Operace Penisu

Je Třeba Řešit Otázky Týkající Se Psy? Přečtěte si Tento Článek,

Jste s problémy s vaším psem? Protože jde hodně do péče o psa, jejich majitel může někdy pocit, ohromen. Někteří lidé se prostě vzdát. Pokračovat ve čtení se dozvědět více o tom, jak žít život se psy jednodušší.

Psi milují jíst trávu a jiné rostliny. Když jste venku, to nemusí být velký problém, ale pokud budete udržovat pokojové rostliny v interiéru, šance jsou, že jsou jedovaté pro psy. Předtím, než vzít psa do domu, ujistěte se, že všechny vaše pokojové rostliny jsou dobře mimo dosah psa, který může být v pokušení zelené chutné léčbě.

Ujistěte se, že váš pes dostane dostatek pohybu. To je životně důležité pro péči o šťastný pes. Mnozí lidé nemají obtěžovat, aby se cvičení svého psa, myslet si, že procházky jsou dost. Psi jsou aktivní zvířata a potřebují hrát. Promluvte si se svým veterinářem o tom, jak moc aktivity váš pes potřebuje, a ujistěte se, že to dostane.

Vytvořit svůj vlastní psí sušenky poskytnout váš milovaný psí s nejzdravější dobroty. Většina komerčních produktů jsou načteny s chemickými látkami, které nejsou dobré pro psy, a to navzdory přidávání chuť a aroma. Používají kvalitní suroviny a říct, váš pes, co děláte v kuchyni! Dostat ho všichni rádi, a nechat ho ochutnat-test, jakmile oni jsou v pohodě.

Pokud není dovoleno umístit plot ve vašem dvoře, ale chcete, aby váš pes se volně pohybovat tam, zvažte elektrický plot. Elektrické ohradníky jsou jednoduché a levné na instalaci, a oni vám může pomoci, aby váš volný roamingu pet bezpečně obsažené. Pomocí nich bude vyžadovat trochu tréninku, ale oni jsou velmi účinné, pokud máte dát do práce.

Pokud trénujete svého psa, ujistěte se, že léčit dáváte mu je opravdu žádoucí. Domácí zvířata mají předvolby taky, a pokud váš pes nemá rád léčit poskytujete, tam nebude moc motivaci udělat správnou věc. Vyzkoušejte několik různých značek, a pamatujte, že měkké, žvýkací pamlsky jsou obecně velmi dobře přijímány.

Investovat v samostatné vany, pokud váš pes dostane časté koupele. Koupit velké kovové pánve, kde budete mít dostatek prostoru, aby drhnout, ale nebude riskovat ucpání potrubí ve vaší koupelně. Dal mu koupel ven a pryč od kluzkosti z porcelánu vany je také bezpečnější pro vás

Pozornost cvičení musí být praktikována denně. Tato cvičení vám pomohou získat pozornost vašeho psa, když jsou štěkání nebo být rušivé nebo destruktivní. Jakmile můžete získat pozornost vašeho psa, budete mít méně bát, pokud jste ho z domu, nebo když je společnost.

Pokud jste vyzkoušeli všechno, aby si svého psa, aby přestal kopat vaše zahrada k ničemu, vedoucí do vaší kuchyně. Mix dávku kajenský pepř (pět polévkové lžíce), pálivá omáčka (také pět polévkové lžíce) a litr vody ve spreji a sprej ho tam, kde mu to bude líbit. To by mělo odradit ho rychle.

Je-li váš pes zahrnující vše, co v domě s jeho zbavuje srst, vezměte papírový ručník. Lehce navlhčete ji vodou a vetřete ho po zádech ve směru srst růst. Rozpuštěné vlasy by měla přijít off snadno na papírový ručník a váš pes bude milovat pozornost!

Když vyberete jídlo pro vašeho psa, tak s péčí. Existuje mnoho z čeho vybírat, takže se zaměřují na ty, které jsou pro vašeho psa, jeho věk a velikost. Také, vyhnout se, že váš mazlíček zbytky od stolu. Jsou nezdravé pro něj.

Pokud váš pes je vždy pít ze záchodu, zkuste změnit to, jak jste mu poskytnout vodu. Většinou dávají přednost chladné a čerstvé, tedy lákadlem na záchod, takže koupit fontány nebo tepelně izolované misky, aby jeho vody na více atraktivní teploty. Také, přidejte kostky ledu, když je horko venku, a on lapal po dechu,

Pokud váš pes dělá nepořádek v domě nebo žvýká, když jste pryč, zvažte, přepravka školení. Přepravka školení zahrnuje poskytování vašeho domácího mazlíčka s vhodnou velikosti bednu,zůstat v zatímco jste pryč z domu. To může udržet vašeho domácího mazlíčka, a věci v bezpečí. Jen ujistěte se, že nikdy ho opustit v bedně po velmi dlouhý době.

Je přirozené, že chcete, aby si váš pes cvičil tak rychle, jak je to možné. Pamatujte však, že tam je limit na to, jak rychlý tento proces bude probíhat. Pokud nejste realista, ty jsi mnohem více pravděpodobné, že si frustrovaný s vašeho domácího mazlíčka, což by mohlo poškodit váš vztah. Váš domácí mazlíček se bude učit v průběhu času, ale možná se to nestane tak rychle, jak byste chtěli.

Než se rozhodnete jít se psem, měli byste uvažovat o individuálním potřebám různých plemen psů. Někteří psi mohou získat dostatek cvičení v domácnosti, zatímco jiní mohou potřebovat několik hodin venku každý den. Tyto faktory mohou znamenat hodně, pokud jde o splnění potřeb vašeho nového člena rodiny.

Pokud se snažíte naučit vašeho psa, že některé základní příkazy, jeden z vaše první z nich by měl být odvolání. Každý, kdo chce svého psa, aby se k nim vrátit, když vyzval k. Pokud máte solidní připomeňme pro vašeho psa, nebudete muset starat o to, honí váš pes se to podaří dostat ven. To by mělo přijít zpět k vám, když budete používat svůj připomeňme slovo.

Nechci koupat svého psa poté, co jste použili blechu nebo klíště léky. Některé léky tout, že jsou waterproo, ale oni jen říct proti dešti nebo plavání. Budou do značné míry smyje s psí šampon, vykreslování léčba neúčinná. Pokud musíte koupat psa po léčbě, použijte mýdlo zdarma šampon.

Pokud máte psa, pak víte, že hodně se do ní vejde. Hledat poté, co váš pes je časově náročné, ale také velmi obohacující. Máte návrhy, co potřebujete, teď už zbývá jen je používat. Brzy vám bude mnohem pohodlnější, pokud jde o vlastnictví psa.