh.

Udělejte si čas použitím falešné opálení. Ujistěte se, že máte alespoň 30 minut před ulehnutím do postele nebo oblékání. Pokud jste ve spěchu, pak čekat na to, protože můžete získat prorostlé výsledky. Je důležité, aby se ujistěte se, že jste správně použít falešné opálení.

Popraskané paty a suchou, odlupující se nohy jsou velmi neatraktivní, a to zejména v sandálech. K boji proti tomuto problému, těsně předtím, než jdete do postele, namočte nohy v teplé vodní lázni po dobu deseti minut, kabát je s vazelínou a pak zakrýt s hustou páru ponožek na zámku v vlhkost. V žádném okamžiku, budete mít měkké nohy.

Pomoci váš oční linky vydrží celý den, naneste tenkou vrstvu oční stíny v odpovídající barvě přes vrchol. Většina oční stíny mají tendenci slábnout nebo spustit v průběhu celého dne. To platí zejména na bázi oleje oční linky tužky. Můžete odstranit tento problém tím, kartáčování vrstvu odpovídající oční stíny přímo přes vrchol oční linky pomocí tenké make-up štětce. To pomáhá nastavit, tak to zůstane na místě celý den.

Vždy odstraňte make-up, než půjdete do postele. Po dlouhém, stresující den, to může být lákavé jen vklouznout do postele, aniž by si udělali čas, aby odstranit svůj make-up. Nicméně, spát s make-up na může způsobit řadu problémů, včetně akné, černé tečky a suchou pokožku. Tím, že jen pár minut před spaním, aby odstranit svůj make-up, můžete udržet vaše pleť jasnou, zdravou a hydratovanou.

K určení, zda jste v pohodě, nebo teplé tóny pleti, podívejte se na žíly na vnitřní straně zápěstí. Pokud máte chladnou kůži, žíly se objeví namodralé barvy. Pokud máte teplé kůže, budou mít nazelenalý odstín místo. Chladné tóny pleti vypadají nejlépe v chladných barvách, jako je modrá a fialová, vzhledem k tomu, teplé tóny pleti, vypadají nejlépe v teplých barvách, jako je červená, žlutá a oranžová.

Exfoliační vaše tělo před použitím opalovací krém, nebo trávit čas v solárku bude prodloužit životnost vašeho opálení! Vzhledem k tomu, kůže přístřešky, to je nejlepší udělat to co nejdříve, než se dostat, že velký opálení, takže si můžete udržet slavnou záře i déle! Nějaké přírodní exfoliant aplikovaná den nebo dva před opalováním bude dělat!

Pokud jste diety a chcete se zbavit nějaké přebytečné kilo, ananas je skvělý jídlo k jídlu. Toto ovoce je sladké a chutné, a je to skvělý dieta jídlo, protože má značné množství bromelainu. Je to trávicí enzym, který pomáhá při zpracování tuků, bílkovin a škrobů. Zlepšení trávení může zrychlit váš metabolismus.

Předtím, než začnete pracovat na své vnější krásu, měli byste nejprve pochopit, přesně to, co vaše důvody pro to jsou. Pokud chcete být krásná jen proto, aby se zapůsobit na ostatní, budete mít těžké cesta. Nicméně, pokud děláte to pro sebe najdete to být ještě jednodušší, než jste očekávali.

Jakmile jste našli haircolor se vám líbí, ujistěte se, že koupit další krabici nebo dva na to, aby doma. Tímto způsobem, budete nikdy být mimo barvu se vám líbí, jestli se náhodou dojdou na místní drogerii nebo kosmetické centrum.

Krása začíná vždy ze sebe dobrý pocit. Pokud se necítíte jisti, o své tělo, nebo úroveň fitness, než musíte začít tím, že sami do posilovny. Jen pomocí tří až čtyř hodin týdně svého času, budete zlepšit svůj fyzický vzhled a cítit jistější.

Přidat nějaký lesk nebo barvu na vaše rty. Použití tónovaná lesk na rty, aby vaše rty pomáhá, aby se vaše rty měkké, finální vzhled. Pokud hledáte ještě více upozornit na vaše rty, přidat rtěnku nebo lesk na skvrnu. Přidáním buď jeden z těchto to pomůže zlepšit váš celkový vzhled.

Pokud máte přirozeně světlou pleť, s zdravý lesk může být problém. Hodně make-up není nutné mít skvěle vypadající pleť záře. Pro nejvíce přírodní-vypadající výsledky, použití záře produktu kolem linie vlasů, bradu, jablko oblastí vaší tváře a nosu.

Doufejme, že se cítí trochu bezpečněji, pohyb vody zkrášlování teď, že jste se odhlásila šikovný návrhy výše. Můžete použít tyto informace, aby být jisti, v tom, co děláte a vím, že budete vypadat dobře, protože to.