Největší Péro

Strach Mluvení Na Veřejnosti? Přečtěte Si Tento Článek!

Získání kontroly nad váš strach z mluvení na veřejnosti opravdu není tak těžké, jak si možná myslíte. Získat nějaké vzdělání o několik účinných strategií je opravdu vše, co musíte udělat. I nadále studoval odstavců níže, a budete brzy vidět, jak snadné to může být opravdu pohybovat jiní s vaše slova.

Ujistěte se, že vaše řeč je zapamatoval. Jakmile budete mít schopnost, aby se váš projev bez pomoci kdykoli, a pak můžete začít pracovat na dobírku. Jakmile budete mít řeči zpaměti, můžete ad lib jakmile jste na jevišti.

Učit materiál, stejně jako je to možné. I když memorování řeči, měli byste vědět, čísla, fakta, příběhy a vtipy, které se vztahují k tématu. Práce je v, kde si myslí, že fit, a bude se zapojily své stávající diváky. To může také posílit své řeči při odpovídání na otázky nebo poskytování následné konverzace.

Pomoci zvýšit úroveň spolehlivosti si představte, že je váš projev k davu, který se nemůže dočkat, až slyšet váš projev. Představte si, že publikum stojící na nohy, dává vám ovace ve stoje, když se dokončit svou řeč. To vám pomůže cítit se sebejistě, když přijde čas, aby dodávat své řeči.

Projekt váš hlas, když budete mluvit před publikem. To je obzvláště pravda, pokud nechcete mít prospěch z mikrofonu. Chcete všechny v místnosti, aby mohli slyšet vás, takže se nemusíte bát mluvit tak hlasitě, jak je nezbytné ke splnění. Neexistuje žádný bod, při vytváření řeči, že většina diváků nemůže slyšet.

Je důležité dát pryč sebevědomý pocit, když proslov. Proto, vyhnout se při pohledu na podlahu, strop, nebo vaše poznámky příliš často během řeči. Místo toho, podívejte se do očí své publikum. Budou uvědomíte, že jste nejen věří, ale že jste si připravili sami, stejně.

Měli byste procvičit své řeči opakovaně. Praxe proslov do zrcadla, aby viděli, co můžete udělat lépe. Nejlepší způsob, jak je praxe dávat řeč pro přátele nebo rodinu, a nechat si je dát konstruktivní kritiku.

Pokud budete mluvit na veřejnosti, dívat se na nějaké video záběry z některé z nejvíce slavné projevy. Studovat jejich doručení projevu, jaké informace byla zařazena do řeči a jak se aktivně zapojily své publikum. Pak, tyto informace použít, aby vám pomohl dodat nezapomenutelnou řeč.

Použití YouTube sledovat a zobrazit mistrů z mluvení na veřejnosti. Hodinky nejen pro jejich obsah, ale také pro jejich styly a zvyky. Věnujte pozornost na slavné okamžiky a replikovat tyto manýry střídmě pro konkrétní efekt. Sledujte projevy vašeho oblíbeného prezidenti nebo jiných národních vůdců, jak si můžete najít videa desetiletí.

Před zahájením do vašeho materiálu, pokusit se vyhrát nad davem. Jak přijdou do místnosti, blesk je úsměv. Pokud je to možné, snaží se potřást rukou některých účastníků. Vyzařuje taková pozitivní energie bude vštípit veřejného zájmu ve vašem projevu.

Dělat to nejlepší, aby poskytovat unikátní informace na své publikum, místo toho, říkat jim věci, které se snadno mohli dostat od někoho jiného. Potřebujete, aby bylo jasné, že jsi to ty, že musí poslouchat. Dělat výzkum, aby se ujistil, že nejste dávat jim duplicitní obsah.

Tam je opravdu doufám, že pro ty, kteří už dlouho cítil schopen mluvit před ostatními. Použitím některé z pevných tipy a triky popsané výše, není žádný důvod, aby jakýkoliv plachý duše nemůže transformovat do přesvědčivý řečník. Začněte ještě dnes, a výsledky budou jistě ohromí.