Normalni Velikost Penisu

Zvuk, Tipy A Techniky, Aby se Dělat Domácí Práce Pro Vás

Homeschool třídě musí zahrnovat více než papír, pera a knihy. To musí být hands-on, v kuchyni, zahradě a dokonce i na výlety. Aby vaše děti dobře-obešel vzdělání, čtěte dál a dozvíte se více o tom, jak ostatní rodiče se úspěšně učí své děti dnes.

Pokud jste homeschooling vaše dítě, vždy zahrnují čtení ve své každodenní osnov. V závislosti na věku dítěte, to by mělo zahrnovat čtení nahlas a umožňuje mu nebo jí v klidu přečíst sám. S mladší dítě, začít s abecedou, a pohled slov phonics, postupuje do jednoduché knihy. Starší děti se mohou těšit na řadu médií, včetně novin a učebnic.

Skutečný život bude rušit vaše školní den! Tam je žádný dostat kolem naléhavých situací či mimořádné události, a obvykle tyto věci, které nejsou plánované. Nedovolte, aby se tyto věci přidat stres do vašeho den. To je snadné, aby se trochu času následující den, kdy se lekce musí být kladen na zadní hořák.

Najít domácí podpůrné skupiny. Při učení doma by mohlo být velmi atraktivní, to může také být velmi osamělý pro vás a vaše dítě. Zkontrolujte, zda společenství bbs nebo na internetu najít další rodiny ve vaší oblasti, které jsou homeschooling. Rodiče mohou získat společně diskutovat o metody, které jsou úspěšné a nabídnout navzájem podporovat. Děti budou mít prospěch z činnosti skupiny, jako místní výlety nebo projekty.

Můžete očekávat, že vaše děti, které mají být organizovány, takže budete muset být taky. Musíte mít vaše plány lekce na místě dlouho předtím, než začnete je. Musíte mít seznamy prostředky, materiál na připravený a všechny zásoby, které myslíte, že jsou, nebo možná budete potřebovat v průběhu času.

Domácí schooled studenti se často potýkají s problémy, zůstat v kontaktu s jejich vrstevníky. Bez té každodenní interakce s ostatními studenty, je snadné, aby se stal rozčarovaný s zkušenosti. K boji proti tomuto problému, podporovat svého studenta, aby se připojily k on-line diskusní skupina pro domácí schooled studenti. Tyto skupiny jsou k dispozici v téměř každé zemi na světě, nemluvě o tom, že každý stát a je to možné i v rámci stejné psč.

Když chcete, aby váš domov školu student(y), učit se, stejně nebo více, jak jejich tradičně vzdělávali protějšky, pamatujte, že nemusíte sledovat žádné pokyny, když jste učitel. Vyzkoušejte různé výuky a učení technik, aby viděli, co funguje nejlépe pro vaše studenty. Také, zvažte použití věrnostní program, aby se učení více vzrušující.

Dostat se do kontaktu s jinými homeschoolers ve vaší oblasti. Domácí mohou být osamělá cesta pokud nechcete, aby úsilí, aby hledat podporu. V mnoha oblastech nyní mají domácí co-ops, kde rodiče v komunitě, pracovat společně sdílet zdroje a nabídnout pomoc. Tyto jsou cenným sociální odbytiště pro vaše dítě, kdo nemá stejné možnosti, aby se přáteli jako dítě ve veřejné škole.

Najít nějaké homeschooling rodiče, kteří sdílejí vaše názory a metody. Existuje mnoho důvodů, proč zvolit homeschooling. Můžete najít některé rodiče, kteří se rozhodnou homeschool pro stejného důvodu jako vy a mají stejné hodnoty. Domácí komunity jsou skvělé způsoby, jak získat informace a podporu, které mohou opravdu pomoci, pokud jste nový na to.

Nenechte se přilepená na jednu domácí učení osnov. Možná zjistíte, že vaše dítě není na tom dobře s osnov, které jste si vybrali. Existuje několik na trhu, pro vás z čeho vybírat. Vaše dítě dokonce může dělat dobře kombinovat více než jeden program. Pomocí různých programů v jedné domácnosti, je naprosto přijatelné, takže najít ten, který nejlépe funguje s vaším dítětem a začít.

Pamatujte si, že strukturované den nemusí být tuhá. Plán lekce předem a držet se plánu. Ve stejné době, být dostatečně flexibilní, že můžete změnit své plány podle potřeby. Improvizované výlety nebo nečekané potíže s poučením může změnit své plány, a to je v pořádku.

Pokud vaše knihovna prodává darované knihy, navštěvují pravidelně. Učitelé se často darovat materiálů, které jsou zakončeny. Neboj krabice s okopírované věci. Tyto mohou často mít některé z nejlepších položek. Udělejte si čas podívat se přes ně. Je to levné a pomáhá podporovat vaše knihovna!

Aby mohli vychovávat své děti, budete muset jít nad rámec toho, co veřejné školy nabízí. To znamená najít způsoby, jak kreativně poskytnout ponaučení, které bude držet ve své mysli pro život. Tento článek je skvělý start, ale přečtěte si vše, co můžete dozvědět více strategií.