Oddaleni Erekce

Žít bez strachu Žít Dnes S Těmito Tipy

Když máte pocit, úzkost pro docela nějaký čas, to může být těžké si vzpomenout, jaký je to pocit cítit zase normální. Úzkost může skutečně ublížit svůj život, ale to neznamená, že vždy musí. Přečtěte si tento článek, pokud trpíte úzkostí a chcete ji odstranit jednou provždy, aby kultivovat svůj život.

Pokud se chtějí naučit, jak ovládat své úzkosti, musí mít schopnost ovládat své myšlenky. Nemít kontrolu nad některý z vašich myšlenek, jen je vaše úzkost ještě horší. Mít špatné myšlenky mohou vést k záchvat paniky opravdu rychle. Pokud začnete zažívá out-of-control myšlenky, okamžitě zastavit to, co děláte, a převzít kontrolu.

Předtím, než narazí na listy v noci, byste měli přemýšlet o všech velkých věcí, které se děje ve vašem životě právě teď. Udělat stejnou věc, následující den ráno. Můžete věřit, že nemáte žádné dobré věci se děje ve vašem životě, ale každý člověk může najít něco dobrého v jeho nebo její život, i když je to něco velmi malé. Pokud tak učiníte, může pomoci snížit úzkost.

Meditujte ráno. Každé ráno, vezměte patnáct minut pro sebe. Najít pohodlnou židli a zavřete oči. Zkuste se soustředit na relaxační obrazu, jako jsou mírové scéna, nebo tvář milovaného člověka. Pokud dotěrné myšlenky začít zadávat své hlavy, opakujte mantru znova a znova, jako například “jsem klidný”.

Soda je jedním z nejhorších věcí, které můžete pít v průběhu dne ang byste se měli vyhnout tento nápoj za každou cenu. Soda obsahuje hodně cukru a kofeinu, které mohou zhoršit vaši náladu a vysychat vaše tělo základních živin, což způsobuje stále více napětí a úzkosti.

Naučit se ovládat své myšlenky, je nezbytné, když máte co do činění s úzkostí. Negativní myšlenky mají hodně co do činění s tím, proč lidé zažít to trápení. Pokud jste schopni dát tyto negativní myšlenky z hlavy, pak budete moci být svobodný.

Pokud je vaše úzkost je tak špatná, že budete mít pevný čas na spaní, měli byste upravit svůj večerní rituál odpovídajícím způsobem. Vyhněte se dívat na věci, jako horory a akční filmy, že vytváří negativní pocity, které přetrvávají až půjdete do postele. Zkuste sledovat více relaxační programování nebo poslouchat hudbu předtím, než se vydáte do postele.

Vyhnout přemýšlení o věcech, které tě trápit tím, že dělá něco jiného. Zaměstnat se tím, zahradničení nebo čtení knihy. Jakmile se probudíte, začít svůj den dělat něco, aby se vaše mysl bez úzkosti. To bude mít vaše mysl od těch věcí, které vás obtěžovat a způsobit úzkost.

Pro většinu lidí, úzkost je způsobena starostí o věci, které se ještě nestalo. Lidé často věří v něco negativního, co se bude dít, ještě než k tomu dojde. Pomoci změnit to, měli byste se starat o věci, které může nebo nemusí nastat v budoucnu. Pokud si myslíte, že jen špatné věci se bude dít v budoucnu, pak to je to, co budete získat, který bude jen zhoršit úzkost.

Pokud jste trpí úzkostí, ujistěte se, že budete jíst zdravou stravu a získat dostatek spánku a cvičení. Čím lepší kondici je vaše tělo, tím více odolné vůči stresu a jiných forem úzkosti, to bude! Nedostatek spánku, hlad a nemoci-zdraví, opustí vás mnohem více citlivé na vliv úzkosti.

Cvičení může být velmi užitečné v bití úzkost. Nejen, že je to dobré pro vaše fyzické bytí, ale to je dobré pro mysl stejně, protože nebudete se zaměřením na stres a úzkost.

Snížit zpět na alkoholu a cigaret. Přesto si myslím, že tyto látky nabízejí relaxaci, oni ne. Teze léky, může ve skutečnosti zvýšit vaši úzkost úrovně vyšší, než váš stávající. Zkuste zdravější alternativy, jako zdravé sociální aktivity, zdravá strava a relaxační techniky.

Pokud máte nějaký problém, snažím se odpočinout, aby se uvolnil všechny své úzkosti, byste měli zvážit, aromaterapie. Existuje několik bylin a květin, které mohou zmírnit nálady, jednou vůní jsou vdechovány. Esenciálních olejů s obsahem máty peprné, bay, anýzu a tymiánu, několik příkladů z vůní, které můžete najít účinné.

Nebojte se mluvit s ostatními o tom, co jste pocit. Drží tyto obavy uvnitř je jen bude, aby se vaše situace ještě horší. Místo toho, najít přítele nebo rodinného příslušníka, který důvěřujete, nebo dokonce, registrovaný poradce mluvit. Jen pár minut týdně, dobré odvětrání může dělat zázraky pro, jak se vám podaří a cítit.

Radujte se! Víte, mít možnost vzít svůj život zpět, jakmile a pro všechny. Všechny tipy, které jste získali z tohoto článku, teď víte, jak k boji proti úzkosti a žít svůj život tak, jak chcete. Pamatujte si, být trpělivý ve své úzkosti čištění úsilí a než se nadějete, budete se cítit, jako vaše staré já znovu.